Stranka Hašišara

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Treba li raspravljati na ovu temu ili ne i krši li se točka 10. pravilnika vutra.org-a ovom raspravo

  • Tema je suviše neozbiljna i smatram da ju treba zatvoriti jer krši pravilnik.

    Votes: 13 41,9%
  • Tema ima potencijal i treba nastaviti raspravu jer ne krši pravilnik.

    Votes: 18 58,1%

  • Total voters
    31

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
S jedne strane da, s druge nas je koaliranje dovelu tu di jesmo. Nekad mislim, da smo do sad vec uredjena drzava iz bitnih aspekata (kao npr. gospodarstvo, uvoz-izvoz, normalna kolicina javnih sluzbenika.....) vece bi sanse bile da razmotre opciju dekriminalizacije. Ovako samo imaju izgovor, da je nesto drugo vaznije i kako izgleda bit ce jos dugo. Tako da, losa politika svega ostalog po mojem povlaci veliko NE u pogledu marihuane kao slobode. Tako ce biti sve do konkretnih mjera za uredjenje drzave. U 20 godina nismo napravili NISTA i mislis si da je to svima jasno... Kad ono, ljudi i nakon toliko sranja koje je nakraju isplivalo na vidjelo i dalje obozavaju svoje stranke i glasat ce za najvece kriminalce. Najzalosnije je to sto doticni i dalje imaju potporu....
Ah, mogao bih ovako u nedogled pisati...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: delboy
10.05.2013
13
19
0
56
svaka cast prijatelju evo ja cu da se angaziram u bosni a vi krenite od hrvatske pa da se nadjemo negdje dole gdje se Neretva uljeva u more.Neka se samo sadi ,legalizira pa i politizira pokret hasisara JA sam ta citav zivot a zna se nasa politika sex drugs and rock and rol i naravno suzivot u simbiozi sa ljudima i prirodom. Pozdrav
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
trebalo bi nam više reportaža o konoplji u emisijama tipa "na rubu znanosti" i "provjereno", masa ljudi to gleda pa bi možda neki i upili pokoju korisnu informaciju, barem neki mali postotak bi "progledao"...
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
ma ja bi se pokrenuo i ja bi podrzao 100% ovo nego sto kad znam, kao i ostali ovdje da je vecina ljudi na balkanu zadrto toliko da nema smisla ni raspravljat o tome xD
oni se moraju prvo duhovno ocistiti do kraja, shvatiti sta im vlada radi i mediji i onda tek pocet nesto novo ucit itd itd pa mozda probat vu, i zalagat se za legalizaciju pusio ili ne...
ali bez tog duhovnog prociscavanja nista od toga... prvo se treba vise od 50% ljudi osvijestit... ovako ja bi reko da je mozda 30% ljudi na ovim prostorima svjesno sto se desava po svijetu i kod nas... a mozda i manje od 30%... its sad... but true...

edit : ja neznam sta sam ovo komentirao, na nesto od prije par godina ili je dobra tema nemam pojma xDD

peace out !
 
  • Sviđa mi se
Reactions: delboy

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
525
557
113
balkan
Lijep pozdrav
:maryjane: Vutraška Hašišarska Stranko! :rasta1:

Evo baš mi pade ideja za plan ostvarivanja onako vizija,
treba napravit program poljoprivredni, turistički, prehrambeni, sa info letcima o svemu. Slikovito prikazano, za masu toga u različitim područjima i demonstrirati na ljudima koji to koriste radi toga što im to uistinu pomaže, dakle dati prednost oboljelima da kažu na koji način im je bolje.

kovac je napisao(la):
Odličan je potez ovaj časopis, zbilja pohvala svim zaslužnim, i ja sam nešto spomenuo da bi se uključio u to, ali sam sve nešto kao suzdržan i promatram sa strane, al evo bljesne mi ideja da zbilja taj DAN trave treba iskoristit najbolje moguće, i uzeti volontere i sve voljne ljude da pridonesu svojim iskustvima pozitivnim na druge ljude koji o tome zbilja nemaju nikakvu sliku ni predožbu što je ustvari ta biljka i zašto ju svi toliko vole?! :maryjane:
 

