sinTraBajo/criticalRapido/1m2x400W

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
15.03.2015
4
3
3
31
Evo i moj prvi grow.
Odlucio sam se saditi autoflower seeds. 1m2 sa 400W.
Stavio 4xSinTraBrajo i 4xCriticalRapido.
Plan ih je drzaz pod rezimon 18/6. Nutricijente planiram dodavat tek nakon 10 dana ( jos nisam odlucio koje).
Zemlju sam kupio u ccjecarnici. I koristim 7L vazu.
Ubacin slike za 10 Dana kad vec narastu malo :)
p.s ocekujem bar 30g po biljci :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarzan and CilI

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
da, malo previse biljki.. valjda si uzeo dobru zemlju..napisi koja je? rano je da pocnes gnojiti biljke stare 10 dana, jos se malo pripremi i procitaj koji tekst o unutrasnjem uzgoju da ne zeznes nesto. i ja sam mislio critical rapido ove sezone, pratim i sretno
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.810
2.698
Weed California USA
Ja neznam dal je itko na forumu sadio u "neku zemlju iz cvjecarne" a da nije imao barem nekakvih problema.
Skupo si platio sjeme a onda kupis nesto nepoznato :) Topla preporuka je da nabavis dobar substrat. Zemlje iz cvjecarne su prepune humusa i glistenjaka i dodanih gnojiva a rijetko imaju treseta ili kokosa ili bilo cega sto ce napravit da zemlja bude lagana i prozracna. Nebi vjerovo ali cannabis ne voli zemlju pre bogatu nutrijentima, pogotovo kad je zemlja tvrda i zadrzava vodu.
Mislim da bi skinuo vise sa 4 ili 5 automatika u 15L nego sa 8 komada u 7L. (karikiram, ali nekad manje je vise)
Dobru zemlju ne trebas gnojit sa nikakvim nutrijentima pa skoro mjesec dana ili otprilike kad krene cvjetat onda krenes i sa gnojivom za cvjetanje.
Ak si kupio neku prenabrijanu zemlju i onda ides gnojit za 10 dana.....to nemre bit dobro.

Zelim ti svu srecu ;)
 
15.03.2015
4
3
3
31
E zanima me npr kad oni napisu na stranicama
Tipa: DarkDevil 400-600gm2
Sto to znaci? Koliko je biljki u metar kvadrat? I kako uspiju dobit tako veliku kolicinu? U cemu je shema? P.s toping autoseeds? Da ili ne?