Purple Afgan Kush & Moby Dick - poliploid @ 600/750w HPS

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Budfield

Prijatelj Foruma
18.05.2016
1.678
6.058
258
dirty ol' town
Neću ih šopat melasom tako da zadržim original okus/miris sorte, dat ću im je još danas svakoj cca 5 lit. sa dobrim runoff-om pa do kraja voda... Žedne su sada, zalivene zadnji put u PETAK...

Vutra people, dali ste brali budove parcijalno i kakva su iskustva glede toga?
(bliži se taj dan pa se informiram)
Ako su na gornjem djelu trihomi 50:50 (mliječni:amber) onda u donjem dijelu, gdje je slabija penetracija svijetlosti, odnos može biti npr. 80:20 - može li u tom slučaju parcijalno branje?
Čudno mi kak ne pohermi od stresa parcijalnog skidanja budova, ja se suzdržavam da ne skinem pokoji list (da im osunčam unutrašnjost krošnje) radi straha od bananica a ekipa počupa pola budova i sve 5?
images(2).jpeg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

Joe1234

Aktivan Član
03.10.2016
379
957
93
Ja sam prosli grow skino pola pa poslije opet pola i iskreno nisam se bas ustecio, nije pohemila ali stopiras rast naj manje 1 do 2 tj. I postoji mogucnost da se nis ne desi ko meni naprimjer sam je pocela venut. :) Ali opet to sam ja mozfa je neko drugi imo bolja iskustva :) kako god sretno kompa :thumb:
 

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Nemoj se zamarati, kako ti dođe, prepusti se trenutku i uživaj! Radije se pobrini za gumene rukavice, smotaj koji prije berbe, aceton skida ljepilo, pripremi strik za sušenje ili onu mrežu, upali svijeću, zahvali na ljepom životu
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Skidao sam ja parcijalno al kad imam jednu biljku.U tvom slucaju ja bi jednu odabrao i posekao skroz.Ostale tri lepo rasirio i malo skinuo lisne mase da lepo ima vazduha medju prelepim masnim debelim granama,mozda i mali lolipop ako ima potrebe ili probas tehniku opa cupe strickanja vrhova glavnih vrhova grana hahahahaha al sam zakomplikovao.
Mislim da ti je guzva a hedovi treba da imaju prostora za debljanje,mogu one ako ih lepo rasiris buckati se jos i mesec dana bez problema a ova jedna cap pa je osusis pa dimis popcorne koji su suvi odma,pa geledas ove tri,onda probas glavne hedove da li su suvi,pa umesis kolacice od trima,ondak lepo istegliras pa luftiras deset dana i onda se setis pa ja treba de secem jos tri komada.
 

Budfield

Prijatelj Foruma
18.05.2016
1.678
6.058
258
dirty ol' town
Sviđa mi se taj scenario! Skrooooz! :D
Sad samo trebam odabrati koju skinut i nastavit dalje po planu! Eee sad bi otrčao doma sa sjekirom! Joj joj a kako odabrat? Možda Moby padne prvi jer je poliploid i zauzima pola boxa skoro a i ima sative u sebi (Haze x WW), ove druge su indike (Purple Kush x Pre'98 Bubba Kush) pa da nabace još koji amber...

Trim-kolačići? Leleee nova tema za proučit :)

Gužva je džunglovita, sreća da se nisu preznojile i ubudjale, ili prizvale neke od mali pederčića što ih bodu i glođu...

Misliš stvarno da bi mogle još toliko puno da budu pod lampom pod uvjetom da ih raširim max.?

@1310 Da nisi spomenuo zahebao bi se! Nemam ni tegle. Odoh prikupit te harvest drangulije...:thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

Budfield

Prijatelj Foruma
18.05.2016
1.678
6.058
258
dirty ol' town
Poliploidna Mobica i možda još 1 Afghan idu dole čim se posuše od melase, kroz 3-4 dana (zalio prekjučer), ima dosta ambera al ima i mliječnih i tu i tamo prozirni pokoji - taman još da se isuši zemlja pa ih capnem a ove dve preostale raskomotim sa laganim Lst-jem i uklonim pokoji fan list da im se osunčaju prepone @zli.azra ;), pa će i njih dvije dole nakon dobrog isušivanja od još 1 zalijevanja nekorigiranom vodom :banana123:

IMG_20170506_203549.JPG

DSC_0488.JPG

Sutra regularni vikend up date

Može se ubacit i 'poliploid' kraj 'Moby Dick' u naslovu dnevnika pa nek baca ekipi u searchu ako se neko informira o poliploidima (stavit ću i još koju u 'Flat stem' temu čim okinem neku kvalitetniju sliku)

Opušteno & veselo :joint2: :vutra:
 

Budfield

Prijatelj Foruma
18.05.2016
1.678
6.058
258
dirty ol' town
Ja bi skinuo Mobicu danas, jel to ok s obzirom da je zalivena u četvrtak navečer? Ili se duže čeka radi isušivanja pred branje? :razvaljen::
 

Budfield

Prijatelj Foruma
18.05.2016
1.678
6.058
258
dirty ol' town
MOBY BYE BYE (cap cap) :makaze:

Mobica je pala jučer navečer u 68. danu cvjetanja (sveukupno 5mj i 7 dana)

Bio sam sav nabrijan ko da sam na nekoj party-gudri :let:

DSC_0490.JPG

Glavna poliploidna grana, izgleda impresivno al u principu puno lišća za trimat (@opa cupa sad mi jasno zakaj su poli dobri sam za fotkanje, kak si rekao), al ima i finog mesa tu...

