Thai super skunk Grow box 250 HPS 48x80x170 cm

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Laspadinas

Aktivan Član
28.11.2012
130
36
28
evo ljudi pala prva seca :D secnuo sam samo gornje vrhove posto mi se cini da su donji delovi stabljike i dalje nezreli,nisam se nadao da ce ovoliko biti,jbg samo sto je semenkara opaka :D cena uspeha hahahahha ma videcemo BB je na cvetanju !!!!
Evo slika i izuvajte
P.S vagicu nemam odneo cimer jbg,ako nabavim neku javljam koliko je bilo !






edit: evo i kako se suse

 

Laspadinas

Aktivan Član
28.11.2012
130
36
28
ej jedno pitanje za malo iskusnije growere :D
Ove semenke su dobijene iz biljke koja je hermafrodit, e sad dali ce i te semenke biti vecinom ili mozda i sve hermafroditi?
 

Laspadinas

Aktivan Član
28.11.2012
130
36
28
evo ovako da privodimo ovaj dnevnik kraju biljkla je obrana prosusena ubacena u alkohol i evo upravo se krcka ulje evo par slicica ,a kad bude gotovo postovacu da vidite i sta sam i koliko dobio!
nisam stavio sve posto nisam imao dovoljno alkohola, uglavnom ovo je prva tura pa da vidimo kako ce ispasti :D
trava je bila u tegli 4-5 dana i potpunoi je pozelenela!!!








 

Laspadinas

Aktivan Član
28.11.2012
130
36
28
crni se crni,nikako da ispari :D
jos uvek ga brckam na pari nisam smeo da ga stavim direktno na vatru,ali mislim da ce ispasti dobro,postujem slike ujutru da vidite sta sam dobio,ovo je samo 1/3 hedova ,ali vidim ja da cu uskoro sve da potopim u alkohol :D
 

Laspadinas

Aktivan Član
28.11.2012
130
36
28
evo kako je to izgledalo kasnije posle jedno 8 sati kuvanja na pari :D





























i na kraju smo dobili negde oko 1g mozda malo vise ulja

evo kako izgleda









ovaj dnevnik moze u zavrsene sto se mene tice,pozzz i hvala svima koji su bili strpljivi i pomogli mi u prvom growu!!!!

Edit : na kraju sam dobio nestgo malo vise od 1g ulja od nesto manje od pola kolicine wu sam stavio bice jos jedna tura,ali veca sigurno :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.