ChasedByDevil

Aktivan Član
16.05.2011
121
37
0
Istina je da nas ima itekako dovoljno za izvest nasu slobodu. Isto tako kako i cijela hr bi htjela da padne vlada jer je svima loše, ali su svi pi#kice. Istina je i da se pirati zalažu za legalizaciju trave, ali oni su novi i mali još u hr. Istina je također da bi svatko tko puši travu, a čak i puno mladeži koji i ne puše, glasali za stranku koja se zauzima za legalizaciju. Jer ipak koliko god bili glupi ljudi, danas se to sve mijenja, i iz dana u dan sve više ljudi shvaća pravo značenje konoplje u svim svrhama. Problem su ovi stariji, koji su retardirani, jadni, usađeno im u mozak i zaključano... Zato tu upadaju sve organizacije, ljudi, krešo mišak i sl sa miljon hiljada puta dokazanim slučajevima liječenja svih mogućih svjetskih bolesti... Čudno izgleda zašto ljudi jednostavno neće vjerovati ako je dokazano ,kolko puta, da trava liječi rak... To nije tako jednostavno, oni cijeli jedan život žive u toj zaključanoj predrasudi koja im je usađena, i ne mogu u sekundi promijenit mišljenje, To koda vama dođu i kažu imamo dokaz da mjesec nije mjesec, ne biste povjerovali. A budući da je konoplja jedna od najvećih značenja, blagodati u ovom svijetu. Shvaćanje njezine istine kod ljudi, bi automatski dovelo do shvaćanja svih ostalih istina, počeli bi se zapitati, pa dobro pa zašto je onda bila ilegalna, pa zašto to nismo prije znali, i tako bi ljudi domino prokužili farmacije, korporacije, lažnu poiltiku, šupke i sve to što dolazi u paketu... Sve se izvana ide krivo jer nas jede EU, stroži zakoni, veća kontrola, ali unutar "svijesti" ljudi, sve smo bliže istini jer npr svi mladi više manje danas kuže fore s travom i svim tim, pušili oni ili ne, kuže da je sve ovo laž... A sve nas više...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: delboy

maverick

Aktivan Član
03.01.2011
340
578
93
Ma, svi bi htjeli da padne vlada???
Pa da dođe natrag ona ista gamad koja je sve prvobitno i zasrala ili još netko gori pošto se neofašisti i desničari kote ko da je 1939. Znaš, u vrijeme krize najlakše je krivnju prebaciti na nekog "drugačijeg" od većine, nebitno dali je to na nacionalnoj, spolnoj, vjerskoj ili rasnoj osnovi, ili broju patika, ili boji očiju ili broju krvnih zrnaca.

Samo zato što se netko zalaže za legalizaciju neznači da ima kvalitetan program, pa i onaj kreten pernar je isto govorio, a ima IQ sobne temperature.

Problem jeste u starijim generacijama koje su godinama tovljene tipičnom propagandom, a rješenje je u prezentiranju istinitih znanstvenih činjenica cjelokupnom narodu. Tu priču naravno nećeš gledati na mainstream medijima.
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
maverick je napisao(la):
....a ima IQ sobne temperature.
25r30wi.gif
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
maverick je napisao(la):
Problem jeste u starijim generacijama koje su godinama tovljene tipičnom propagandom, a rješenje je u prezentiranju istinitih znanstvenih činjenica cjelokupnom narodu. Tu priču naravno nećeš gledati na mainstream medijima.
Ne vjerujem da je problem u starijim generacijama, vjeruj mi starije generacije je lakše preobratiti nego mlađe, a i starije su bolesne one su te koje traže ulje za svoje zdravstvene probleme, mladima je sve to zajebancija - malo se napušiti :smoke18:
Moram malo braniti te starije generacije, s njima isto dosta razglabam o vutri, ulju....
I 90% njih prihvaća vutru kao lijek, ima starijih i na forumu, i oni se brinu za svoje najmilije...
Za mainstream medije se slažem, oni diktiraju javno mijenje, ali počeli su nabacivati članke o toj temi onoliko koliko im urednici dopuste.
 

ChasedByDevil

Aktivan Član
16.05.2011
121
37
0
Pa nisam nigdje niti rekao da imaju nekakav odličan program, navodim samo da su prva stranka koja je došla s tom idejom. Mene inače živciraju sve političke stranke nebitno kakve brije imaju vezane za "dobrobit" naroda, i znam da svi dobivaju naredbe iz iste gamadi from eu.
a rješenje je u prezentiranju istinitih znanstvenih činjenica cjelokupnom narodu. Tu priču naravno nećeš gledati na mainstream medijima.
Pa to sam i rekao, da je bit u educiranju naroda, i nigdje nisam rekao da bi to bilo ostvareno preko mainstream medija....čitaj
 

maverick

Aktivan Član
03.01.2011
340
578
93
Aj pročitaj ti svoj post...