DSC_0500.JPG DSC_000001.JPG DSC_0498.JPG DSC_0493.JPG
Ima dosta trima i popcorna, to sam stavio u vrećice za zamrzavanje pa u frizer, neznam dali se i trim/popcorn treba kjurat ili to zavisi kako će biti iskorišteno?
Dajte mi predložite neku praktičnu metodu za iskoristiti trim, bubble hash?

Random bud srednje veličine

DSC_0492.JPG

Sada je u boxu Purple Afghan Kush x 3. Njima sam skinuo malo lisne mase odozgo, raširio i razmjestio ih i zalio svaku sa melasom u neprehladnoj vodi. Moram ih sada pratiti da vidim jel im to smetalo pa ak se bune idu i one dole, ionako nisu nezrele već sad...

DSC_0502.JPG

DSC_0501.JPG DSC_0496.JPG DSC_0495.JPG DSC_0491.JPG

Pozdrav od Budfielda, Garfildovog naduvanog bratića (a možda znači i 'field of buds'?) :D
:respect: :vutra: :wave:
 

Prilozi

  • DSC_0494.JPG
    DSC_0494.JPG
    145,4 KB · Pregleda: 65
  • DSC_0498.JPG
    DSC_0498.JPG
    224,6 KB · Pregleda: 63

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Cestitam:clap::
Kartonska kutija,izbusis par rupa,mali vent da pirka i topovi neka vise u njoj.Pokraj gavite se moze svasta lose dogoditi prilikom susenja,nije dobro;)
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Susenje bi se trebalo odvijati u mraku pri temperaturi 18-24°C i vlaga 45-55% RH. Crikulacija treba postojat ali ne jaki propuh. Par dana pa onda na kjuranje koje se pak razlikuje od susenje po temp i RH. Ako cemo idealno. Nema goreg nego presusit vutru. U pravilu ne gubis thc, al gubis sve ostalo.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Budfield and Mr.420

Budfield

Prijatelj Foruma
18.05.2016
1.678
6.058
258
dirty ol' town
Znam koji su idealni uvjeti ali nažalost nemam mogućnosti da ih ostvario, nemam još 1 prostoriju, nemam prazan ormar niti grow tent. U šupi je prljavo, od tavana ima svatko ključ. Kartonska kutija bez filtera i slične opcije su neizvedive jer se jako osjeti miris - ostala neki dan dva-tri buda van boxa i kad sam se vratio s posla cjeli stan miriši intenzivno...
Gledat ću da skinem preostale 3 istovremeno pa će sušenje biti bliže idealnim uvjetima, ovako nemam opcija ili ih nisam svjestan..
Pošto je sušenje na ovaj način malo brže,
ići će ranije u teglice sa strogom kontrolom temp/vlage
Manji budichi su vec suhi izvana na opip
Danas pregled i selekcija manjih budova, priprema teglica i tegliranje malih i mršavih koji se brže suše
Možda će bit teglica na kip otvorena dan-dva (uz pretumbavanje sadržaja 3-5 puta dnevno) znat ću točnije kad izmjerim vlagu sa cvjećem unutra...

Mogu ih držat u ormariću na balkonu sa turnutim pc ventom unutra ali dali će smetati promjene vremena kiša-sunce?
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Odlicno je to bud,samo neka ona lupa i neka je ima.Sad kad vec vise grane nekoliko dana,ja bi ih rastrandzirao na sto sitnije hedove ili ti odvojio hedovinu od granja,to lepo sto tanje rasporedio u kartonske kutije(OD CIPELA recimo)malo te kutije izbusio sa satane i odgore i to slozio po dnu boxa.Karton ce upijati vlagu a i sad je komocija u boxu pa ne bi trebalo biti pljesni al oprez nikad na odmet.Ovako dok visi mislim da nepotrebno povisujes vlagu u crveno.Grane nema potrebe da se suse a i najduze im treba.
cestitke na berbi i nek potraje
 

Budfield

Prijatelj Foruma
18.05.2016
1.678
6.058
258
dirty ol' town
Hvala na savjetu zli, da mogu stisno bi ti 3 lajka, baš mi je trebala neka solucija i sad gledam da skupim kutije pa ću ih skinut sa grana veceras cim izađe sunce u boxu
Pa u tegle nakon par dana
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zli Azra and hazeri
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.