Sta vas je danas iznerviralo?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Anthony Tony DiNozzo

Vrtlar
Poznanik Foruma
08.04.2013
732
3.078
163
Nikad vise od 40 dana nije trebalo da posiljka stigne.Estimated delivery zadnji dan je bio jucer i meni vise ne treba njihov proizvod(kojeg sumljam da su poslali-nisu poslali kod za pracenje).Meni je recimo sad krajem godine DHL stigao paket za 3(tri) dana i to potpuno besplatno(nisam doplacivao nista za slanje dhl)
Ne mislim cekati pola godine za proizvod od 30-tak dolara.

ide na zivce taj ebay
Ma nije kriv ebay.Do sad nikad nisam imao problema s kupnjom preko ebaya.Jednom moras naletjeti na supka od prodavaca.Ali valjda ce se rijesiti pozitivno za mene.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Herb Gardener

Anthony Tony DiNozzo

Vrtlar
Poznanik Foruma
08.04.2013
732
3.078
163
Konacno sam dobio povrat novca ali....

Ja sam platio 212kn a oni su mi vratili 184kn (32$ ja njima i oni meni)
Grda je stvar ovaj tecaj.Ali bolje i to nego nista :whato::

Exchange rate: 1 Croatian Kuna = 0.150439 U.S. Dollars
je bio u oba slucaja(placanje i refund)
 

vladomar

Indika
Banovan
20.11.2016
1.466
7.640
258
Nerviraju me narednih 5 sati ,pijana balavurdija koja dolazi svakih 5 minuta na hitni trakt(razbijene glave, dislocirani palčevi,uganuti gležnjevi)Kako neznate piti balavurdijo PRESTANITE se oblokavat!!!!!:djede::murija::murija::udarac::udarac::svadja::rofl::zvezda::
 
Poslednja izmena:

prosto oko

Ne znam i ne zanima me.
31.10.2016
214
629
93
45
Kucha
Po tko zna koji put se dogodilo i ponavlja se i ponavlja
Cim neko pomisli da smo kao dobri pocme srat po nekom drugom. Danas sam imao odgovor, ispricao se i rekao da sam praktički krscanin i da mi vjera zabranjuje, ne samo pricati vec i slušati kako neko sere o drugome.
Izgledao je kao da bi me rado vidio kako visim na krizu. A prije marende se uredno prekrizi
Nabijem ga na ovi moj budistički k....
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.743
358
U mom okruzenju ih je takvih koliko hoces. Samo, na mene se vec navikli. Znaju da ih mogu uvijek argumentovano odyebat. Izdresirao sam ih u bukvalnom smislu.
A isto sam tako kao ti, vazda visok tlak zbog laznih moralista, dok nisam shvatio poentu. Sad me mogu... hm, da ne kazem sta...
:razvaljen::