terasa lst

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Juce zalivene cistom vodom sa korigovanim ph.Jos cu je pustiti,cekam da se na vecini hedova pojave crveni trihomi i onda ispiranje.Ovde je danas bas zahladilo i oblacno je,ne znam koliko to utice na nju al saznacu,mikroskop je stalno u dzepu i vec me boli oko koliko buljim.I dalje izbacuje nove pistile sto je i presudilo da je jos pustim.
Doktor Creative zavrsio svoj grow i sad ga nema,dzaba i pesma sto sam postao
Poooz svima
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Sinoc je padala kisa,primakao sam je do ograde pa kolko je uhvatila.
Nego da krenemo sa slikama:dada

eVO PRVO SE SLIKALA CELA figura




Pa smo presli na levo desno sredina napravila je i nekoliko pirueta samo za vas















Onda sam joj rekao da malo napuci cvetove,reko ima ovde matorih perverznjaka koji to vole

















I tu se totalno zanela skinula gacice i pokazala svoju......








Eto TOLIKO od naS POZZZ svima


ps. doktore primljeno k znanju,vec sam juce mislio,u svim dnevnicima komentar a kod mene nista,a ti si je od spajdermena spasio:bananica zzzzzzzz
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Danas sam slucajno,dok sam blejao s njom na terasi 2.5 sata,primetio nesto neobicno,pa reko da pitam sta je


Evo slika




Pre dva dana sam je zalio sa kristal npk ful doza i ona divlja li divlja


,za dva najvise tri dana bi trebalo zalivanje,da li cu je ujedno i flusati jos ne znam,kristale baca bas pojacano zadnjih dana i nove pistile izbijaju duz celog heda,trihomi su uglavnom beli sem na vecim hedovima kojih ima prilicno lol e tu je sareno









pozzzz svima
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Flushaj i nakon toga ju ostavi dan duze nego sto inace imas razmak izmedju zaljevanja. Mozes cak i 2 dana duze ostaviti. Nakon toga joj daj punu dozu i vidjeti ces magije! Sretno
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Juce je dobila flush,bilo je borbe kroz troje vrata,jedan mali hedic se odlomio,pa sam ga ekspresno osusio i probao,radi zadovoljavajuce s obzirom da je bas bio mali i osusen na lampi za dva minuta.Vrhovi grana su se bas udebljali i vuku na dole,tako da sam malo i vezivao te kriticne grane koliko sam mogao. Danas je 62. dan cvetanja,OPRAH mi je savetovao da idem jos jednom fuul dozu hrane za 3-4 dana a onda jos jedan flush,samo ne znam da li izmedju prihrane i flusha da ubacim jedno zalivanje ili odma flush kad se zemlja osusi posle prihrane.Posle podne cu je malo slikati i smeknuti mikroskopom trihome,posto sam juce tri sata vodio borbu sa ispiranjem i nisam nista drugo stigao. Nalazim se u zavrsnoj fazi,nemam iskustva sa unutrasnjim uzgojem(jeste napolju al je u saksiji),tako da mi svaki savet zlata vredi. Hvala svima sto prate ovaj moj poduhvat i pruzaju podrsku ako ne savetom onda lajkom.POZZZZZZ
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Slike frende pa cu ti vise moci reci...Ali ako sada cvjeta 62 dana znaci jos 20 maksimum, od cega zadnjih 10 minimalno, preporuka 12 ili 14 dana samo voda ide. Tako da mozes jos jednom gnojivo i onda samo flushanje svakih 4 ili 5 dana ovisno kako ti se ponasa zemlja u tegli. U svakom slucaju stavi slike...
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
Dobro pa imas mikroskop sto ti kristali govore???Sad vise nikako nemozes sjebati lol kako god okrenes na konju si...svi mi mozemo nagadi otprilike kad je kraj jedino ti koji imas mik. mozes vidjeti 100%....ako mislis da jos treba gnojiti ,gnoji ako mislis da ti je ovako dobra 10 dana ciste vode i amenuj je...ti moras biti zadovljan na kraju ;)...bit ce opet nova ljubimica u igri..samo lagano

P.S. ono sto neznas sto je bi mogla biti i sjemenka ;)
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Fino izgleda samo ti ne mogu reci ni odprilike koliko sta. Stavi nesto za usporedbu velicine i ako mozes lupi neki macro blizi. Ali opet ponavljam gledam mikroskop i znati ces sve. Kad bude 25 % smedjih pocni flushati i samo flushanje do 40 % nakon toga 2 dana u mrak i pod nož...
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
evo kako danas izgledamo







to su grane koje su popadale iako vezane



I evo nekoliko makro vrhova mada prilicno mutne slike







Mozda malo smaram svaka dva dana sa slikama.....
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Evo mene opet, jaci nego ikad..........uglavnog 5 dana posle ispiranja tj 25. dobila punu dozu hrane i podigao one grane sto su pale,sacekao tri dana i 28. malo slikao predvece na brzinu










Ocekivao sam magiju ali na zalost posle ispiranja nisam primetio, napredak,cak naprotiv dogodila se stagnacija,a posle hranjenja nekoliko hedova i donjeg lisca kod hedova(razliciti hedovi) bilo je sprzeno. To sam slikao ali vec je pao mrak sa blicem se losije vidi








STA RECI....skenjo se skroz,capno dva tri skroz sprzena a ove ostavio da pratim,naravno ova dva tri smoto BEZ SUSENJA znaci bas sprzeno,i razvalio se.
Sutradan tj. juce je glavom platio srednji sa slike isto bez susenja oma u rizlu i pljus nije lose.
.....................................................................................................................................................


