Prvi grow 6 RQS auto 400w

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

MMSplit

Tata Splico :D
Poznanik Foruma
21.03.2014
255
1.673
143
Obavezno! I prati dalje zbivanja...

edit: Sorry nisam vidio da je Cill vec odgovorio... :)
 
21.03.2015
43
103
33
65
Jutros bacim pogled na ljepotice i uocim nesto u jednom vrhu od northerna kao da je strunuo je to meni izgledalo onako crno bijelo jako mekano a odozgora sasuseno krispi evo slika samo nezz dal se kuzi sta iz nje, ja sam to caknuo nadam se da je dobro to napravljeno :makaze:

mmfl07.jpg


jsfxv9.jpg
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Da li se osjeti ovaj Delhi Cheese na sir? Ima li ikakav miris?

Lijepo to izgleda kod tebe. Zanimljivo jeda si pustao te glavne grane da rastu tako kako hoce.
 
21.03.2015
78
152
33
39
Znaci dns odradim flush za 4-5 dana gnojenje, pa za 3 dana opet pa za 3 flush ostaviti jos tjedan dana i onda ce biti harvest ili ce mu jos 3 tjedna trebat otprilike ne znam?

Da li će ti bit dovoljno 3,4,5 dana za sušenje zemlje to ti je najbolje provjeravat prema kilaži posude prije ispiranja i onda svaki dan važeš (dok ne dobijes osjećaj kolko pije) dok ne dodješ do početne kilaže (naravno pratiš i biljku što ti govori). Jako je bitno da se zemlja dobro susi prije sljedeceg zalijevanja da se napuni kisikom.(o ovom stariji članovi stalno pišu)

Stignes ti tu odradit 3 flusha prije završnih ispiranja gdje prestajes sa gnojenjem.
Prouči dnevnik nakon toga you tube filmić i sve će ti bit jasno.

P.S. moj savjet isto sam novi ovdje, pročitaj barem 40 dnevnika al baš cijelih, uz to ce ti se vezat linkovi sa objašnjenjima (tamo gdje ljudi pitaju pitanje jer se nisu dovoljno educirali) i onda tek uzgoj i prava pitanja.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bob ali ne marley

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
ma kompliciras previse covjece, taj flush sto si ti mislio radit nije obavezan i nema potrebe da ga radis, ali mozes ako hoces, najjednostavnije ti je nastavit kao i do sada i otp. 10 dana pred kraj napravis flush, i naravno neces brati za 15-16 dana kako si mislio jer nece jos biti gotovo (zrelo) ;)
 
21.03.2015
43
103
33
65
Ne znam cemu ih tolko ljudi hejta po Netu... Nisam vidio jos ni od jednog drugog seed housa slicne videe s objasnjenjima...
Da nije ni meni jasno na jutubu imaju i dosta zanimljivih reportaza ne znam jesi gledao :D

Odradio sam flush jucer biljoze su uredu i dalje su sretne :D

Da li će ti bit dovoljno 3,4,5 dana za sušenje zemlje to ti je najbolje provjeravat prema kilaži posude prije ispiranja i onda svaki dan važeš (dok ne dobijes osjećaj kolko pije) dok ne dodješ do početne kilaže (naravno pratiš i biljku što ti govori). Jako je bitno da se zemlja dobro susi prije sljedeceg zalijevanja da se napuni kisikom.(o ovom stariji članovi stalno pišu)

Stignes ti tu odradit 3 flusha prije završnih ispiranja gdje prestajes sa gnojenjem.
Prouči dnevnik nakon toga you tube filmić i sve će ti bit jasno.

P.S. moj savjet isto sam novi ovdje, pročitaj barem 40 dnevnika al baš cijelih, uz to ce ti se vezat linkovi sa objašnjenjima (tamo gdje ljudi pitaju pitanje jer se nisu dovoljno educirali) i onda tek uzgoj i prava pitanja.

Ma procitao sam ja tosta toga ne samo s foruma ali nekako je to prvi put pa sam dosta nesiguran :bocni:: haha

editiraj prethodni post. nema potrebe za duplima...zzz
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Aragorn_Strider

Nixa86

Closer to the Sun
06.11.2011
758
1.619
163
Area 51 - Metal Mulisha Team
GHS-u je pala reputacija naglo jos prije par godina imali su uzasnih problema sa nerjesenim fenotipima ,ali popravili su se i potiho dizu cijene ,vjeruj mi prije 5 godina su bili najjeftinija seed banka :) sorry na offtopicu !

Odlicne biljoze ! sretno ;)