Thai super skunk Grow box 250 HPS 48x80x170 cm

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Laspadinas

Aktivan Član
28.11.2012
130
36
28
ljudi lose vesti iz mog boxa :D nisam video ovo skoro biljka mi je hermafrodit i puna je semenki !!!!
Nemogu da verujem izbacila je zvoncice na par grana na dnu nisam ih video(bio sam opcinjen hedovima)a i cimeri :D tako da niko nije primetio,smorio sam se uf...e sad neznam da je ostavim par dana u totalnom mraku i da probam da napravim oil (biljka je bila u 5 nedelji cvetanja i sva je lepljivamvredili pokusati izvuci malo ulja :D

ajde dajte neke savete,poludeo sam totalnoma da nepominjem da nemam pojma sta da rdim sa boxom i prostorijom u kojoj je bio box,pomislio sam da je celu preprskam alkoholom i sterilisem koliko mogu :S
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
jbg,bedak...
ili ste zas'ali svetlo,ili vas je bas losa genetika zabola...
moj ti je savet cupaj banane dokle god mozes,ali ako vec vidis semenke...bojim se da je kasno...
daj fotkaj close up hedove da vidimo gde su banane,bas me zanima..
u stvari fotkaj sve redom


e jbg,bas bedak..
 

hendrix&frusciante

Aktivan Član
22.10.2011
113
62
0
30
Cupajte bananice koliko mozete i ostavite ju na cvjetanju do kraja,osim ako se vecina hedova vec nije osjemenila,onda jbg..meni je isto jedna pohermila oko 30.dana(ima u mom dnevniku),ali sam cupao bananice i izgurao do kraja.Kad osusis i skjuras hedove,bananice ce same nestati,a sa sjemenkama znas sta ces..sretno!
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
e drug, pa biljka se u growu posmatra cela a ne samo gubiti oci na vrhove ;) sad nema nazad, al daj koju fotku, ne mogu da verujem da je vec tako puna semenki
 

Laspadinas

Aktivan Član
28.11.2012
130
36
28
loop je napisao(la):
jbg,bedak...
ili ste zas'ali svetlo,ili vas je bas losa genetika zabola...
moj ti je savet cupaj banane dokle god mozes,ali ako vec vidis semenke...bojim se da je kasno...
daj fotkaj close up hedove da vidimo gde su banane,bas me zanima..
u stvari fotkaj sve redom


e jbg,bas bedak..

ma nemas pojma koliko sam se smorio nisam bio tu 2 dana kad sam dosao kuci vidim cudo od hedova ,ali puno semenki ,genetika,uslovi.stres,kako god 2/3 su muzjaci 1/3 hermafrodit :D pa gde ovo ide...jbg samo da mi nije sjebao onaj BB koji je isto u tom boxu on je u 20 danu vege i seme je fem ali nije jos pokazala ona njena sranjca :D tako da jos nemoze biti oprasena(valjda),ali moram da sve ocistim perfektno oko nje i zemlju malo da osvezim jednim novim slojem :D

hendrix&frusciante je napisao(la):
Cupajte bananice koliko mozete i ostavite ju na cvjetanju do kraja,osim ako se vecina hedova vec nije osjemenila,onda jbg..meni je isto jedna pohermila oko 30.dana(ima u mom dnevniku),ali sam cupao bananice i izgurao do kraja.Kad osusis i skjuras hedove,bananice ce same nestati,a sa sjemenkama znas sta ces..sretno!


ej te bananice i to nisam bas skapirao :D bananice su ova sranja od zenki (mislis da ih cupam da se nebi jos osemenile )?

PowerSeed je napisao(la):
e drug, pa biljka se u growu posmatra cela a ne samo gubiti oci na vrhove ;) sad nema nazad, al daj koju fotku, ne mogu da verujem da je vec tako puna semenki

e jbg pocetnik sam :D to moram daznam za sledeci put :D ma koliko sam problema imao sa ovim thai super unkom nemoguce imao sam 2 muzjaka i sad ovo :D nikad vise necu hteti ovo da sadim :D ej imam pitanje za tepe i ostale pro growere :D sta da radim sa boxom i celom prostorijom gde je sve bilo ,posto kapiram da je sve kontaminirano :D
Creative je napisao(la):
daj sliku prije nego sto ista napravis...par sjemenki nije smak svijeta ;)


e da je par semenki nebi ni meni nista smetalo :D nego su puni prepunu :D mozda se to do kraja growa promeni ,ali mislim daje kasno :D

evo par fotki pogledajte uzivajte dajte savete,moje misljenje je da je izguram jos malo i da je stavim u mrak da je isforsiram 2-3dana mraka i da probam ulje da napravim,ima li neko bolju ideju ?


