Vodic za pocetnike

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
45
GuDrA*mAn je napisao(la):
Mozes li da mi kazes u kojoj ulici i broj u bg ima da se uzme jer mi je tako lakse ili ako imas broj od prodavnice da ja nazovem i ptam gde se nalazi!!!


NA MARDELJU bb. (pitaj ćiku na porti):nana:
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
Gle,jedino mozes naci skripte i prirucnike upute idt po netu,ovom forumu pa si isprintaj...imas SVE na ovom forumu ,malo potrazi...ali kao ono ...e dobar dan ,da li imate knjigu o uzgoju marihuane??? NE!!!
a knjigu o uzgoju marihuane mozes naruciti izvana ,na engleskom jeziku ako si toliko ustrajan da kupis knjigu....

stoga...sretno!

dodatak....
https://forums.vutra.org/unutrasnje-uzgajanje/970-vodic-kroz-unutrasnje-uzgajanje.html

tu ti je sve sto ti treba....
 
10.01.2009
5
0
0
31
Pa ja sam ovde video da pisu da ima knjiga o tome i da je na srpskom ako neko zna gde mogu da je uzmem nek mi kaze!!!!!!!!
Hvala!!!!!!
 

maSe

Aktivan Član
14.01.2009
70
4
0
33
koliko treba da biljka; iznikne iz vaze;
iz sjemena koje je prklijalo;
i nalazi se blizu dna vaze ;sa normalnim zaljevanjem i dobrom zemljom u toploj sobi sa
bijelom sijalicom (tzv.stedna sijalica;) 23 w;
odlicna toploza sve fino?
 
15.01.2009
1
0
0
30
zdravo!
ja sam takoreceno novi u tome, ovo mi je prvi put da sam pomislio da cu uzgajat marihuanu. sve informacije koje sam mogao dibiti jesam(na vutra.org), ali ni je to... nemoze se od citanja tos sve izvesti. nemam iskustva pa trazim nekoga tko mi moze pomoci, ipak prvi put pa... se mozda neke nade :)))
thx
 
11.01.2009
8
0
0
36
E brate....da li mogu hedowi da se seku ranije dok ye yos biljka mala...mislim ima li razlike u tome????

Da li ima istu slast dok ye mala ili mora da bude malo starija biljka?
 

poljoprivrednik*

Aktivan Član
24.12.2008
99
2
0
35
Pre jedno nedelju i po dana sam ubacio seme u malu saksiju, cisto iz zezanja da vidim sta ce da bude... seme nisam stavio cak ni da proklija. Billjcica mi je visine oko 10 cm, a pored nje je iznikla jos jedna mala pre par dana (oko 2 cm). Da li je to normalno da rastu 2 stabljike iz 1 semena?!
 

pecko88

Aktivan Član
26.04.2008
235
4
18
45
yea yea, isto ko sto iz jedne majke izadzu bliznake.....LOL..... :icon_mrgreen:
Vidi i proveri jedna od tih biljaka nije ono cemu si se nadao.

pozz... :ludaci_lol:
 

poljoprivrednik*

Aktivan Član
24.12.2008
99
2
0
35
ljuuudi, pa nisam bio tolko high, izdvojio sam sve semenke iz kesice, bilo je oko 5, i sve su bile male i sicusne osim 1 koju sam stavio, a ostale sam bacio :D