PROMISLITE ŠTO MISLITE (O POLICIJI)!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
10.04.2008
12
0
0
40
THC mind je napisao(la):
hnk? o men... bar je zagreb velik i pun sumnjivih ulicica

Je...al u 3 ujutro ne vozi tram svako malo da bi mi ga se čekat dalo. A i ne očekuju se interventni papci u to doba...kuiš?
I da sam imala išta kod sebe, teško da bi našli. :devilfingers:

Nego, ova tvoja bajka je puno zanimljivija. :icon_lol::icon_lol:
 

oz

Vutra Veteran
Poznanik Foruma
06.03.2008
1.401
7.652
258
Ushuaia, Patagonia
zadnji šljam ljudskog roda! eto to mislim o policiji! ima ih ko salate jedan pandur na 10 ljudi,hrvatska ih ima 40 000 a njemačka 12 000, zemlja koja je 10 put veća od hr!
Bad trip!
 
24.04.2008
7
2
0
36
Svim pandurima ***** mater,šugava pandurska država,svuda zabijaju nos,prokleti štakori!!!!"Mister polismen,nije dovoljno pismen,pa zato brani truli sistem..."baš je dobra rima od freknkia!!!
 
16.04.2008
39
0
0
34
Policija trenira strogoću, da nebude sve kako ja hoću!

Policija nas u večini slučajeva štiti od smrti, kriminala, prometnih nesreća, ludi ljudi.... zato ja nemam skoro ništa protiv policije, ali neki policajci su zbilja đubrad!

Dakle, policija kažnjavanjem tebe štiti druge i kažnjavanjem drugih štiti tebe!

Imam slučaj kad smo ja i frend pijani u auti dali panduru 500kn da nas pusti i primio je mito! al i on je čovik, da mu tako 5 pijani ljudi dade 500 kn u večeri to mu je 2000kn i tako misec dana 2000 x 30 = 60 000kn, to je ka njegovih 10 plaća! Ko nebi uzea!
 
16.04.2008
39
0
0
34
High Times je napisao(la):
oces rec da je nasa policija Majka Tereza prema nekima(Kina)koji salju familiji streljanog racun za metak

Ma hrvatska policija je prema nekim ostalima predobra! Većinom u našoj policiji rade seljačine, a seljaci su inače dobri ljudi!
Jedanput su me njih dva pijanog dovezli dokuće u autu iako im nije bilo uzput i to uz lipu priču i sve!
 

THC mind

Aktivan Član
05.04.2008
76
0
0
31
policija nije u nas kao sto je u vecini zemalja. rade po propisima i nema zafrkancije jer su i ljudi drugaciji. a kod nas, ko ne bi iskoristio priliku omastit brk. a normalno da ce nas hebat sa koje cime jer znaju da nemamo **** prijavit ih, ili bolje receno neda nam se... :(
tako da...
mister policeman...brani truli sistem
 

High Times

Aktivan Član
05.12.2007
78
3
0
73
POLICIJA.jpg
 
17.05.2008
3
1
0
63
Pozdrav Op iz Pu(le).:smoke18:
Evo i nakon svega napisanog ja idem u zatvor na 8 mjeseci :shit2:,zbog 6 biljki koje sam imao 2000.godine.
NE KUPUJTE TRAVU (pare idu muriji),uzgajajte svoju za sebe i nikome ne govorite ili pokazujte.
ako tko pita odakle ti,(kazes od frenda sam kupio neznam ima li josh).
:thumb:




grown..shiva shanti,california indica,maple leaf indica,kc33 x skunk,
looking for..ak47,chronic,blueberrie,flo,sputnik,space queen,white russian
 

Petar Pan

Aktivan Član
18.07.2006
228
55
28
6 biljki iz 2000 god? Šta al to nije već trebalo ić u zastaru? Kako to tek nakon 8 godina možeš otić u zatvor? Aj to malo bolje objasni ako ti nije problem
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Samo hrabro ali stavrno deprimira me više taj kretenizam da se zbog toga može ići u zatvor, stvarno je preglupo i čini mi se nestvarno
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
***** im ja mater svima.. dao bog da se udavili u vlastitoj balegi zlocinci.. kad ovo rade postenim ljudima.. 8mj zatvora za 6 biljaka, a za silovanja i ubojstva se dobiva manje..za dvostruka ubojstva maloljetnika autom se cesto i ne ide u zatvor.. ma bljuje mi se..
 
21.05.2008
20
0
0
43
Dame i gospodo.
Meni su dva frenda teški murjaci, s time da su oba dva bili u Narkoticima(Glavni detektivi, danas samo jedan). Jednom nam je jedan od njih čak isfurao neš od zapljene, bilo je to davno, jako davno! Ja se sa njima u njihovom poslu još nisam sreo
negdje u raciji il ćemu već. Možda koji poziv za sređivanje kazne, al to je sve. Iskreno ne razumijem kako vas uhvate, sa bilo čime.
Imam frenda zbog 0.07g(neki solo joint) čovjek je dobio uvjetno, brijem dve godine i socijalnog radnika. Nije bio u zatvoru al javljat se socijalcu nije mu bilo ugodno iskustvo. Al znao je da svi oni samo rade svoj posao. Tako na to treba gledati.

Policajac zna kad se promjeni zakon, mjenja se i njegov stav. Nemamo ih zbog ćega mrziti, sem kad svoj posao ne rade. Mene su koliko puta zaustavili, kad je vidio kako izgledam tj. da ne izgledam(nisam bio pijan), samo bio se nasmijao pozdravio i to je to. A ja, pa oći su mi bile zatvoreni semafor, a on me pustio iako je znao.(vjerujte mi oni znaju). Neznam za druge no napušen za volanom vozim bolje nego trijezan. Čak mi se ćini da je neko o tome napisao nešt u nekim novinama, napušen si više koncentriran. Kao da te sama vožnja više zanima, pa si više fokusiran.

Pušit travu, ne u crnim ulicama. Na otvorenom npr. na Trgovima, u šetnji po ulicama. Cajce više muće oni što šeću po mraku, ko zna šta ti rade, šta skrivaju, uglavnom su zanimljiviji.

Tamo gdje se Cajac osjeća kao i svi drugi, tamo vas sigurno neće zaje...at.
Dakle zađete li u mrak pušit, samo izazivate vraga..
A kad sadite, nemorate sadit Vutrograde(vinograde), još ako je Indo nema problema!!