Prvi grow BigBud+Skunk za medicinu ;-))

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Na prostor koji si slozio jedna 250 cisto dosta. Naravno da bi bilo bolje da je jedna od 400 ;) U svakom slucaju nema potrebe za 2x250, imat ces problema sa hladjenjem boksa (mozda, nista za to nisi napisao).

Koje krzljavije? Neznamo ni kakve su sada jer je zadnja slika od 16 aprila. Znas ti koliko je 3 mjeseca vegetacije? Za to ce ti trebati box od 5 kvadrata i visine 3 metra...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp and herb oil

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
74
PowerSeed je napisao(la):
drug, moz da bude prigusnica za zivine, al mora biti od 250w ako su lampe 250w... ti imas prigusnicu za lampu od 400w
mozes i ovak mislim da ti je jeftinije Kupi,nabavi HPS žarulju koja ima u sebi več ugrađen propaljvač,zamjensku koja ide na tu živinu prigušnicu znam da ima od 110w ja je imam ali mislim da postoje i od 300w a mislim da idu na 400w zivin prigusnicu....nisam siguran provjeri google
 

herb oil

Aktivan Član
11.03.2013
79
85
18
toga se i bojim da ce biti ludilo, slike cu sutra staviti dosa je mob sa popravka.

napredne su 30 cm visine od zemlje njih 3 a ove ostale 2 su na 15-20cm, mozda uz malo igranja mi bude dovoljan ovaj veci box od 2m visine za 3mj vege ;-))
sutra ce slike pa ce vam sve jasnije biti

p.s. ventilator imam u vecem boxu onaj 12v kompjuterski, uvjeti i temp su idealni, citam ekipa muku muci sa vlagom i temp, kod mene je vise od prosjeka, za hps box ce ici ozbiljnija ventilacija definitivno cim slozim sve.
 

herb oil

Aktivan Član
11.03.2013
79
85
18
sjeme je feminizirano, ne vidi se na slikama jer je sa mobitela, strpit cu se koji dan pa slikati pod rasvjetom, do tad bi trebao i drugi box u funkciju :)))
 

herb oil

Aktivan Član
11.03.2013
79
85
18
evo slike da se vidi napredak, kako sam i rekao drugi box je slozen, u planu je 3 najvece staviti na cvjetanja pod HPS 250w i jedna CFL 85w
pa kako in bude para za bolje nemam, ostale dvije i klonove cu nastaviti pod CFL na 20-4 svjetlo pa cemo vidjeti stanje i napredak, svjetlo cu in drzati sto blize vrhovima da idu sto manje u visinu, igranje pa kako bude



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 

herb oil

Aktivan Član
11.03.2013
79
85
18
pitanje za znalce, posto zelim drzati dvije biljke pod cfl 3mj vege zelja mi je igrati se s njima, cilj je dobiti ne previsoke biljke da mogu kasnije u drugom boxu pod hps ostati ne sprzene, visina boxa je 2,20m, svjetlo je na 2,00m od poda. racunam da uz ventilaciju mogu narasti do 1,70cm prije berbe, te da izrastu duplo jos u cvjetanju, znaci da ih drzim na 80cm, nakon5 tjedana visoke su 40cm

zanima me kad odsjecem glavni bud koliko usporavam biljku, te da li ce nova dva sta su najbliza divlje rasti, tj brze od glavnog?sirine imam dosta mjesta visina ce biti problem.
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Biljka kad joj napravis nesto sto nije prirodno (LST, HST, Topping....) staje s rastom na neko vrijeme jer si joj priredio stres i ona se od toga oporavlja. Tako da nece divlje rasti ako joj udrazes glavni vrh. To se zove topiranje. Potjerat ce nove izdanke tamo gdje si odrezao. Mada, nije mi skroz jasno sto ti zapravo zelis i u kojem je stanju sad biljka.

Kako mislis:
svjetlo je na 2,00m od poda
Svjetlo treba biti sto blize biljci...
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
3 mj vege na 0,42 m2?? i bez topirana jedna ce ti biti previse. ubrzo ces dobiti gusto popunjeni plato od lisca koji nece propustat svjetlo ispod( 24h.potpunog mraka).
realno, na 1,7 visine (sto planiras) rasirit ce se na minimalno 1m(kojih nemas).
 

herb oil

Aktivan Član
11.03.2013
79
85
18
evo me nakon dugo vrimena, radi prirode posla nisam bija prisutan.
kuham staroj ulje i odlucim da podjelim s vama stanje trenutno.
cure su spremne za berbu, nedoumica mi je jedino sto manji budovi su i preko 80% smedji, dok glavni nisu nego 30-40%
pa me zanima dal da odvajam i sjecem te zrelije ili da sacekam glavne pa sve skupa?






ovo sta se tice duge vegetacije je ispalo sljedece. jedna biljka koja je ostavljena je zanemarivo narasla jer su se stedne drzale doslovno na glavnom vrhu tako da ce ona u proces cim ove se posjecu, odvojit cu sa nje par klonova da je razrijedim jer je pravi grm postala ;-)) te ce ici u cvjetanje sa novim klonovima koji su vec prije odvojeni.

slobodno komentirajte.

pozdravi
 

herb oil

Aktivan Član
11.03.2013
79
85
18
evo jos slika sad kad imam vrimena, tesku fobiju imam sa postanjem njih, ajme.

malo sam se igra sa svim mogucim metodama sta sam uspija procitati ode kod vas i mogu reci da su djelotvorne, samo kloniranje me je islo 50-50
ili bi ih prezalivao ili malo ali za pocetak sam zadovoljan.




je
jedna seka ostavljena da bude majka



mini budovi

 

herb oil

Aktivan Član
11.03.2013
79
85
18
ono sta sam imao nedoumicu i pitao tu ekipu je ovo.. majka od 3 mj vegetacije, bez obrezivanja i topinga.
tajna obuzdavanja je svjetlo na samim vrhovima. (stedne zarulje)

 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname

herb oil

Aktivan Član
11.03.2013
79
85
18
kolege imam pitanj, vec 5-6 dana vrhovi su mi na susenju, zbog uvjeta i paklene vrucine, ne mogu susitti vani na tamnome, pa susim u boxu di su i rasle, vlaga mi je od 55-75 % ovisno o temp vani pa me zanima da li da nastavim ovako u mraku dok grancice ne pocnu pucati ili da drasticno krenem sa susenjem na suncu ili vani? koliko treba proci prije nego idu u teglu hermeticki zatvorenu na sunce?

p.s. grancice se saviju ne pucaju jos, miris poprima pomalo onaj vutrin, do sad je bio miris lisca koji se susi..

hvala unaprijed