I evo nas u danasnjem danu ,punom akcije,znaci 71. dan cvetanja peti dan od prihrane,dodjem do nje i imam sta da vidim,ona vezana grana skroz se otrembesila ko mrtva,uzmem mikroskom ono i SPAJDERMENI:sick:RAZBOLEO SAM SE slikam katastrofu








I sta cu, SEECI!... malo sam osisao hedove slikao pored svoje papricice habanere i stavio na vodeno susenje.
Evo plodova moga truda :dada :banana_rasta: :dada :cvetak








Ako se dobro secam to bi trebalo ovako: uzeo sam posudu,stavio grane nalio vodom,odgore folija i tegici posto sve treba da je pod vodom.Jednom dnevno menjam vodu,tako sedam dana i onda ventilatorom osusim.Slikacu sutra kad budem menjao vodu i nadam se da ce me neko ispraviti ako nesto pogresno radim.
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
E sad,posle sece sam je naravno slikao,ovo sto je ostalo izgleda ok. i razmisljam kako da je isperem jos jednom a da je ne izmaltretiram jos,ili da je uopste ne ispiram uglavnom evo slika








I odlucim se za ispiranje i improvizaciju......uzeo sam uske plocice za kupatilo i naredjao u kadicu za bebe i tu natakario bakutu dakle ovako nesto






Isprao sam sa 60 litara vode i svaki put korigovao ph inace baloni od pet litara i imam samo dva, a posle svaka dva mora se prazniti kadica...sipaj,prosipaj,zalivaj,prosipaj,sipaj,otvori vrata,digni dasku na wc solji,obrisi kupatilo da zena ne vidi da sam promasio solju kad sam praznio kadicu,brisi terasu jer se cedi dok ja praznim,ustvari punim,jesam stavio sirce................A SADA ZURIM,ZBOGOM I OPROSTI MI A JA NE ZELIM..........
 

pecurko

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.06.2009
211
156
43
41
Vidim da imas u tegli i jednu vrlo zanimljivu biljčicu... Solanum dulcamara, užasno je otrovna pa se pripazi kad krenu da sazrevaju bobice...:kauch
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
pecurko je napisao(la):
Vidim da imas u tegli i jednu vrlo zanimljivu biljčicu... Solanum dulcamara, užasno je otrovna pa se pripazi kad krenu da sazrevaju bobice...:kauch

ja mislim da je to paprika, ali slicnost cveta jeste velika
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dzidzimilovic

Wilderness

Aktivan Član
05.08.2012
73
153
33
Somewhere over the rainbow
I meni se cini da je paprika bar take neke slicne moja bab gaji u kaljevima ima ih svih mogucih boja a ljute su sto na sat:ludak,sto se tice growa svidja mi se samo tako nastavi sretno:vb_wave:
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Paprika je Aurora,super je ukus i nije bas jako ljuta kao ostale habanero papricice.
Uglavnom blizi se seca marihuane(ne paprike,bas je unela pometnju u dnevnik),videcu sta ce ispasti od vodenog susenja za sedam dana,znaci pre toga je necu skidati sigurno,posto ako se povampire spajdermeni moracu celu u vodu,nadam se da ce se sama izboriti smolom sa njima ovih desetak dana posto volim kad mirisi(super je miris bilo bi steta).Vec sam poceo da lupam glavu gde i kako da je osusim kvalitetno.Dosao sam na jednu ideju pa mi treba vase misljenje.
Terasa je nadkrivena i ima 8 kanapa za susenje vesa razvucenih na razmaku od desetak centimetara,mislio sam da ispred i iza rasirim neke carsae(imam od hirurskog platna) a izmedju njih pokacim grane na kanap malo spustene.Od čarsafa se ne bi videle a i ne bi ih tuklo sunce(ako ga bude).
Druga varijanta je špajz,al em je pretrpan kojekakvim glupostima em ce mi ceo stan mirisati na nju.
Treca je varijanta šupa koja je super ali je povezana sa ostalih 6 komšijskih i svako ko udje u svoju sigurno ce osetiti neki neobican miris,NEGDE SAM PROCITAO DA LJUDI SA JELKICAMA za automobile kamufliraju miris....jel neko probao koliko je efikasno


Inače jutros pre posla sam je pogledao lepo izgleda i sve vas je puno pozdravila
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Uzmi kartonsku kutiju u najblizoj trgovini. Kroz kutiju provuci zicu na kojoj ces objesiti grane da se suse. Na dnu ostavi rupu da zrak moze uci te ju stavi negdje u cosak sobe. 48 sati ju drzi tako i onda prebaci u teglu. Prvih 10 dana u tegli preporuka barem 2 puta dnevno zračenje. Znaci istreses sve iz tegle, ostavis 5 min da se "izlufta" i vratis nazad. Ako se unutar tegle pojavi suza odnosno nesto vlage obrisi teglu iznutra i opet vutru nazad! Sretno! :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.