Prvi grow 6 RQS auto 400w

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
21.03.2015
43
103
33
65
54 dan otkako je sve pocelo :)

evo peti dan poslje flusha zemlja suha ko barut odvojila se zemlja i od rubova tako da cu veceras zaliti sad ne znam da gnojim pa odradim jos jedan flush do kraja ili da picim samo vodom do kraja.

Bubble Kush 1
34ifgnq.jpg

2yjo7pk.jpg

Bubble Kush 2
1zy7h4y.jpg

Ne znam jel vidite u vrhu posto je losa slika malo su neki sitni dijelovi poljubicastili to moze biti samo dobro ako se ne varam :D ?


Delhi Cheese
51eqtj.jpg
 
Poslednja izmena:

Degustator

Aktivan Član
02.11.2010
806
1.750
163
iza dima
jos to trba da stoji, 21 dan kako brojke govore sigurno... a vidi se da zele da se pune. Neka ih,ne pozuruj a i kad dodje berba seci je parcijalno. Dobices i na kvalitetu i na kvantitetu.
Sad bi valjalo zaliti sa cistom vodom punom kiseonika,pa sledece zalivanje doza djubriva i onda samo voda. A ako ti se zuri,vozi ona i sad euforicno,al kad se osusi,vaga ce da minimalizuje.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bob ali ne marley
21.03.2015
43
103
33
65
jos to trba da stoji, 21 dan kako brojke govore sigurno... a vidi se da zele da se pune. Neka ih,ne pozuruj a i kad dodje berba seci je parcijalno. Dobices i na kvalitetu i na kvantitetu.
Sad bi valjalo zaliti sa cistom vodom punom kiseonika,pa sledece zalivanje doza djubriva i onda samo voda. A ako ti se zuri,vozi ona i sad euforicno,al kad se osusi,vaga ce da minimalizuje.
Ne zuri mi se nigdje ostavit cu ja jos to onda, samo bez zurbe jos dva northena su tu koja ce dosta kasnije ;)
Kako mislis parcijalno?
Jesi mozda mislio na to da odsjecem glavni vrh i ostale ostavim jos da se prze ili?

hohoho lipo ovo izgeda bobe! Ovu sezonu radim bubble u outu, pa cemo usporedit :D
he he imam i ja jedan u outu ali to sam ga ovako pukno niti ga zaljevam samo kisica i bubice ga najedaju al eto njega prepustam cistoj prirodi ako uspije uspije ako ne nikom nista :D
 
Poslednja izmena:

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Bubble Kush 2
Delhi Cheese
uzmes skarice i skines-odrezes od vrha cm dva. Nece njima nista biti ali ce prestati bacati cvijet i udebljat ce se top za 7 dana da ga neces prepoznati ;)
 
Poslednja izmena:

Degustator

Aktivan Član
02.11.2010
806
1.750
163
iza dima
da odsjecem glavni vrh i ostale ostavim jos da se prze
:D
e bas to,odnosno,ostavi sve koji su manje zreli,bukvalno ce se bar duplirati pa i utrostruciti.
Bubble Kush 2
Delhi Cheese
uzmes skarice i skines-odrezes od vrha cm dva. Nece njima nista biti ali ce prestati bacati cvijet i udebljat ce se top za 7 dana da ga neces prepoznati ;)
debljanje mu ne gine svakako,al sa tim trikom covek ce oboriti licne rekorde :)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: lexsilium

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Ja sam to prepisao od Aryana iz GHS-a nije u pitanju brze dozrijevanje nego vise kao obrnuti lolipop.Nebacas popcorniće vec zrtvujes dio vrha a popcornići postanu ozbiljni ćićci :)
Zene kazu nije bitna duzina nego debljina hahah jbga istina :)
Uglavnom provjereno i šljaka ;)
 
21.03.2015
43
103
33
65
Necu to s vrhom od glavnog vrha ali sam skinuo par popcorna i zapalio si pristojnu pljugicu od 0,7 otpr sto sam u mikrovalnoj posusio (ako nije sila nemojte u mikrovalnoj jer je to nesto najodvratnije za napraviti s tako lijepim cvijetom :p) i mogu rec da me fino uduvalo na cukicu i pol dve :rasta:

A vrhic se lagano susi u maramici :D
 
Poslednja izmena od urednika: