Put za Amsterdam

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
22.10.2007
0
1
0
37
da doors imas pravo samo kaj je problem bezin mislim neznam kak je vani al ak je ko kod nas onda zali boze . al ovo s ekipom i tam negdje iznajmit je cool=)
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
To sam i ja bas brijo
Skupi nas se 6-7-8 i kombi piknemo :D
To ti dodje 10 eurica po danu po glavi brijem, a tolko platis javni prijevoz dnevno (ak te taksi dopadne 5x vishe jos :(
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
što više ljudi, to bolje...definitivno.. jedino šta treba nać tih 6-7 ljudi i kombi:family1: a benzu onda natočiš slovenija/austrija di su najjeftiniji. Ako netko još ima auto na plin...uf.

Taxi vjerujte da ćete kad tad gore koristit... ako si u centru i ne možeš nać put jer je sve fakin isti labirint ulica koje se sjeku pod pravim kutem i u bilo koju uđeš vrtiš se napušen u krug ko tuka (ili nagljiviran pa pizdiš di si, šta si i ko si:icon_mrgreen:), onda moraš čisto da se snađeš... cijene ne budu neke astronomske, nekih 5eu, jedino šta ko i svugdje varaju turiste pa te za vožnju iza ugla malo provozaju po gradu :D

collegium treba razmislit... + je mala cijena (ono dobar plus) a - udaljenost hotela koji je ona najjeftinija varijanta preko puta aerodroma (znači svaki dan tlaka putovat do grada i onda se naveče/ujutro vraća) i dan ipo koji oduzmu napočetku i dan ipo nakraju (ogromni minusi).

Tako da auto sa ekipom ili možda nekako vlakom doć do gore ili jeftino avionom je najpovoljnije ali već i teže ostvarivo.
 
22.11.2008
16
1
0
33
oy,sto se tice organiziranog puta,ja sam za,nas 10-30 da se skupi i idemo opustosit coffe shopove : )
neka me mejla tko je zainteresiran za zajednicki put(ja bih volio ici s nekim hashisarima)
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
eo danas rezervirali karte za eindhoven iz budimpešte za nas 3je za 1033kune :D :D .D
presmjesno...
letimo krajem 3mj pa ak kog bude nek se javi da zajedno zafajčimo neš :vb_wave:
preko wizzaira...