prvi ''ozbiljniji'' grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

matia

Aktivan Član
13.04.2011
590
260
83
45
Hermi, baš se vide i jaja, ja se baš sad zezam sa hermijem.
 

dinosaur

Aktivan Član
14.02.2011
422
66
28
44
Kako sam shvatio, to je jedna biljka, pa ako samo ta jedna grana pokazuje ta jajasca, odseci je za svaki slucaj.
Moj savet.
Sretno
 

matia

Aktivan Član
13.04.2011
590
260
83
45
Postupak ti je da ukljanjaš bananice (muda) kad god vidiš da se stvore jer u protivnom će ti oploditi ne samo taj vrh nego sve ostalo, samo pazi kad ih otklanjaš da ne otkineš nešto drugo. Ja ih skidam sa pincetom.
Jedino što se kod tebe to desilo na početku cvjetanja pa ćeš se bome naskidati do kraja.

Bobe pokazat čemu i na drugima sigurno, ja nebi sjeko kompletan vrh nikako
 

miricil-palmitat

Aktivan Član
26.01.2012
122
5
0
37
znaci veceras kad se pale lampe imam prvu operaciju :) pa cu i poslikat rezultat. onaj klon kaj sam stavio pred cca 2 tjedna je super, i naraso je malo. danas je prvi dan na suncu otklopljen :)
 
20.03.2012
30
1
0
31
oprosti ako skrecem s teme, moze samo kratko i jasno postupak kloniranja u tvojem slucaju, sta si koristio itd. ?

bdw grow ti je super, sretno u nastavku !
 

miricil-palmitat

Aktivan Član
26.01.2012
122
5
0
37
sany81 - nemam iskustva s outdorom, mislim da najavljuju jos neki period s hladnijim vremenom (provjeri), mozda pricekaj malo i prvi dan nek budu u sjeni a ne na direkt suncu. iskusniji ce ti bolje znat rec
decko - kod kloniranja odrezo najmanji izboj koji sam imao na biljci, skinuo s srednjeg nodija listove, donji kraj u hormon (koristio za drvenaste kulture jer taj imam doma) i sravio u smjesu zemlje i pijeska pola pola otprilike. tegla na kraju poklopljena s bocom od kole (s 2 rupice za zrak) radi odrzavanja vlage. klon bio pod svjetlom 24h 2 tjedna cca. u zadnjih par dana je vidno naraso.

a kaj se tice vecerasnje operacije, muda su pocupana :) barem koje sam uocio, mozda je ostalo nesto sitnih. doc ce na red kad porastu. a ak je neko za kajganu nek se javi :)
img0282zi.jpg
 

miricil-palmitat

Aktivan Član
26.01.2012
122
5
0
37
thx creative, danas jos 20-tak jaja vani evo par fotki, nisam je/ga dugo sliknuo:

img0284bia.jpg


img0295zt.jpg


img0293li.jpg


img0297sr.jpg


img0299wp.jpg


gnojim svaki drugi dan, zaljevam svaki s po 2-3 dcl vode, pa tak i raspodjelim onih 7ml gnojiva koji idu na litru po 1ml ili malo ibera po jednom zaljevanju. ostalo znate :) u cvjetanju je 2 tjedna ak se ne varam. jos cca mjesec dana? kaj mislite?
 

miricil-palmitat

Aktivan Član
26.01.2012
122
5
0
37
proslo jos tjedan dana, malo se zdebljala, slozio jos jedan lst s vrhovima jer nema mjesta, cupam jajca svaki drugi dan ili kad ih uocim :)

pitanjce, kaj kazete na plantellino gnojivo 6-6-12 (NPK) za dovrsit cvatnju?




img0346ql.jpg
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
ne, K je ok ali trebalo bi da bude vise fosfora (P) a manje N, koja je to plantela koju spominjes

@domaja, drug, nije to jos ni blizu do kraja a ne jos malo
 

Domaja the best

BANOVAN
Banovan
22.03.2012
459
14
0
32
Nisam mislio da je kraj kraja ali je izgurao dosta dugo...
Miricil uzmi Asef gnojivo za cvatuće bilje vrlo lako ga je nabavit...Ja za cvijetanje koristim Plantela tabs tableta koja ti se otapa u vodi i vrlo je lako radit s njom npk ti je 5 12 6 složeno kompleksno mineralno gnojivo platio ga 50 kuna u Baumaxu još nije testirano al uskoro će..Mislim da je to i više nego dovoljno za cvatnju ali nije organsko.Ali ak imaš para uzmi Hessi Bloom to je među frajerima..Iliti busteri kao Bud candy i slično..Sve u svemu raspitaj se pa ćeš vidjet..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.