White Widow piramidalno seme 400w indoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

kosmodisk

Aktivan Član
13.02.2013
81
95
18
42
e pa nakon narucenog semena ww i malo istrazivanja , resio sam da probam pa kako prodje :) za box sam iskoristio dvokrilni orman dimenzija: visina 170cm, sirina, 86cm i dubina 53cm... oprema : cool tube napravljen kod limara :), dva ventilatora fi 120( jedan sam iskoristio za cool tube na vrhu ormana, da radi kad radi i lampa), drugi mi sluzi da radi non stop i ubacuje svez vaduh. donji deo ormana je ofarban u belo tj polovina ormana gde ce biti biljke. kupio sam i digitalni prekidac za struju sa nedeljnim rezimom podesavanja, kao i digitalni hidro termometar sa pamcenjem najnizih i najvecih termo hidro vrednosti. za sada imam samo na vrhu ormana napravljen otvor na koji sada izlazi vazduh slobodnim protokom na koji cu kasnije prikljuciti karbonski filter koji ce da izvlaci bar sam tako ja zamislio motor od kuhinjskog aspiratora koji ce biti spojen na odzak tako da sve to kada se bude osecalo prodje kroz filter pa onda kroz odzak izadje na nekih 10 metara visine u vaduh.to sam planirao da povezem tek kad krene da se oseca. sad ja cu to slikati da vi vidite pa da bacite komentare pa da zajednickim snagama tj vasim iskustvom a mojom voljom sprovedemo u delo... vi pitajte sta vas zanima, ja cu sad to slikati, a vi mi objasnite kako najlakse i najsigurnije mogu da objavim slike... svaki koristan savet je dobrodosao i malo strpljenja nije na odmet :) pozdrav drugari!
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
za taj prostor ti je dosta i 250W lampa, 400W ćeš jako teško ohladiti, pogotovo sa tom ventilacijom...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: weedoye

cane corso winer

Aktivan Član
02.01.2012
112
110
0
50
Jako sam zainteresovan da pogledam kako si sve to izgleda....A pogotovu tu cooltube napravljenu kod limara :)
Mnogo stvari nije receno ali posto postavis slike bice mozda i jasnije.Ali pri prvom ukljucenju nekog od ovih grow-dzombi koji su kao sove i znaju sve ...bice pitanjaaaaa koliko ti volja.
Sretno i pratim i moja preporuka ti je ako pitas za savet onda isti i poslusaj da ne prodjes kao neki od pre.To je dobronameran savet jer ljudi ovde savetuju samo u smislu pozitive.
Pozdrav i pratim!
 

kosmodisk

Aktivan Član
13.02.2013
81
95
18
42


DSCN1689.jpg
[/u

http://postimg.org/image/t2r5hnyv3/]
DSCN1691.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname

s0va

Aktivan Član
17.01.2013
332
315
63
32
Koja ti je to zemlja, vidim imas neku salaticu pored biljke. :sadbanana:
Boks je lep, nek je sa srecom!
 

kosmodisk

Aktivan Član
13.02.2013
81
95
18
42
ma to je neko cvece zena sadila, pa nije uspelo, al eto vidis sta ej iz zafrkancije uspelo, pa ce to biti zamorce dok sve ne nastelujem da bude kako valja :)
zemlja je neka najjeftinija najverovatnije... da li je najbolje da uzmem tera magmu ili kako vec aako je to najkvalitetnija, da ne stedim na zemlji
 

cane corso winer

Aktivan Član
02.01.2012
112
110
0
50
kosmodisk je napisao(la):
ma jok to je neki teski krsh....
Kad imas Mercedesa u garazi a pored toga pod ceradom nekog Yuga...za tog juga kazes da je krs...jer je on nesto propratno.....ali ako u dvoristu stoji samo YUGO a Mercedesa ni u naznakama onda je to LIMUZINA.
U tvom slucaju ovaj kako kazes ''krs'' tije je limuzina jer je tu ziva i zdrava a te WW sto ti stoje u fioci nazovi ''rezercnim delovima'' sve dok ih ''ne ugradis''.
Kad nema kise dobar i grad!
Sretno i nadam se da znas sta radis jer stvari koje su najbitnije za uspesan i dobar grow tretiras kao nevazne.Pratim...Pozdrav!
 

kosmodisk

Aktivan Član
13.02.2013
81
95
18
42
cane corso winer je napisao(la):
Kad imas Mercedesa u garazi a pored toga pod ceradom nekog Yuga...za tog juga kazes da je krs...jer je on nesto propratno.....ali ako u dvoristu stoji samo YUGO a Mercedesa ni u naznakama onda je to LIMUZINA.
U tvom slucaju ovaj kako kazes ''krs'' tije je limuzina jer je tu ziva i zdrava a te WW sto ti stoje u fioci nazovi ''rezercnim delovima'' sve dok ih ''ne ugradis''.
Kad nema kise dobar i grad!
Sretno i nadam se da znas sta radis jer stvari koje su najbitnije za uspesan i dobar grow tretiras kao nevazne.Pratim...Pozdrav!
ma druze kad kazem da je krsh, veruj mi da jeste! :) posto je to seme od neceg sto ne lici ninasta a i tako je radilo :)



posto sam se nacitao svega i svacega... ako moze neko da mi kaze kolike ce mi saksije trebati posle presadjivanja ili da odma krenem sa velikim direktno? posto sam citao da trebaju da budu po 10 l




Ne pisi post za postom imas opciju EDIT.
 

kosmodisk

Aktivan Član
13.02.2013
81
95
18
42
ljudi, krenuli vec problemi :) ne mogu da upalim lampu, tj samo se vidi dve linije struje u sijalici :) male tanke i cekao sam nekih 5 min da vidim da li treba da se zagreje ali nista... ugasio sam, sacekao neko vreme pa upalio... sijalica pokusava da se upali ali ne ide, zuji mi onaj manji deo tj valjda starter... juce je radilo nekih 10 sati bez problema, jutros nece... na taj isti starter je spojen ventilator od cool tuba pa da ga nije to sjebalo?
 

mar1o

Aktivan Član
08.03.2012
262
133
43
Je li to Kineska MH žarulja?Meni je takva radila jedan dan i crkla tj samo tinja i neće da upali.Probaj s drugom žaruljom i problem riješen.
 

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
sta ce ti ventilator na starteru lol,skidaj to on ti jede struju potrebnu za startovanje lampe.
 

kosmodisk

Aktivan Član
13.02.2013
81
95
18
42
My Name je napisao(la):
:eek:hno: kako na starter spajas ventilator, gde si to video
ma sljakalo je to juce 10 sati bez problema, skinuo sam ventilator sa napajanja, ali opet isto... il je sijalica ili taj strater, pojma nemam kako da proverim... sta da kupim sijalicu ili starter :)



a sijalica kao da pokusava da se upali ali taj starter zujka onako kao da nije nesto ok a ovo su slike prigusnice i startera pa sad vidim da cu morati da kupujem posle i prigusnicu i sijalicu natrijumsku posto je ova samo za mh...
jel bar valja ovo sto imam, posto ne planiram da odustajem :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.