White Widow piramidalno seme 400w indoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

kosmodisk

Aktivan Član
13.02.2013
81
95
18
42
bubamarica :)

kako vam se cini? pozdrav ma bubamaru samo sto sam uhvatio i ubacio, neka gospodari malo :) naravno zamolio bi iskusnije da mi kazu da li trebam da uklanjam neke listove i koliko treba jos vremena za ovu moju lepoticu? zalivam je po potrebi na 2l vode stavljam 10ml plantele(cvet) i slavola nekih 5 na svako drugo ubacim... inace miris se ne oseca nikakav :)
 

kosmodisk

Aktivan Član
13.02.2013
81
95
18
42
PowerSeed je napisao(la):
sumnjam da je do vrste, ww se oseca 100%
pa dobro ventilacija mi radi stalno i ide u odzak a i prskao sam uljem nima koje smrdi rastura pa mozda zbog toga, kada malo pomazim cvet mirise :) koliko bi ja trebao da furam jos ovo? a bubamara je skiknula :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
pa koliko je dugo u cvatu... bilo bi najbolje pratiti trihome, ako imas povecalo... probaj neki makro snimak samog vrha, mada mi deluje jos "zeleno"... ima jos par sedmica sigurno
 
  • Sviđa mi se
Reactions: kosmodisk

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
Dugo se nisam javljao, ali citam dnevnike itd.

Po ovoj slici gore, ja bi rekao jos mjesec dana cvata... slabo se to zapunilo.
 

kosmodisk

Aktivan Član
13.02.2013
81
95
18
42
da li moze neko da mi kaze posto svaki put zalivam na 2 l vode 10 ml plantele cvet i to joj rokam 2 l vode na svaki drugi dan kad se osusi zemlja, je l moze da fali nesto, da li trebam da pojacam? da li trebam da uklanjam listove da svetlo probija svugde ili da ostavim da to ide prirodnim putem? poz
p.s. ako neko moze da mi skine ovaj status upozorenja sto mi stoji ispod nicka uzasno me iritira :) power sto ne mogu da udjem na chat tj ocitava mi i nista se ne desava vidim koga sve ima na chatu ali nikako ne mogu da se prikljucim?
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
kolko vidim trihomi su ti mlecni i prozirni sad bi trebalo i amber da krenu, sad samo voda a dobro bi lego i po koji flush.
inace biljke su super, debeli hedovi, bice to fino :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
WW je preporučljivo ostaviti malo dulje, da trihomi budu barem 50:50, ili ako voliš dobar stoned, da je ostaviš i dulje, još nekih 10-15 dana...

inače, biljka izgleda odlično! ovisno o tome koliko dugo je misliš ostaviti, ja bi ti preporučio jednu duplu dozu gnojiva, 10 dana prije kraja dobar flush i zadnjih 5-7 dana i bez vode, lakše će se osušiti. i kako reče sativa diva, zadnjih 48 sati je ostavi u mraku...

nakon toga možeš sam sebi čestitati na odlično odrađenom growu i vrhunskom dimu koji ćeš imati... ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

kosmodisk

Aktivan Član
13.02.2013
81
95
18
42
znaci ovako da rezimiramo... na flasu od dve litre da puknem 20ml plantele cvet i sredim ph... posle toga da idem na ispiranje zemlje sa jedno 40- 50 litara vode i da je onda ostavim 5,6, dana bez vode i jos dva dana u mraku? tj kad ta dva dana da bude u mraku ?
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
tako nekako... ta dva dana mraka možeš uračunati u planirano vrijeme, a ako ti se ne žuri slobodno ih i dodaš...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.