Prvi se uvijek pamti

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Ispadoše ti biljke iz kaljeva. Što ih ne pustiš malo da u visinu idu?
 

iprezime

Aktivan Član
26.08.2012
154
73
28
12
nece da idu gore, doduse radim im lst, na svakoj ima od 5-10 vrhova koji su povezani za saksiju, svijetlo im je sada na 80cm od njih, kontam da kad povezem vrhove u krug oko saksije cu ih postit da idu u cvijetanje i visinu jel to prolazi, sto se tice temperature vidim da nitko nije nista napisao jel to moze proci, i jos jedno pitanje primjetio sam da su nizi listovi svijetliji od visih u cemu je fora jel to normalno
 

iprezime

Aktivan Član
26.08.2012
154
73
28
12
evo slikice da vidite o cemu pricam

slikica iznad mi je critical+, on je poceo da uvija listove i da zuti kao neke fleke po listovima, i malo po rubu, a donji listovi neki su full zuti a neki su i otpali

ovo mi je r.h.m. ona je skoro ok, al opet ti zuti listovi dole

i ove dvije slikice su j.h. i cannatonic(mislim da se tako pise), sto se tice vrhova on je naj jaci ima ih ko sodera ali kao sto vidite i njega muce zuti listovi

zaboravio sam napisati da sam jucer iz ocaja ih zalio sa o,65l vode i punom dozom gnojiva, danas sam im dodao jos zemlje u saksije do ruba da mi stiric ne leti po boxu :) , i ugradio im vent od 305m3 da izvlaci iz boxa zrak jel me temperature ubijaju, s tim da sam i prostoriju u kojoj se nalazi box pojacao sa ventom za ispuhivanje zraka oko 250-400m3, ali cini mi se daba
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
eto jos si nesto naucio.....zato se unutrasnji uzgoj radi zimi ne ljeti ;)
poskidaj te zute listove slobodno ..nicemu vise nesluze .
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
75
klima druze samo tu pomaze i ja sam u nabavci jedne ako netko ima da proda nek mi se javi...
 

iprezime

Aktivan Član
26.08.2012
154
73
28
12
evo da se javim, prije dva dana prebacio na cvijetanje i zalio te pognojio, ekipa je dobro iako skidam malo po malo zutih listova,











sugestije i savjeti su dobrodosli p.s. dali mozda zute kad zaljevam sa gnojivom pa malo poprskam listove sa tom vodom a neki budu i nakvaseni
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Jesi ti toliko ograničen sa visinom tog boksa kad si ih tako žestoko odtrenirao?
 

iprezime

Aktivan Član
26.08.2012
154
73
28
12
ne sto je najbolje box je visine 190cm, ali namjerno sam ih lstirao da malo naucim, kontam da to nije bed ili ?
 

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
75
frend nije bed treniras ih kako oces da budu..... samo ozezi a sto se tice temp. nesmeta im do 35 nista tj. kakko ih naviknes....
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Pa neznam, iskreno ja bi rekao da će se urod uvelike smanjiti zbog ovog treninga. Možda griješim al mi stvarno dijeluje preagresivno istrenirano.
 

iprezime

Aktivan Član
26.08.2012
154
73
28
12
evo radi sebe da napisem da sam ih jucer zalio voda + h2o2, samo da imam negdje upisano
 

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
75
daj ih malo u visinu pusti nemoj da ti listovi puze po zemlji nevalja to....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: toomzy

iprezime

Aktivan Član
26.08.2012
154
73
28
12
pa nece da idu gore, bio sam digao lampu na 80cm od njih ali nece, ljena neka ekipa, znam da nevalja jel vecinom ti koji se vuku pozute i onda ih kidam, s obzirom da su vrhovi sada negdje oko 20cm od lampe uskoro cu je morati dici malo gore tako da kontam da ce se i one izduziti, jucer prije nego sam zalio provjerim ph a on standardnih 8.5, i inace sam spustao sa limunskim sokom koncentriranim pa sam dosta spricao u vodu da spustim, prije koji dan isao u soping jel citam da vecina ovdje sipa u prahu limunsku, kupio i ja prah i onda posto mi je dosta neprecizna mjera "koji prstohvat", ugrijao vodu u mikrovalnoj i sipao limunsku u prahu dokle god se topila u vodi, u 1dc sam otopio oko 100gr, i imam neku malu bocicu u koju sam sipao radi bolje regulacije kapi, ali mi ostalo malo a to sipao u teglicu pa reko iskoristit cu vec kad budem spustao, i jucer pripremim ja vode oko 5l i ubacim petinu dcl, spusti mi ph na 4.5, dosipavao vode da ga dignem i potrosio jos 15lit, a ph na 5,8, poludio spizdio svu ostajalu vodu zbog zajebancije uglavnom htio sam vam reci da ta fora sa topljenjem praha je vrlo dobra i jebeno efikasna :)
 

iprezime

Aktivan Član
26.08.2012
154
73
28
12
evo malo da nadopunim album, i da se cudim

ovo vam je critical + jack herera, i vrijeme cvijetanja joj je oko 60 dana, ovo im je 55 dan cvijetanja, poceo je da izbacuje narandaste trihinome na 40 danu


ovo je chanell + i vrijeme cvijetanja mu je oko 45-50 dana, kao sto sam rekao gore ovo im je 55 dan a on ima mozda 10% narandastih trihinoma


ovo je royal high medicine i vrijeme cvijetanja mu je 55-65 dana, on za sada ima samo prozirne male trihice
e sada neznam tko je tu lud stavio sam ih na cvijetanje 29.6, i prema tome su u 55 danu cvijetanja, ali se one ne ponasaju tako
i da danas sam ih zalio cistom vodom sto vec radim od 16.08, a chanell + od 4.8, jel je trebao biti gotov prije deset dana medutim corak :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nenash

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
nebi se trebao slijepo drzati toga sto banke sjemena kazu, bitnije ti je da imas ovako lijepe i zdrave biljke..a sad tjedan-dva vise cvjetanja to te nebi trebalo zamarat al ajd ;)
 

iprezime

Aktivan Član
26.08.2012
154
73
28
12
ma ne zamara me, samo zadnji puta kad sam pitao ekipu zbog tih fora, sprdali me kao da mogu odgoditi ili ubrzati cvijetanje, poslje toga netko mi je trebao iscupat upitnik iznad glave :)
 

SKT

Banned
Banovan
06.02.2011
247
327
63
41
izvini kolega, ali moguce da su se kako kazes sprdali sa tobom zbog toga sto si propustio da procitas jako bitnu stvar a toliko puta je pricano o tome u mnogim temama. inace, prelepe biljke svaka cast. ali kada ih stavis na cvetanje, one prvo imaju period predcvetanja, pokazu pol, u slucaju feminiziranog semena pojave se prve pristile. nakon toga biljka se priprema za pocetak cvetanja, ne ide to brzinom svetlosti. cvetanje racunas on onog dana kada si prvi put video pocetak formiranja cvetova, znaci kada su prve dlacice probile po vrhovima. nadam se da ti je sada jasnije. ako sam u pravu, imas ti jos 15 20 dana minimum da cekas. a nema razloga da zuris osim ako ne moras iz nekog razloga da ih sklanjas
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Rundlojfer43
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.