Put za Amsterdam

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
526
563
113
balkan
Ma ja idem sto posto,vec sam jedan put planirao pa mi propalo,sad idem sigurno.
Prosli put propalo bas zbog organizacije hoteli popunjeni.
Nek se samo ide.To ja onak kazem,iz neke svoje paranoje da opet necu ici.
:)
 

3kokosa2

Aktivan Član
02.06.2007
69
4
8
38
ne citiraj bez potrebe (edit: ajoj, pa de nemoj zezat da si izbrisao citat. tebe plaćaju za ovo? :D)
i koja je to aviokompanija na kraju?
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
35
moze meni jedan p.p i usput Delboy ako se vracas
direktnim letom iz Damčine na Pleso moguce da te istresu iz gaća
pogotovo ako izgledas malo "čudno" ili prolaziš kroz KE od riemu
tako da dobro pripazis
ziher neki belgijaner kljuca i ceka da zaradi lopticu
tako da vam ne savjetujem bas nosenje nekih hedića
kao suvenira.
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
Pas te nanjuši ako si bio u coffeshopu ili ako si kod sebe držao vutru ili bio u kontatku s vutrom, tako da čuko zna!!! Trebala bi biti procedura da sa navučena tri para rukavica prepakiraš, vakumiras i zapečatiš voskom i to još nije 100% sigurno da pas neće nanjušit.
Preporučam da se ne zaebavaš. Ja sam imao cistu srecu kad sam dofural koji suvenircic. :mrgrin:
Nego, odi u Amnesia coffeshop i kupi si Amnesia Haze i NYCD pod obavezno ili u Dampkring.
Meni je Soma isfural svoj origigi NYCD i to je bilo toliko dobro da ti ja to nemrem opisat.
Uzmi NYCD obavezno... Sve ostalo nije bilo u rangu. Pozz :sun2:
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
526
563
113
balkan
Heheheh bozga NYCD mi prvi na listi,malo sam obilazio grow reporteve pa uvidjeh da je nycd
dota cijenjena vutra .
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Ako nije problem napišite(ili PM) ime aviokompanije da znam za ubuduće malo pogledat kod njih oće bit koje sniženje ili nešto jer planiram u 5. mjesec za amster opalit.
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
526
563
113
balkan
doors_of_perception je napisao(la):
Agencija se zove collegium, a sajt je www.collegium.eu

Još im kao nisu formirane ponude za ovu godinu, al valjda će uskoro bit... 1300kn nije puno kad uzmeš u obzir da imaš za jest i mjesto za spavat i istuširat se, što i jesu najbitnije stvari. Aj pa pogledaj malo pa vidi :)

Evo nasao sam u ovom topicu decko spominje stranicu koju svi trazite.
Da nedobijem minus bodove ovaj post sam samo quatao.
 
03.02.2008
3
0
0
40
pozdrav ljudi! evo naletio sam na ovaj forum jer sam trazio info bas za put u amsterdam, koji planiram s ekipom krajem 4. mjeseca.

sam put je vec splaniran i vrlo vjerojatno idemo prek one opcije, avion do kolna i onda vlak do amsterdama.

no, zanima me ak netko ima nekih prijedloga za smjestaj tamo. naravno sto jeftinije to bolje, u igri su hosteli i slicno. trenutno mi ljudi predlazu hans brinker hostel...

a netko je i spomenuo da se moze stan iznajmit za jeftine pare. imate li kakvu informaciju o tome? kako do toga doci? i koja je procedura?

ajde fala, i super forum! :respect:
 

marijuana lover

Aktivan Član
06.10.2006
135
1
0
34
imas odlican hostel zove se stayokay ali onaj kod vondelparka, blizu svega je, park ti je prakticki ispred nosa i ono super, a sad sto se tice cijene nisam siguran pogledaj na googleu mozda ima tamo il tak nesta
www.stayokay.com sve mozes pogledati i bookirati ako treba
 
