Prvi se uvijek pamti

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

iprezime

Aktivan Član
26.08.2012
154
73
28
12
hvala SKT, nisam to znao, toliko sam toga procitao, da sam se lagano izgubio, neka ovo je prvi puta tako da ce biti lakse sljedeci, sto se tice sprdanja bilo je na chatu, al to nije bitno, uglavnom hoce li se ti vrhovi popuniti malo su mi za sada mrsavi ( steta sto to nisam znao prije onda bi jos koju dozu gnojiva dobili, ovako samo kruh i voda) narucio sam si mikroskop da to vidim poblize, hvala jos jednom svima na savjetu
 

iprezime

Aktivan Član
26.08.2012
154
73
28
12
evo da vam se javim i dodam koju slikicu, jedna je pala pod noz, kad sam istrimovao vrhove izvaga i 147gr vlazne, e sada pitanje koliko kalira kad se osusi, ja sam kontao oko 80 %, molim vas da me ispravite ako griješim



 

iprezime

Aktivan Član
26.08.2012
154
73
28
12
mislio sam na wather curing, odnosno stvrdnjavanje, jucer dok sam trimovao vrhove skupio sam to lisce, pa kontam da probam, smotao jedan cistaka danas dosao do pola i mogu vam reci da sam taman, ugodno sam iznenaden :)
 

iprezime

Aktivan Član
26.08.2012
154
73
28
12
evo da nesto napisem poslje nekog odredenog vremena
sto se tice ulja napravio sam ga dobio oko 12 ml., sto se tice wather curinga odlicna stvar po mom za ulje ajme dobro, ulje je podijeljeno medu par ljudi kojima treba i meni izmedu njih, i vec se vide rezultati.
poslje kolinja nastavljamo sa sadnjom :) . malo sam ostavio za konzumiranje pa da vam kazem zakljucke
J.H i CRITICAL - dobar dim srednji stone taman za uzivanje sa ekipom
R.H.M.- malo sam dobio imao sam nekih problema ali uglavnom dobar dim za cilanje
C+ - ajme dim brat i ja na pipe uzeli svaki dva dima, sta da vam kazem morao sam da se umivam i otvaram vrata od balkona stvarno jeb... jak dim
eto toliko od mene hvala svima na podrsci i savjetima poslje kolinja opet cu vas gnjaviti sa pitanjima
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
jel to c+ channel, sav si u skracenicama, pola foruma nece skontati sta si sadio... i sta je "posle kolinja"
 

iprezime

Aktivan Član
26.08.2012
154
73
28
12
da c+ je channel +, to je po preporuci, poslje kolinja znaci poslje klanja kao sto je tarzan napisao, ove godine bravac od 200-250kg, pa poslje njega opet sadenje :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarzan
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.