Sta vas je danas iznerviralo?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Anthony Tony DiNozzo

Vrtlar
Poznanik Foruma
08.04.2013
732
3.078
163
Vidim nedavno objavu u novinama da Vip ce postaviti optiku od 1gbps.I zbilja kran je na terenu i postavljanju kabel po stupovima.I sav sretan zovem sluzbu za korisnike hoce li i do mene stici.Kao ne znaju ali budu provjerili pa mi naknadno jave.Evo danas su javili da nemaju u planu voditi kabel do mene a doslovno sam na glavnoj cesti???Sto onda mogu ocekivati drugi?
A ovi idioti iz T-coma su od prvog mjeseca skinuli brzinu za 1/3.Preko bakra sam i imao sam up32-36 mbps i down7-8 mbps i zbilja nisam mogao prigovoriti veza stabilna.Sad je jedva 24/6.Jednom je cak bio 0.14/4.
Velike oscilacije a ponekad mi cak nece u 144p ucititi youtube:whato::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Peroooooo

JohnnyJohnny

Aktivan Član
21.05.2023
208
833
93
Saznanje da postoji ovaj auditivni i vizuelni kancer. Ovaj otrov za danasnju omladinu i ova otrovna lobotomija i idealiziranje ovakvih likova, davanje medijskog prostora ovakvim degenericima. Tacno mi nije dobro od nervoze... Jos poslusah jednu "pjesmu"...
ezmk.jpg
 
  • Angry
  • Sviđa mi se
Reactions: Smak420 and šaran

Peroooooo

rješenje je praštanje
Poznanik Foruma
02.12.2011
853
3.676
163

Manijaci vezali konja u staji pa ga bez milosti tukli kolcima​

Objavljeno: 13.09.2023. zagorjeinternational
konj-karlovac.jpg
Foto: Screenshot/KAportal video
KAportal dobio je uznemirujuću snimku zlostavljanja konja, a koje se navodno dogodilo u štali u naselju Orlovac kod Karlovca. Kako je primjetno na snimci, konja mlate batinom i to nemilosrdno, a u jednom se trenutku čuje i uznemireni glas koji govori “dobro je, nemoj ga više”. To manijaka ne sprječava i dalje nastavlja tući konja, prenosi Jutarnji.

Ono što je potpuno užasavajuće jest da se ovo zlostavljanje, kako izgleda, uživo prenosilo na Facebooku. Snimku je karlovačkom portalu poslao čitatelj kojeg su novinari s KAportala upitale zašto nije pozvao policiju. Tvrdi da vlasnik snimke nije on nego neka druga osoba.
Uznemirujući video možete pogledati OVDJE. Novinari s KA portala link sa snimkom zlostavljanja životinje poslali su PU karlovačkoj.
 

Čupčupava

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.07.2012
2.067
15.677
358
Užas.. Mrvicu bi se dalo objasniti ovakvo ponašanje time da je i njega, jadnog, neko lešio kad je bio mali ili su pred njim lešili životinje kad je bio dete.. Ali to ne mora biti istina i onda je ovo strašnije od strašnog.. Nije ni obrazovanje na odmet, bilo kakvo.. Grozan je čovek, kako god okreneš..
 

Peroooooo

rješenje je praštanje
Poznanik Foruma
02.12.2011
853
3.676
163
lijepi dan, dobar bike si piknuo i voziš se kroz prometni grad sa slušalicama bijelim sehnnheiser(starci platili na kredu) ..... bravo baš lijepo ali sinko kad doživiš eksident 5 ljudi mora skakutati oko tebe-neprospavane noči tata i mama (a taman si malo odrasto) -sestre brača oko tebe pomažu ti i gube svoje dragocjeno vrijeme i lovu a tebi ni nepada na pamet da si baš ti kriv zbog eksident-i dalje furaš film BMK-ac- i ništa se ne mjenja jer si ti ono baš guba lik!!! kako je onoj osobi u autu koja te udarila tvojom krivnjom , btk-postaje tvoj lifestille
corona is back-shitttt