Strawberry Amnesia @ Pink Box 250 Hps

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Pink Box

Aktivan Član
23.08.2014
157
1.045
143
Hvala svima na srdacnoj dobrodoslici i lijepim zeljama. Poseban pozdrav starim pratiocima, bas sam sretna sto se ponovo druzimo :)

@gule bas si mi dao misliti, vec nekoliko puta sam se zatekla da mi neko kaze e pa ja i zena isto tako, samo su uloge obrnute. ..ne znam da li da se opterecujem s time jel to dobro ili lose? :D

@Kobi - no hard feelings ali nema sanse. ni za pare :D dovoljno se bavim administracijom na poslu. mislim da to ionako varira od growa do growa, svako ima svoj đir i atmosferu i nikakve koristi nikome da ja sad tu precizno zapisujem vlagu, gnojiva, datume... ovo mi je razonoda, ne zelim da mi bude obaveza.
osnova je hesi tablica, sve drugo prema feelingu :) vlagu i temp sam spomenula na pocetku ;)

hvala @lauba sto si me podsjetio, to nisam napisala - trening cu topiranje obavezno 1 puta sigurno, a jako vjerovatno 2. put. I lst. Voljela bi da je kompaktna i simetricna. Vidjet cemo oce mi uspjeti. Primarni cilj je da bude zdrava i sretna. Sve drugo mi je manje vazno.

evo sneak a peak iz satora maloprije. ;)

P1010019.JPG P2010015.JPG

Sayonara! :sun2:

PS primjetila sam da sam ovaj dnevnik otvorila 23.08, sasvim slucajno i neplanski, tocno godinu dana nakon sto sam je joinala na vutru.org. zar to nije cool? :)
 

Pink Box

Aktivan Član
23.08.2014
157
1.045
143
@ChiliHead evo bas sam gore spomenula da cu toping i lst. Fotic je eksuali stari olympus iz tipa 2003/04, 3,2 mpixela. Svaki mobitel ima vise, ali ima dobar macro...I taman super da ne moram resize fotke prije objave. ✌️
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ChiliHead