Skunk#1 400w

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
mjesecar je napisao(la):
neznam kako mislis da je topujem

mislio je da odrežeš vrhove, ali sada je kasno za to ...
nije još kasno za neki blagi LST, čisto da i donje grane daju budove, a i lampe nećeš trebat dizat visoko.

inače, biljke izgledaju za 5, svaka čast ! :thumb:
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
i ja vidim da ti treci put postavljas jedno te isto pitanje i svaki put na pogresno mjesto,pazi da nebi dobio ban,zavisi koliko imas iskustva sa uzgajanjem i hoces li uzimat feminizirano sjeme imas li ph mjerac to ce ti trebati,ja bi ubacio 15 fem.u taj box al opet te pitam koliko imas iskustva jer 1000w je jako svjetlo...
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
hvala bongash a sad je kasno da je topiram cuo sam da se to radi samo u vegetaciji,a mogao bi odraditi neki blagi lst dobra ideja,
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
Nije frka i u početku cvjetanja...al nema toliko smisla...bolje LST-raj polako...onak po potrebi- da dobija svjetlo ravnomjerno;)
Biljke izgledaju zadovoljne čestitam!
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
i ja mislim da im nista ne treba danas sam bio i izgleda da ove tri domaje da su sve tri zenske vec se vide prvi pistili i na skunku se vide pistili,za ove domaje nemogu rec 100% da su zenke nemam povecalo al se vide dlacice znat ce se za koji dan,domaja je visoka preko pola metra ja mislim da je sativa il bar vecinom sativa zakljucio sam po obliku lista ima uske a duge liske,mislim da ce domaja rast jos poprilicno,neznam sta da radim imam 5 skunk i 3 domaje a box 1m2 mislim da ce bit guzva,domaje ce najvjerovatnije napolje da skunk ima vise mjesta mozda samo jednu ostavim al o tome cu kad dodje vrijeme,sve u svemu ja za sad zadovoljan nemam nikakvih napasti u boxu uvjeti su odlicni i izgleda da biljke uzivaju.lst cu raditi po potrebi.pozdrav za sve pa se cujemo kad dodju nove slike
 
  • Sviđa mi se
Reactions: HazeSeeker

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
i ja se nadam da cu vidit tu ljepotu,sta mislite koliko bi mogao dobit od svih biljki ako sve bude islo prema planu,
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
kanta puna hedova,njam njam,nadam se da ce i udarat dobro,mogla bi bit dimna nova godina
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Samo za novaka obavezno im ubaci one svetlece lampice :rofl:
hehhe šalim se ja malo :)
Ide tebi to dobro,nema nikakvih ozbiljnijih problema tako da nadaj se finoj gandzici,skunk ce biti verovatno mnogo bolji od tih domaja....
p0z
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
upravo sam dosao iz tajnih odaja i vidio da su sve tri domaje zenke 100% pa se sjetim mog proslog growa kad sam od 6 biljki imao 6 pedera,negdje na forumu sam vidio da je neki lik sto je studirao botaniku pisao o tome kako temperatura utice na to dali ce biljka biti muska ili zenska rekao je da biljke sto imaju vecu tem u vegetaciji da ce bit muske a ove sto imaju manju tem.ce biti zenke a u mene sad je bila tem.najveca 26c u vegetaciji vecinom 21c a prosli grow najmanja tem.je bila 30c,neznam dal je to razlog sto sad imam sve zenke a prosli put sve muske.eto ako nekog zanima dali je to tacno nek provjeri a ako neko zna nesto o tome mogao bi to podijeliti sa nama,bas me zanima
 

Teglica_Unka

Aktivan Član
02.05.2009
510
83
0
38
gledaj to ovako..sto imas kvalitetniju vegetaciju to je veca sansa da imas manje mucijaka to jes vise zenki:dog_walk2:
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
kako mislis kvalitetniju sta utice na taj kvalitet,tem vlaga stres voda ph
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
evo ovako imam jedno pitanje,box je 1m2 a imam 8 biljki zenskih pa sam mislio box jos produziti jer nece bit dovoljno mjesta za skunk,znaci na tom 1m2 bi bio skunk a box bi produzi jos pola metra da mogu ostaviti i ove domaje zao mi bacit nemam srca,tako ce box bit oko 1.5m2 sijalica mi se nalazi na pola boxa i nisam je mislio dirati odatle tako da skunk dobije sto vise svjetla,sad me zanima jel to ok il da ostavim svih 8 biljki u ovom boxu i da nista ne diram il da ga produzim,ako neko ima savjet rado bi ga poslusao.tnx
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
pa bice guzve...
najbolje je da probas pa ces da vidis trudi se da drzis lampu sto je blize moguce naravno da neostetis biljke. ja ne znam koliko biljka moze da se uzgoji na takvoj povrsini al znam da ce biti guzvanjac.
to je na tebi da odlucis sta i kako , a ako ostanu samo se ptrudi da dobijaji sto vise svetla mogao bi malo razvlaciti bilke da dobijaju svetla ravnonomerno koji list ukloniti tj. sve u svemu puno paznje i zajebencije ako budes ostavljao sve 8 komada..
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
hvala zoki mislim da cu ipak prosiriti box i uradit neki lagani lst,e sad jos da pitam nestalo je struje danas i nije je bilo jedno sat vremena hocel to sta naskodit biljkama sta da rsdi ako neko moze da odg.sto brze jer mi se opasno zuri...hvala u svakom slucaju
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
pa je.biga sta sad nece nista biti ..
ne moras bas tako histerisati :)
kad nema struje nema nista se tu ne moze /
pozdrav
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Nacekaces se ti jos minimum mesec ipo dana....
Za prosirivanje boxa ces sam videti kroz neko vreme dali je uopste potrebno!A to da ce biti guzve slazem se sa zokijem.
Struja je meni nestajala ne 1 nego 101 ne brini,daj ako neces imati mesta salji meni 1-2 skunka :p (sala mala)
 

Teglica_Unka

Aktivan Član
02.05.2009
510
83
0
38
CaNnabisCole je napisao(la):
ta u sredini drugi red nekako mi se cini da si je malo predjubrio sva se snuzdila :D

nisam siguran bas pre bi rekao da je zedna i donji listovi ti zute provereno manjak azota
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.