Vodic za pocetnike

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.11.2009
8
0
0
39
jebiga sori stari..samo mi daj odgovor dali imam sanse da jos koja izade i dal ce se ova otvorit do kraja,,,i ne pism vise gluposti dok se stvarno pojavi neki problem.
 

hall3

Aktivan Član
16.06.2009
62
0
6
53
asterx34 je napisao(la):
ulavnom nisam neki konpjuteras pa nemojte zamjerit.sta se tice tenp i vlage sitvacija je ok.ali jedino sta me mici itjera do ludila je sto od 5 sjemenki sta sam stavijo u vodu i drzo oko 3dana...stavim ih u zemlju i nakon 4dana jedna izade,,ali obucena u sjemenku i tako stoji vec 2dana a ostale nece niti da izadu...lud sam :sick:

...za "pracenje" napredka u growu postoji "Dnevnik uzgoja"...(kao sto i Weedran rece)...i lepo tamo otvoris svoj...
pa gledas kako napredujes....

...a sto se tice semenki ja svoje stavim u casu sa Slavolom i kada potonu onda ih prebacim na wc papir koji spricam sa Slavol+voda....i za max 2 dana imas klicu...
e onda u zemlju....ako je fem. semenka odmah u vecu da ne moras presadjivati
(manje stresa) ako je reg. semenka u pot od 0,5l...pa cekas spol...
....vazno je da ti zemlja bude vlazna da biljka moze izaci (ne blatnjava, nego vlazna)...
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
O čemu pričaš točno?
Ako je ono šta ja kužim bolje da nekužim :)
Treba ti samo ženska.
Čitaj ovu stranicu polako,ali počni s vutra.org a ne s forumom jer nečeš shvatiti puno dok ne pročitaš osnove i šta se traži od biljke.
Ima sve od sjemena do pušenja!
 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
ahahaha a đe iskopa ovu sliku:icon_lol:
secam se da je biljoza stara nekih 25 dana
i to iz pouzdanih izvora...
eh, to su bili dani:thewave:
 

Odin_of_Asgard

Aktivan Član
23.03.2010
185
40
0
51
Da, uzmeš zemlju za kučno cvijeće...mislim da je netko prije objasnio da je humus osnovni sastojak takve zemlje...ta zemlja bi trebala sadržavat sve potrebne sastojke za prvih mjesec dana, znači ne trebaš gnojit samo zaljevat po potrebi(ne radi blato, zemlja se mora osušit do dubine 1-1,5cm,a ja to provjeravam čačkalicom, zabijem čačkalicu u zemlju, ostavim je par minuta, izvučem je i vidim na kojoj je dubini vlaga). Spominjete neke preparate za brže klijanje...ja ne koristim ništa osim dobre stare vode...uzmem tanjur, na dno stavim salvetu, po njoj pobacan sjemenke, pokrijem ih drugom salvetom, zalijem sve vodom, toliko da su salvete vlažne, ne da plivaju u vodi, prekrijem tanjur alu folijom i savijem je preko rubova tanjura da vlaga ne može van, stavim tanjur na izvor topline(uljni radijator, to vam je onaj na struju sa sedam rebara), namjestim ga tako da mi je temperatura u tanjuru nekih 25-30 Celzijusa, i za 48 sati 1/3 sjemenki ima klice od 1-1,5 cm, u sljedećih par dana isklijaju i ostale, a sve što nije proklijalo u 7 dana, neće ni proklijati...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N
12.04.2010
7
0
0
33
Pozdrav svim aktivnim clanovima foruma , Forum je super , Vredan pohvale , no da predjem na stvar ako ima neko ko bi mogao da mi odgovori na par pitanja bio bi zahvalan.

Pre par dana mi je niklo ovo
http://img156.imageshack.us/img156/461/dsc00099j.jpg ( Trenutno ovako izgleda)

Ima li nade da to nikne kako treba ( Vrstu biljke ne znam , to sam zasadio od semenja koje sam dobio od dilera sa vutrom .. ) I jos jedno pitanje , koliko grama trave za pusiti moze da ima biljka koja se uzgaja bez ikakvih dodataka za prehranu i tako dalje , Ja ipak vise volim majku prirodu :) To me zanima onako , bas nemam ideju nikakvu pa ako neko zna bilo bi lepo .

