Uzgoj reg i auto biljki istovremeno?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Tantor

Aktivan Član
05.12.2013
181
156
43
Da li je netko pokusao isto?
Planirao sam dvije reg ubosti u zemlju i odraditi vegetaciju normalno cca 30 dana i zatim svaki dan
nakon 12sati u grow roomu prebaciti ih u postojeci box u mrak posto automatike pecem na 20/4...i onda kad se lampe ugase opet izvaditi ...
Zanima me da li je netko vec probao tako?
 

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
660
3.099
163
Osetim miris vasih hedova
hahahaha ovakve ideje sam i ja imao, ali mi nije palo napamet da otvorim temu za ovo, ovako nesto brijim kad sam napljugan zesce.. komplikovano je to druze, previse cimanja, pusti neka radi svoj posao, ako imas automate opali ih unutra i istreniraj, toping+lst i videces druze a ujedno i neko novo iskustvo :)
 

Tantor

Aktivan Član
05.12.2013
181
156
43
Ja sam planirao u grow room opalit box 70/50/1oo pa probati..Imam par reg sjemena sto sam dobio na poklon a nikako da ih ubodem u zemlju.... Ionako svaki dan vise gledam u biljke neg u zenu.. :)
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Malo zajebano doživio. Automatike je dobro držati na 18/6 a isto tako vegetiraju i regularke. Ali kad prebaciš na 12/12 kad treba regularke potaknuti na cvijetanje smanjuješ period svijetla automaticima taman u cvijetanju i smanjuješ im prinos. Jedino ako misliš vegetirati regularke dok god automatici ne budu gotovi. Onda biraj najbrže automatike a to je channel+(medicalseed), polarlight#2(dutch passion) čini mi se progoglaj malo.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: green poison

Pedala

Aktivan Član
02.12.2013
273
428
63
Ja sam istovremeno stavio u box kalasnikovu auto i tutam fem.prvih 30 dana 18/6 a onda na 12/12.gnojio sa hesijem i nakraju dobio skoro vise suhog od automatika...
Jedino sto sam napravio je da sam vegetaciju odradio sa nesto više podignutom lampom zbog automatika da se malo izduži
 
31.10.2014
104
161
43
44
Montevideo,Urugvaj
jesam ja ,može se al moraš bit savršeno precizan vremenski ako nedje zapiješ bit će hermića : rađe napravi dva boksa za automatike netrebaš puno troškova... drž ih na 18:6 svako treba 6 sati odmora pa i biljka a te ruderalisove prilaodbe na 24 sata dolaze od polarnog dana koji duugo traje daleko na sjeveru gdje se prilagodio a ne znači da biljka uživa u tome ,meni je lowrider 1 najbolje rastao na 18 :6 provao sam i 24:0 al to je bespotrebno rasipanje enerije za isti rezultat a na 12:12 stvarno bude dwarf