Thai super skunk Grow box 250 HPS 48x80x170 cm

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.997
34.379
2.598
Oni mirisni stapici(indijski)nemam pojma kako se zovu .Oni su dobri kao SoS opcija kada je hitno potrebno sakriti miris.Etericno ulje je hebeno staviti na ispuh,mala bocica..mozes birati bezbroj mirisa.Ja sam ju znao ostaviti otvorenu i ispred venta.malo je prejako i jedno i drugo.Karbonski filter je jednostavan za napraviti i vrlo je efektan i u njega mozes stavljati kojekakve mirise a moze biti i neutral.Evo ti link ako si za malo zahebancije..https://forums.vutra.org/oprema-za-unutrasnji-uzgoj/4325-uradi-sam-filter-od-aktivnog-ugljena.html
 

pljuga2

Aktivan Član
23.10.2012
111
5
0
36
probaj sa makom za kolace isto ima jak miris prospes po boxu malo il stavis u neku zdjelicu kraj venta pozzz sretno ljepa bicica ;)
 

BoRaiCho

Aktivan Član
05.12.2009
514
184
63
33
Temples of Boom
Alkoholni ocat je odlican za sakrivanje mirisa...Naspes u neku zdjelicu i na izduvni vent, i sakriva miris (ako se sjecam Oprah tako rece)
 

Peroooooo

rješenje je praštanje
Poznanik Foruma
02.12.2011
853
3.676
163
MA htio sam ti reč da staviš tog humusa-glistenjaka na vrh posude oko biljke AKO imaš još mjesta i lagano gnojiš BIO FLORESOM,temperatura je ok samo kolka je nočna-da nije baš preeniska,a za vent OK da je baš ne otpuše (pogotovo noču),mjeriš ph??? ma mazi je i pazi i SVE BIT ČE SUPER !!!
 

Laspadinas

Aktivan Član
28.11.2012
130
36
28
Ej ma stavio sam tog humusa na vrh jedno 2-3 cm sloj :D
Pazi biljka je imala trovanje kalijumom i onda je flushirao i posle toga par dana dodao malo onog guanakalong /NPK 2-15-2 ili tako nesto i dodao jos malo nekog gnojiva 4-6-6 da malo izjednacim posto se cinilo da posle toga biljci fali P,tako da sad je ni tamo ni ovamo,sacekacu jos malo pa cu da je podgnojim jos malkice.a taj BIO FLORESOL nije moj nego od cimera,a on ce da mi broji svaku kapljicu,kad uzmem svoj igracu sre stim :D hvala na savetima svakako
e da i ventilatornocu neradi a temperatura pada do 18 stepeni
 

Laspadinas

Aktivan Član
28.11.2012
130
36
28
ej evo ovako primetio sam danas da su opet pocele crne fleke da se pojavljuju,ej sad cimer kaze da je to nedostatak P ili tako nesto,ajde nek mi neko strucno lice odg,posto ja mislim da je biljka opet pregnojena :S pocelo je skoro do topa da se siri







 

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
Laspadinas je napisao(la):
ej evo ovako primetio sam danas da su opet pocele crne fleke da se pojavljuju,ej sad cimer kaze da je to nedostatak P ili tako nesto,ajde nek mi neko strucno lice odg,posto ja mislim da je biljka opet pregnojena :S pocelo je skoro do topa da se siri









Stari moj kako ova druga slika rastura, svaka cast i sretno dalje
 

Laspadinas

Aktivan Član
28.11.2012
130
36
28
WeeDiĆ;244060 je napisao(la):
Ti si to druze pregnojio, to ti je visak Kalijuma, evo baci pogleda na ovu temu https://forums.vutra.org/problemi-t...a-bolesne-biljke-i-nedostatke-u-prihrani.html
a pogledaj ovu sliku, to je visak K ImageShack® - Online Photo and Video Hosting...

Evo ima to sve ovde ,weedic mi je to vec dao,mozda je drugi topik ali o istim stvarima je rec,ej power ,kali i ostali :D kako da to resim,ima li negde tema o dozama gnojenja i tablicama,cisto me zanima hocu to da probam na BB posto vec pocinje druga nedelj odkad je nikla,planiram da je topiram i da je gnojim punom parom,tj kako bi trebalo :D
 

Laspadinas

Aktivan Član
28.11.2012
130
36
28
Hvala mandor ,a i kakav ti je to nick :D
ej ljudi ajde neki savet za novu biljcicu(BB danas joj je 14-15 dan) da otvaram novu temu?
 

Laspadinas

Aktivan Član
28.11.2012
130
36
28
Ej jedno pitanje u vezi BB danas je 14-15 dan vege faze lepo napeduje,e sd hteo bi da topiram biljcicu a negde sam citao da je najbolje vreme za prvi toping izmedju 4-5 ili 5-6 sprata nemogu sad da se tacno setim,uglavnom biljka nimalo neide u visinu :D razmaci izmedju spratova su po manje od 1 cm :D e sad moje pitanje je kako odraditi toping kad je razmak minimalan,evo slike!





 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
laspadinas....
[video=youtube;kgVR6ltFAWo]http://www.youtube.com/watch?v=kgVR6ltFAWo[/video]
toppingvsfimm1.jpg

fim ti je malo tezi za odradit, treba preciznosti, skare sterilne i trebo bi dobit 4 nova vrha...
topping je laksi za odradit jer mozes s prstima otkinut vrh ali ce ti izrast samo 2 vrha...
ja sam odradio malo krivo fim i nisam dobio 4 vrha, ako se odradi pravilno, se dobije...
topirati mozes vise puta tako da ima svoje prednosti i mane i jedno i drugo!
imas od kali temu ja mislim, ili haze-a o treniranju kanabisa pa pogledaj malo, sve je ljepo napisano, nemogu sad nac inace bi ti zaljepio xD
vidi sam sto ti vise pase pa odluci! sretno !

peace out !
 

Laspadinas

Aktivan Član
28.11.2012
130
36
28
Pa valjda sam skapirao :D videcemo u praksi kako se pokaze,ej jos jedno pitanje u vazi ovoga,jel ima neko vreme kada ovo treba raditi ? naprimer pre nego sto se svetlo upali ili pre nego sto se ugasi? ili je sve jedno :D

Thx FlyHigh and Power
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.