 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dave

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
frend il sam lud il ne vidim te tvoje banane,sve fini cvijetovi....usporedi s ovom slikom,ima li ovakvih banana kod tebe na cvijetovima? ak ne vozi dalje....:thumb:


female_hermaphrodite.jpg
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
rezolucija je odlicna, ali je nigde ne vidim muskli cvet, daj fotku tih donjih grana na kojima kazes da su banane

edit:
da nisi pobrkao to sto mislis da je seme sa calyx-om
aufgo9.jpg


evo klasican hermic, kod tebe toga ne vidim
id92fl.jpg
 

Laspadinas

Aktivan Član
28.11.2012
130
36
28
pa te bananice i to nevidim ni ja :S ej ali ubrao sam jedan hed i bio je pun semenki,na ovim slikama se vide hedovi sa semenkama,jedino ako to nisu ona sranja sto izgledaju kao semenke...ma nesto mi to cudno ,posto sam ubrao jedan hed i bio je pun semenki :S

a nasao sam i muda na biljci pa sam ih uklonio
 

Laspadinas

Aktivan Član
28.11.2012
130
36
28
ma nije frka nastaviti,nisam joj ja nista radio i dalje je na 12/12 i cveta, lepljivo na sam dodir!ali cinimi se da su semenke vec dogurale u poznu fazu mislim da im jos malo treba da potamne sad su svetlo bele ko kad iz klasicne dzize nadjes par losih semenki (nezrelih)

E a ja 3 puta pitam ali niko neogovara Sta raditi sa boxom i prostorijom, u kojoj je bila biljka(Negde sam procitao da se polen siri i do 800m2,tako da je sve kontaminirano :D)???
 

Laspadinas

Aktivan Član
28.11.2012
130
36
28
Evo da uradim mali update bez slicica :D posto sam poludeo biljak napreduje lepo ali opet semenke,neke su vec pocele da tamne i da postaju tigraste :D kako ce za 2 meseca da sve ode na livadu...bluberi napreduje polako posle fima jos se oporavlja,ali malo su mi donji listovi svetliji mislim da je to zbog ph sutra cu okaciti slike pa ce te bolje videti
 

Laspadinas

Aktivan Član
28.11.2012
130
36
28
Poz ljudi evo me posle malo duzeg vrermena doslo vreme da se sece thai super skunk :D pa evo da postavim slike
Iako sam razmisljao dal da nastavim sa biljkom kad sam video da je her. i da mi je oprasila sve hedove,ali na nagovor ljudi sa sajta biljka je prezivela :D

evo slika biljka je u 9.nedelji cvetanja i mislim da je gotova,nema vise nigde belih dlacica,ali cinimi se da su donji hedovi jos nezreli a gornji pregoreli :D










































 
  • Sviđa mi se
Reactions: weedoye and usrname

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Imam ga u fioci,otvori cetvoro ociju,sad sve znas,bas me interesuje hoce bb exstremno rasti u cvetanju kao sto se prica po forumu.Bomba ti je ovaj bb samo napred a bice dobra dzidza i taj tai kad se lepo osusi pozzz od zLog

p.s.
Sta si uradio sa boxom posle hermica?Jesi samo usisao i dobro prebrisao ili...?
 

Laspadinas

Aktivan Član
28.11.2012
130
36
28
zli.azra je napisao(la):
Imam ga u fioci,otvori cetvoro ociju,sad sve znas,bas me interesuje hoce bb exstremno rasti u cvetanju kao sto se prica po forumu.Bomba ti je ovaj bb samo napred a bice dobra dzidza i taj tai kad se lepo osusi pozzz od zLog

p.s.
Sta si uradio sa boxom posle hermica?Jesi samo usisao i dobro prebrisao ili...?

Ej pa box sam prebrisao mokrom krpom pa i preprskao malo alcoholom sa fajtalicom valjda je dovoljno nemam pojma :D
Heheheheh zli nemam pojma ja jos nista ,kad prodje 10. grow onda cu moci da kazem da znam nesto ,ej da i akcija kloniranja je uspela,to je kolega(cimer)klonirao njegovu tangarinu bez ikakvih clonexa i cuda samo onaj coco,jeste da je trealo malo duze oko 12-14 dana ali uspelo je :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zli Azra

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.997
34.379
2.598
Raste BB sugurno do 5 tjedna cvjetanja...fucking bush ,puno lisne mase i eksplodira u sirinu;)Ali to mu rade i hedovi,brdo bubrega na svakom...na kraju je svejedno koji je glavni a koji sporedni,svi su isti;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.