Prvi grow u životu :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
19.07.2012
45
22
0
Dragi moji Vutrovci i Vutrovkinje,
dragi moji admini i dragi forume,
evo javljam Vam se iz razloga što mi je danas bio ujedno i dobar koliko i loš dan pa da krenem.
Dok sam bio u šetnji s psom nabasao sam na biljku koja uopće nije bila skrivena, raste na dosta "otvorenom" mjestu, visoka je možda metar i pol i ima oko 7 do 10 vrhova vrlo tankih s puno pistila al su još bijeli. Nisam mogao vjerovat svojim očima te sam se brzo sklonio s mjesta, no kad sam stigao kući dobio sam poziv da će ići prijava (možda jesu priče al gle, nikad ne znaš) da mi dolazi policija na vrata. Brže bolje trgaj box i rastavljaj sve, al kaj da radim s biljozama? Niš pusti suzu i kreni dalje, fino se oprostiš s njima i to je to. Uglavnom, svrha mog posta tojest šta Vama svima NOVIM GROWERIMA želim reč je jedno: Za ovakav hobby smijete reč samo jednoj osobi: samome sebi i nikome više! Nadalje, nikad nemojte forsirati ako Vam uvjeti u kući/obitelji nisu baš najbolji pogotovo to vrijedi za one koji žive sa roditeljima! DOĆI ĆE VRIJEME SAMO TO NIJE SAD! Tako da sam se pomirio s indoorom, pospremio svu opremu te mi je u planu usredotočit se na onu biljozu koju sam pronašao A NAGODINU, TOJEST NA PROLJEĆE KREĆEM S OUTDOOROM!

Želim još jednom zahvaliti Vutra.org i svima koji su mi strpljivo odgovarali na moja pitanja, bez Vas nikad nebi ni došao do 3. dana vegetacijske faze u indooru HAHAHHAHAAHAHAHA :D Puno sam naučio, pratim i dalje, a za proljeće OBEČAJEM jedan POTPUNI OUTDOOR dnevnik samo za Vas!
Sada je ova tema spremna ili za smeće ili za lock, kako god admini odluče!
Svima sretan grow, peace out!
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
DeadAngel224 je napisao(la):
Za ovakav hobby smijete reč samo jednoj osobi: samome sebi i nikome više!

Nemoj ni sebi reći, pa se svaki dan iznenadiš kad vidiš biljku u boxu :vb_kez: . Znači nikome, nikad! Onaj tko kaže nekom radi sam protiv sebe, a to nikome nije u interesu. Šta reć osim nisi pazio :sad2:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
DeadAngel224 je napisao(la):
...
Dok sam bio u šetnji s psom nabasao sam na biljku koja uopće nije bila skrivena, raste na dosta "otvorenom" mjestu, visoka je možda metar i pol i ima oko 7 do 10 vrhova vrlo tankih s puno pistila al su još bijeli. Nisam mogao vjerovat svojim očima te sam se brzo sklonio s mjesta, no kad sam stigao kući dobio sam poziv da će ići prijava (možda jesu priče al gle, nikad ne znaš) da mi dolazi policija na vrata...

nista ne kontam, setao, naleteo na neku biljku, sklonio se, dosao kuci i "dobio sam poziv da će ići prijava"...
ciji poziv, kakva prijava i za sta... za setnju i to sto si mozda naleteo na idustrijalku il... sta se zapravo desilo
 
19.07.2012
45
22
0
Pronadena biljka je zenka siguran sam, slikat cu ju cim stignem!
Prijava je isla od bivseg decka moje cure i bio je upucen meni i njoj za konzumiranje trave, ko zna jel uopce to istina ili ne al covjek nije normalan i bolje sprijeciti nego lijeciti pa sam zato sklonio biljke van al znam da to nebu bas prezivjelo :/
Indoor boks je razmontiran...to je sve za sada
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
Safety first .. dobro si napravia sta si sve maka..

Kad se situacija smiri nepreostaje ti nista drugo nega dobro ispleskati tog lika.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: pecurko

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
ako ti nisi pricao "bivsem" decku onda ti cura ima dugacak jezik ;) u svakom slucaju to nema veze sa tvojom setnjom i tim da si naleteo na biljku, a to sam skontao na osnovu tvog posta, ajd stavi fotku te cure, ne tvoje naravno :)
i sta cemo sa dnevnikom, nastavljas tu outdoorku il da premestam u nezavrsene
 
19.07.2012
45
22
0
u ponoc sam isao presadivat malene van, nastavit cu s njima i s ovom ne mojom koju sam pronasao tako da barem nesto dovrsim...
nije mi cura imala dugacak jezik (bez brige provjerio sam ju) nego je taj covjek bolesno opsesivan i ljudi moji nebi vjerovali covjek nas je pratio LOL uglavnom to kaj sam nasao ovu lijepu curu outdoorku je samo slucajnost i nema nikakve veze s ovom prijavom koju mozda i nisam dobio ali reda radi sam ocistio sve iz ormara. jbg sad mi ostaju tri malene koje nece mozda prezivjet i jedna veca outdoorka tako da ima materijala za dovrsit ovaj dnevnik!
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Ne sekiraj se. Men su u outu provalili jedan plac. Bilo 9 biljka neko mi iscupao dve. j.biga. Odmah sam eleminirao ostale. Desi se. reces si
Nema frke idemo dalje. To ti je to. Uvjek imam rezervu ako se takva sranja desijo. :b_woot: Ostalo ti je ekipa vec napisala. :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: DeadAngel224