Veliki pozdrav.
 
12.04.2010
7
0
0
33
Pozdrav svim aktivnim clanovima foruma , Forum je super , Vredan pohvale , no da predjem na stvar ako ima neko ko bi mogao da mi odgovori na par pitanja bio bi zahvalan.

Pre par dana mi je niklo ovo
http://img156.imageshack.us/img156/461/dsc00099j.jpg ( Trenutno ovako izgleda)

Ima li nade da to nikne kako treba ( Vrstu biljke ne znam , to sam zasadio od semenja koje sam dobio od dilera sa vutrom .. ) I jos jedno pitanje , koliko grama trave za pusiti moze da ima biljka koja se uzgaja bez ikakvih dodataka za prehranu i tako dalje , Ja ipak vise volim majku prirodu :) To me zanima onako , bas nemam ideju nikakvu pa ako neko zna bilo bi lepo .

Veliki pozdrav.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Moraš čitati malo i dobit češ odgovore.Urod ovisi od vrste ali i od tebe.
Prvo i osnovno fizički ih odvoji,svaku zasebno njeguj,i nadaj se dobrom.Informiraj se konstantno o mogučim problemima i ne zamaraj se pitanjima tipa koliko grama itd...
Trebao bi nadam se 50 suhog po biljci,uz pravilno osvjetljenje...ali kažem ti,koliko čitaš i pažnje im pružaš toliko dobiješ,ipak je sve u tvojim rukama:)
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Moraš čitati malo i dobit češ odgovore.Urod ovisi od vrste ali i od tebe.
Prvo i osnovno fizički ih odvoji,svaku zasebno njeguj,i nadaj se dobrom.Informiraj se konstantno o mogučim problemima i ne zamaraj se pitanjima tipa koliko grama itd...
Trebao bi nadam se 50 suhog po biljci,uz pravilno osvjetljenje...ali kažem ti,koliko čitaš i pažnje im pružaš toliko dobiješ,ipak je sve u tvojim rukama:)
 
12.04.2010
7
0
0
33
Greenpower1 je napisao(la):
Moraš čitati malo i dobit češ odgovore.Urod ovisi od vrste ali i od tebe.
Prvo i osnovno fizički ih odvoji,svaku zasebno njeguj,i nadaj se dobrom.Informiraj se konstantno o mogučim problemima i ne zamaraj se pitanjima tipa koliko grama itd...
Trebao bi nadam se 50 suhog po biljci,uz pravilno osvjetljenje...ali kažem ti,koliko čitaš i pažnje im pružaš toliko dobiješ,ipak je sve u tvojim rukama:)


Hvala na odgovoru , Slazem se , citam forum , ima sve ovde , slazem se glupo pitanje nego me onako zanimalo koliko daje , Ok potrudicu se da bude ok sve sa njom pa da i ja jednom okacim slike moje devojcice ( daj boze da je zensko lol:) )

pozdrav
 
12.04.2010
7
0
0
33
Greenpower1 je napisao(la):
Moraš čitati malo i dobit češ odgovore.Urod ovisi od vrste ali i od tebe.
Prvo i osnovno fizički ih odvoji,svaku zasebno njeguj,i nadaj se dobrom.Informiraj se konstantno o mogučim problemima i ne zamaraj se pitanjima tipa koliko grama itd...
Trebao bi nadam se 50 suhog po biljci,uz pravilno osvjetljenje...ali kažem ti,koliko čitaš i pažnje im pružaš toliko dobiješ,ipak je sve u tvojim rukama:)


Hvala na odgovoru , Slazem se , citam forum , ima sve ovde , slazem se glupo pitanje nego me onako zanimalo koliko daje , Ok potrudicu se da bude ok sve sa njom pa da i ja jednom okacim slike moje devojcice ( daj boze da je zensko lol:) )

pozdrav