Satisfaction By OC 2014 (Crimea B, 8 Ball, Skunk#1) MH 250w-400w hps

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.997
34.380
2.598
Creative je napisao(la):
napisao si 20.02 da u subotu prebacujes na 12/12
prosli mjesec je imao samo 28 dana a subota je bila 22.02
sad je 13 .03 znaci punih 19 dana od prebacivanja na cvjetanje :p
nevjerujem da su odmah prvi dan pocele cvjetati znaci
nemoze nikako biti 3,5 tjedna cvjetanja ..
osim ako ne varas :D

pogled od gore izgleda najbolje ---bit ce finih primjeraka :)

nekako nema smisla...da sam napisao da su 19 dana u cvjetanju a one su ustvari 3,5 tjedna onda bi to varanje iz nekih razloga i imalo smisla...ali ja sam se zahebo suprotno ...znaci postavlja se pitanje .Jbt Opa kakve su to biljke a 3,5 tjedna su u cvjetanj,znaci nesta nevalja.
A Evo ustvari dobro napreduju posto su 19 dana u cvjetanju i nije lose tako da si mi uljepsao dan haha
pozdrav Kreativac

a ja odo ispravit gresku.
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
znam da ne brojis dane ,kao ni ja :D
reko cisto da te obradujem da ti biljek bolje izgledaju nego sto mislis ;)

pod varanjem sam msilio da ti je gotov grow pa da sad ides samo sa slikama , da se krivo neshvati :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Pazi ti to. Centrifuga praktički. Kontam da ti čovjek da obični kamen da bi nešto iz njega izraslo. U svakom slucaju sta reci. Iako ako ces iskreno fale mi tvoje minijature i egzibicije. Umjetnička djela čovječe! :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.997
34.380
2.598
Evo Bizo kao da si vibraciju osjetio haha...planiram neku malu egzibiciju Euforija Vs Silver in the cage na jesen sada traju prgovori oko velicine kaveza haha
Uglavnom sudar je dogovoren
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
To to, mislim da je na kraju krajeva to bit svega. Jesi vidio onaj papiric sto sam ti nacrtao zadnji put? :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Oprah je napisao(la):
To to, mislim da je na kraju krajeva to bit svega. Jesi vidio onaj papiric sto sam ti nacrtao zadnji put? :)
Jer misliš na onaj s njegovim nacrtanim portretom i njegovim imenom ispod portreta (da ne zaboravi kako se zove)? :smoke18:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
mazar je napisao(la):
Jer misliš na onaj s njegovim nacrtanim portretom i njegovim imenom ispod portreta (da ne zaboravi kako se zove)? :smoke18:
Taj taj :D Nisam mislio ima vec 2 mjeseca tako da moram promisliti na sta sam tocno mislio :D
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.997
34.380
2.598
evo ga 39.dan cvjetanja.
Arjan se pohermio i njega sam izbacio..malo me to zbunilo ali mozda sam i ja bio malo grublji pa mi je zahvalila na taj nacin..tko zna.
Odlucio sam jednu od skankića izvaditi van iz boxa tako da uz zenu imam i jos jednu trebu na balkonu ovo ljeto haha
Ostalo je sve po starom.
Crimea i 8 ball su na Hesiju..evo vec 4 zaljevanje full doza i vjerovatno ce dobiti i sljedece zaljevanje.Tako da evo mogu potvrditi za Crimeu da je prozdrljiva a i 8 ball nije nista manjeg apetita.
Skunk je pokusni kunic i prvi puta koristim Powder Feeding-all in one...za sada :thumb:

evo par slika




Kreativac desno u cosku je mala od formata haha
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.