Ribolov

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
baš bio prije par dana,bio lovostaj na soma,taman postavljam malu babušku na štangu za grunt i evo ti ribočuvara :eek:hno: ....kaj dečki malo se opuštate,kaj se lovi....velim ja njemu štuka se lovi na grunt i na babušku ko dlan veliku :bananallama: kaže on dobro samo nemojte soma lovit pošto je lovostaj...hahaha opalim se smijat i velim dobro i čovjek ode....na kraju krajeva niš osim patuljastih somova...banana....
 

nice&clean

Aktivan Član
04.04.2013
226
658
93
jel ima neko da varalicari,meni je to u ribolovu primarna orjentacija,ali jednostavno trava i varalica kod mene nikako ne idu zajedno,probao par puta ali izmeni mi se osecaj skroz za vodjenje varalice i na kraju uvek se zavrsi sa ostavljanjem dosta varki na dnu bez potrebe,a i mrak i kiamenje mi ne leze pod uradjenim nogama i ocima :)
 

Jesse Pinkman

Aktivan Član
19.06.2013
80
95
0
ja pecam otkad sam se rodio. clan sam ribolovnog drustva vec godinama. pecam uglavnom pastrvu. ovdje gdje zivim ih ima pun *****...nekad sam volio pecati soma kad sam zivio u HR. to je bilo pecanje
 
  • Sviđa mi se
Reactions: M a n d o r

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Pastrva je delikatesa :bale Ja sam prije 4 godina sa frendom izvukao soma od 47 kila. U biti on ga je upecao pa smo se mučili da ga izvučemo i da nije bilo lokalnih ribara sa čamcima vjerovatno ga nebi ni izvukli. Nema kvalitete u kapitalnim ulovima, sama masnoća.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jesse Pinkman

pero123

Aktivan Član
11.10.2011
98
129
43
flip-flop je napisao(la):
jel ima neko da varalicari,meni je to u ribolovu primarna orjentacija,ali jednostavno trava i varalica kod mene nikako ne idu zajedno,probao par puta ali izmeni mi se osecaj skroz za vodjenje varalice i na kraju uvek se zavrsi sa ostavljanjem dosta varki na dnu bez potrebe,a i mrak i kiamenje mi ne leze pod uradjenim nogama i ocima :)

imas

Weedless Soft 4Play Rig - Savage-gear
prava stvar za travu .. a i za kamenje nije skupo ja ih koristim jer kod mene samo trava , dobro je za štuku , smuđa a zaleti se i som

http://www.youtube.com/watch?v=-iTQNN5cGpE
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nice&clean

nice&clean

Aktivan Član
04.04.2013
226
658
93
dobar je 4play,ja ga licno nisam koristio(skup mi je),a i meni je kamen,kamen i samo kamen u vodi tj. dnu i koristim standard jig sistem sa olovnom glavom na udici...
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.399
28.019
1.098
Trøndelag
iako sam strastveni ribic u zadnje vrijeme pecam samo ribe na dvije noge :ljulj ponajvise zbog nedostatka vremena da se odradi neka prava kampanja od barem 10ak dana,pricam za saranolov,ulovi uslikaj i pusti :)
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Veni Vidi, dozvoli, Vici
lijepo je otici u ribolov. Ponijeti sator, stapove, rostilj, kotlic, meze, pica itd., al treba nesto i raditi. Recimo rad na forumu kojem si se, svojom slobodnom voljom, pridruzio. Nije to nekakav mukotrpan rad, samo malo gnjavaze oko citanja foruma, u smislu da se upoznas sa sadrzajem, jer tema koju pokreces, ne da je atraktivna, vec i vise od toga, do jaja je, i ima ih nekolicina na koje mozes pisati postove poput ovoga gore. NIje da je tema losa, samo sto se ponavlja :)
 
m a n d o r - sorry bro' sorry , nisam vidio , a i neda mi se listat' (nazalos) , glava me boli , pa eto , barem da u ovoj temi nadjem razonodu i da malo zaboravim na sve probleme :'( .


Papa Romeo - a brt. ako vjerujes , eto imam 18-19 godina , i evo ovo je samo moje misljenje , nisam ni ja nesto star , i ja sam za vas ' zelen ' , ali prijatelju ako vjerujes , moja generacija , znaci uopste ne zna sta je to ribolov , sta je to setnja kroz prirodu , jednostavno takvo vrijeme doslo , da vise , nemres' vidjet' dijete, naci ga na nekom igralistu , znaci evo prije nekih 2-3 mjeseca , smo ja i par drugara ' uredili ' nase igraliste , misleci da cemo privuci mladju generaciju , dok smo popravlali staro zardjali kos za basket , dok smo pravili male golove za nogomet , niko se od ' starijih ' , nije usudio da dodje da pita jel treba pomoc, evo i moj sin/kcerka ce da pomogne , znaci niko , al' opet radili smo za dobrobit svih nas . Internet je dobra stvar, ali brate kako to objasnjavas da ti dijete , provodi 'ajmo rec' 7-8+ h za racunarom , laptopom , sta ti ja znam sad ... jednostavno to me toliko i ne zanima , ali ...


peAce bro' ;)
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Sve u cemu uzivas u zivotu, sto te ispunjava, moras sam sebi da priustis. Ako ti neko u tome pomogne tim bolje, ako ti ne pomogne pomogao ti je samim tim sto ti nije odmagao i nema potrebe gledati ucesce drugih u necemu u cemu sami uzivamo ili nas nekoliko.
No, htjedoh reci da nije zgoreg kliknuti na neki podforum, cisto da vidis prve dvije stranice koje sadrze spisak tema, pa ako tu nema teme na koju zelis pisati, vjeruj da mozes ponoviti neku stariju, jer 90% clanova se ni ne sjeca da su bile, a ostli cupaju kosu zbog toga, cime su im prsti zauzeti i ne mogu pisati :)

Za trud i interesovanje da pridonesete zajednici, svaka cast i kapa dole :)
 
m a n d o r - care moj , kod nas ti nema nista na plovak :D , msm slabo slabo , tako pecam samo kad odem sa djevojkom , oo bezze, a inace pecam na tu koru kruha , jer kod nas nema nekih krvolocnih riba , sta ti ja znam sad pirana,ajkula xd. i tog. , znaci kultura , neki saran,amur,deverika,barski somic,linjak (manje poznatija vrsta) , najveci ulov do sada mi je 5,7 kg, morao sam jbte u vodu uci zbog ribe , sav mokar bio :$ , sreca pa je bilo ljeto , huh :D , eto dns. sam pecao i na nasoj rijeci Bosni , nema neke ribe , msm ima al' tu i tamo , neka bjelica, manji klen i to je sve , inace sam becao , na kockice sira,salame, i kuglice kruha . :D

pozzz :D
 

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
probaj s kokicama za šarana i amura,koštaju 0,70 eur idu i ti barski somovi (misliš valjda na patuljastog soma iliti cvergla :) ) na sir i salamu nisam probao no čuo sam za neke da su na Savi vadili mrcine na smrdljivi sir....skuhaj žgance i dodaj aromu za kolače....vanilija,čokolada,banana....nije bitno...
tigrov orah ili šećerac (kukuruz) kiseliš ih tri do četri dana u nekoj kanti+možeš dodat navedene arome....malo baciš za podhranu i i dereš...kad voliš toliko ribolov informiraj se google-om čega ima u tvojoj rijeci i kakve su preporuke za izlov tih riba :)

samo pazi se da se ne usavršiš do ove mjere :D
540962_10151435658722488_948266922_n.jpg