06.12.2007
26
1
0
44
Vidim svi planiraju avion do Kolna pa vlakom do Amsterdama, avion do Kolna je jeftin (50tak EU), ali ovi vlakovi Koln-Amster šta sam ja gledao su oko 100 EU, plus zajebancija, a može se naći direkt let croatia airlinesom iz ZG ako idete iz HR za 1000Kn ako na vrijeme rezervirate, inače je regularni koji ide svaki dan 1500Kn. Na kraju ispadne isto ko i varijanta sa vlakom, ali uz manje zajebancije. Inače ja sam išao dok sam bio mlad i bez para najjeftinijom i najmučnijom opcijom (koja na kraju isto nije ispala tako jeftina), busom do Munchena, vlakom do samog sjevera Njemačke, pa onda do Amsterdama, i to vlakom sa presjedanjem svakih 1at i pol da bude jeftinije, svaka čast njemačkim željeznicama kako su brze, točne i jeftine, znam da smo za neku smiješnu lovu prešli cijelu Njemačku, a Nizozemska željeznica je skupa za popizdit (i to je najjeftinije ako se uzme vikend povratna, ideš u sub ili ned i vraćaš se sljedeći vikend).
Inače grad iz bajke, moram i sam ponovit put... Svaki dan druge gljive, skunk se ne gasi.. uf kad se samo sjetim:banana_dred:
 
03.02.2008
3
0
0
40
ok, thnx za preporuku stayokay, vidio sam to vec tu na forumu, bum sigurno provjerio.

no i dalje me zanima ovo za stan...


a kaj se tice puta, sve sam vec isprepipao i problem s ovom varijantom za 1000 kn CA jest da nema mjesta za puno ljudi u avionu. a nas ide minimalno 6. da nas ide dvoje to bi bilo taman.

a vlak koln-amsterdam sam ulovio onu tarifu Europa Spezial za 38 € povratna, pa se to definitivno isplati. avion je 65 € povratna. bila bi i jeftinija, al su takse za taj aerodrom nesto skuplje (do dortmunda je 38 € :icon_lol: )
 

prolaps_rektuma

Aktivan Član
19.04.2007
154
8
0
36
marijuna lover je napisao(la):
imas odlican hostel zove se stayokay ali onaj kod vondelparka, blizu svega je, park ti je prakticki ispred nosa i ono super, a sad sto se tice cijene nisam siguran pogledaj na googleu mozda ima tamo il tak nesta
www.stayokay.com sve mozes pogledati i bookirati ako treba

do jaja je lokacija hostela i smjestaj...bio sam tamo...
 

3kokosa2

Aktivan Član
02.06.2007
69
4
8
38
hans brinke je solidan hostel. imas dolje i menzu za dorucak tak da mos i jest prije avantue. mislim da cijena noćenja nije velika. oko 20 eura je mislim po osobi, a što više kreveta to manja cijena ;)
 
03.02.2008
3
0
0
40
e ljudi, kakvo je stanje s gljivama u amsterdamu? jel se jos prodaju po ducanima ili su ih maknuli? znam da sam nest nacuo, al nisam bas u toku...
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
526
563
113
balkan
Evo upravo se vratio...
Gljive legalne ,uspio ih naci ...mozda nisam ni trebao traziti jer mi sjebalo zadnju vecer.
Probao sam Havajske (najjace) i propucao na njima,halovi 100 na sat.
Dok sam vecer prije jeo tartufe (truffels) Filozofers stone i bile odlicne.
Trave ...hm...nezamislivo dobre!

Favorite

G13 haze (mirisom,okusom i highom govori da je najbolja) ,

Nyc disel (odlicna trava apsolutno sam uzivao dok sam ju pusio),

Durban poison (veseli high) ,

Amnesia haze (luda travica).

Isprobali smo ih 14 vrsta sve su bolesne ali ove gore se moraju probati.

Najbolji bircevi Amnesia Coffie Shop , BABA , Grasshopper 2 ,Grey Area.

Definitivno najbolja trava je iz Grey Area ,tamo smo dobili najkvalitetniju travu ,bas se vidi da paze na nju,nemaju prevelik izbor ,ali je zato kvaliteta na razini.
Odlicna kava i cajevi u Amnesiji ,BaBa najbolji space cookiesi i chill mjesto.
Grasshoper 2 fora mjesto imas sve u toj zgradi i nemoras nigdje ici.

Hotel bio ok, cist uredan,dorucak ukljucen ljubazno osoblje...55 Eu za 3 nocenja.
Sve u svemu prezadovoljan sam i vec cu sad poceti skupljat lovu za novi put!!!