ChasedByDevil je napisao(la):
Istina je također da bi svatko tko puši travu, a čak i puno mladeži koji i ne puše, glasali za stranku koja se zauzima za legalizaciju.
Dakle nebi, jer to nije najbitnije, objasnio sam prije, isto tako sam i objasnio da nisu prvi koji su tako htjeli doći do glasova.



ChasedByDevil je napisao(la):
Mene inače živciraju sve političke stranke nebitno kakve brije imaju vezane za "dobrobit" naroda, i znam da svi dobivaju naredbe iz iste gamadi from eu.
I sad veliš da svi dobivaju naredbe iz eu i da te živciraju, a malo prije bi glasao za nekog od njih... Nisi baš dosljedan.


Ti si neobrazovane zatucane ljude nazvao retardiranima, što nije u redu prema retardiranima jer si oni nisu sami krivi što su su takvi.
Ovi prvi jesu sami krivi i trebali bi koristiti svoju glavu, a ne da im TV i ostatak govori što da misle. Dakle mainstream mediji diktiraju mišljenje većine koja glupavo bleji u kutiju s propagandom i zato su neobrazovani i po pitanju kanabisa.

Komentirao sam jer si rekao da treba glasati za bilokoga samo da legalizira, nisam te napadao zbog edukacije ili mainstream medija koje sam spomenuo, malo si fulao bit. Čitaj!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tropico

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Ja bih se samo osvrnuo na pravilo foruma br. 10 !

10. Bez političkih i verskih tema!
Strogo je zabranjeno pokretati političke i verske teme! Svaka rasprava na nacionalnoj, verskoj i političkoj osnovi biće momentalno obrisana! Ovo je forum namenjen korisnicima sa prostora bivših Jugoslovenskih država i molimo Vas da to poštujete, a svoje emocije iskaljujte na nekom drugom mestu.
Prvo, ne sviđa mi se naslov teme. Drugo, ne sviđa mi se kuda je krenula rasprava. Malo je bilo zabavno tu i tamo pročitati koji komentar na ovu temu, ali ozbiljno zagristi za ovako neozbiljan pristup problematici je... pa neozbiljno. jel :)
Moje osobno mišljenje je da politika tu ne igra bitnu ulogu i bilo kakva politička opcija koja zagovara legalizaciju kanabisa u ovom vremenu, dok je još uvijek kanabis neprijatelj broj jedan u očima "velikih biznisa" nema nikakve šanse.
Evo, neću sam odlučivati dali zatvoriti ovu raspravu, pa prepuštam vama na izbor u obliku ankete. :)
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Imali mi stranku hasisara ili citaj stranku debilnog imena nije malo ili nitimalo bitno..stvar je u kolektivnoj svijesti koju nemamo...o svijesti pojedinca da i ne pricam...vi i legalizacija....ima puno elementarnijih stvari oko kojih se treva "boriti" nego je to sama legLizacija kanabisa a tu mislim na one ljude koji spoznaju razliku izmedu indike i sative pa bi odmah na legalizaciju....sta se mene tice tema je bullshit ka i njen naziv ka i njen start i njeno krivudanje do konacnog odredista, groblje... :)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Ja bi samo dodao da je ovaku temu sa ovakvim glupim naslovom vjerovatno otvorio netko mlad i neukusan. Hašišar je baš pogrdan naziv barem meni, neznam kako vama.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: SkyHighatrist

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.249
10.190
358
Meni je hašišar totalno simpa za sleng, što i je. U svakom slučaju, zbog dva š moćno zvuči. Ipak, Stranka hašišara, prilično neozbiljno i neproduktivno, hehe, skoro kao pa Stranka drogeraša.

Anyway, long live hašišari all over the world !
 

ChasedByDevil

Aktivan Član
16.05.2011
121
37
0
@maverick. cijeli moj post je o tome kako ljudi nisu više toliko glupi i zatucani kao prije te kako ostale treba naučiti isto. I nisam nigdje, ama baš nigdje napisao da treba glasati za nekoga samo zato da legalizira, već prvim dijelom šta si me citirao govorim, da se mišljenje mladih mijenja, odnosno kao što sam i rekao, da nisu zatucani i glupi kao prije, i zato bi htjeli legalizaciju. I kraj prema politici, fala bogu da je u pravilniku zabranjena...