Stari grow cross WW+WR+GWS 400w HPS

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
oh my
drool.gif


fantastic.

have a nice time! :leafblunt:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mičurin

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Da završimo ovu navrat na nos temu..
zlo,kao i prije! Udara pravo :)

CBDSH je još mlad i tek se osušio tako da je nezahvalno nešto konkretno reći, osim,kad uzmem u obzir da je tjedan dana ranije ubrana jer je ostala zadnja,i treba proći proces curinga ima dosta blag paprenast okus koji podsijeća na mekani indijski hash. Ne dere grlo,a high je vrlo blag,bez euforije i općenito kontra WW,WR,GWS itd. kreativan i imam osjećaj da će kad bude legla na svoje biti taman po mojoj mjeri :) vrlo dobro ga je opisao Shantibaba na nekom forumu..Pravi dnevni dim. Mislim da će ulje biti super...jedna biljka dala skoro 90gr suhog

 

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
mičurin je napisao(la):
CBD skunk haze 1 fenotip kao čista sativa obilan urod,7 tjedana


Spomenuo sam u jednom postu,da ovaj CBDSH koji je u 6-om tjednu postao hermi bez veze,tj. da nije vrijedan pažnje... Osušio sam ga i spremio u metalnu kutiju. Bio je suh maximalno,i u kutiji je stajao cca 20-tak dana.
Jučer sam ga ponovno probao i uslijedio je pravi pravcati šok :bale povukao sam dva dobra dima,i mislio,šteta izgubljenog truda i vremena.Nakon par minuta kad je krenuo voziti :) Što se mene tiče mogu sve vutre u buduće biti hermiji,samo da je kao ova ;) Fantastična je! Jako dobro iznenađenje u ovoj godini :) Sativa film,bez crnih misli,tijelo mi doveo u balans,napravio refresh mozga,minimalno osušio usta,a oči čiste ko suza. Uvrštavam ga u top 5 koje sam do sada pobao :cvetak Srećom dobio sam 20-tak sjemenki i probat ću je ponoviti jednom prilikom..Mislim da je kao što kaže PowerSeed, stres prouzročio da baci bananice,tako da ću pokušati neki outdoor.
 

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Da dovršim ovaj smoke report za CBD Skunk Hase1,onaj macro gore: Biljke su malo prerano pobrane i to svakako treba uzeti u obzir,jer nisu long listing!Neki smoke report bi bio ovakav...
Nikakve veze sa indikom,osim na samom početku i to vrlo kratko.Nakon toga onaj jedinstveni osjećaj sativine kreativnosti i optimizma,bez značajnog uplita bilo kakve euforije,a o panici da ne govorim :) Naprotiv čini mi se jako kreativna i stabilna.Ne pobuđuje apetit u mjeri da se ide žderat sve po redu,neko više zahtjeva fini kolačić ili sl. u čemu se polako može uživati.Vremena ko u priči,sve liježe na svoje i javlja se neodoljiva potreba za još par dimova :) Za ljubitelje relaksacije. Upravo su je tako opisali,i imali su pravo!!!Cbd Crew radi odličan posao,fakat su breaderi no1 Mogao bih ja sad tu pisati do jutra,ali nema potrebe...samo je zapalite i bit će vam jasno :kiss:
Nikako mi ne ide u glavu kako ovo mogu zvati drogom??? Bez veze brate,bez veze :knockknock:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.