Prvi grow BigBud+Skunk za medicinu ;-))

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
herb oil je napisao(la):
... pa me zanima da li da nastavim ovako u mraku dok grancice ne pocnu pucati ili da drasticno krenem sa susenjem na suncu ili vani? koliko treba proci prije nego idu u teglu hermeticki zatvorenu na sunce?
ne susiti na suncu, nikako, imaj strpljenja... i gde si cuo da se hermeticki zatvorene tegle sa vutrom drze na suncu? sta si zapatio toliko za sunce, begaj bre od sunca, moz samo suncanicu da fasujes, i malo vise od pozeljnog uv zraka ;)
 

herb oil

Aktivan Član
11.03.2013
79
85
18
nemam ja zurbe, samo strah da ne ostanu dugo u velikoj vlazi i ne upljesne, ventilacija je dobra, ne prevelika, temperatura 25C.
mislim da sam jedini clan na forumu sta uzgaja a da ne konzumira vutru, meni se ne zuri ;-))
od vecih listova, korjenja i stabljike sam napravio staroj ulje koje koristi par dana i jedina razlika sta je zamjetila da joj manje muti um, a vise je smiruje.
ima sad ulja za 20tak dana tako da nema zurbe ;-))
 

herb oil

Aktivan Član
11.03.2013
79
85
18
da vas sve pozdravim

iako koristim tor i sve upute za anonimnost imam nesavladivu fobiju za postanje pogotovo slika.
kako je red tako cu dnevnik dopuniti sa zadnjim podatcima i smoke reportom.
po mojoj procjeni (jer sam radio ulje od djela zelenih vrhova te od velikih listova)
susenog je bilo cca 150g aroma i miris nema veze sa onom sa ulice, boja takodjer.
kako ja ne pusim prenosim reakcije onih sta su testirali.
dosta je smirujuca, a ujedno dri te budnim, efekti na svjest nisu preveliki, u svakom slucaju za pozeljeti onima koji vole cesce pusiti
a ne biti prepuseni, dok onima sta se vole stonirati nije bas nesto.

staroj je napravljeno ulje od susenog i odvaljuje je vise nego ijedna ulicarka, aroma joj je i efekt totalno drugaciji i to pozitivno

prosla su 3 ciklusa kemo i nalaz CT od utorka je pozitivan, metastaze se smanjuju skoro sve, osim jedne sta je ista ili mrvu veca, doktorica vjeruje da kemo djeluje pa je propisala jos
terapije, s tim da smo mi i na prijasnjim snimanjima imali smanjenje tako da vjerujem da ta kemo je u sjeni ulja ali zbog inih drugih stvari nastavit cemo
drzi se majka super i nema nikakvih nuspojava, ponekad osjeca zarenje i kako ona kaze neku vatru u sebi i to je to.


sta se tice dnevnika neka ostane otvoren jer su klonovi od one majke sa slike ranije vec visine 0,5m pa kad dodju u fazu pred cvatnju okinem koju sliku.
seke su lipe zdrave i lipo napreduju.


zdravlje svima
 

herb oil

Aktivan Član
11.03.2013
79
85
18
Evo malo osvrta bez slika jer I dalje imam fobiju. Hps od 250 je zamjenjen sa 400w. Situacija je bila skakljiva temperatura ajme do 40 da se nije pregrupirala ventilacija.stanje sad za zimu idealno kad zatooli opet ce trebati promjene. Kod klonova mogu zamjetiti 50% manji rast I napredak iako je svjetlo vece. Druga stvar pozurija sam sa vegetacijom tako su dobile visinu I ostale tanke I slabasne,cim je pocelo cvjetanje pocele su se kriviti. Za 10 tak dana vec ce I'm biti berba pa posli njih ide ova majka kojja je u vegetaciji od 4mj I drzim je na 80cm visine sa cfl lampama,kad ona dodje na red javim. Sta se majkana tice drugi ciklus je odradjen,snimanje je bilo cekamo nalaze sljedeci tjedan pa se javim . Stojte mi zdravo
 

herb oil

Aktivan Član
11.03.2013
79
85
18
vecer.....
red je da zatvorim ovaj topic pa cu to i uciniti.

zelio bih sa vama podjeliti veliku bol, a ta je da je majka otisla na neko lipse misto prije dva mjeseca.
ovo pisem samo iz razloga da ako uspijem bar jednu osobu odvratiti od pakla kemo terapija bit cu sretan.
sad kad je sve gotovo, kad je taj zivot bez dostojanstva zavrsen zamoljavam vas koliko god vam tesko bilo donjeti odluku samo nemojte pristajati na kemo.... to jednostavno nije zivot vec pakao i za osobu i za obitelj, cast iznimkama ali kraj je neizbjezan uz velike muke svima. zao mi je sta nismo bili dovoljno hrabri da sami istu odbijemo.

hvala na svim savjetima i pomoci nekih clanova. to nema cijenu.pamtit cu to dok sam ziv, prepoznat ce se oni.
nadam se da ce tako i moj savjet pomoci drugima.

uzgoj se nastavlja u drugim oblicima, uvjetima, ali sa istim zarom da se dobiveno ulje pokloni potrebitima.

stojte mi dobro i zdravo..
pozzzz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Moon Jar and baobab