Zamrzivač, autoflower grow, scrog, 250w hps

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
21.12.2014
2
2
3
Hrvatska
Lipo bogami cijelo veče dok žena gledala film ja pročitao pratio i patio što će da bude bitan kraj ,šteta za šokove ali se na kraju uz malo zabave itd i lipo crveni nokti vide ,ali neka bude veselo nekaaaa se ljudi vesele svaka čast i ja spremam mali pogon ali pomalo triban se malo skulirati pošto nemam puno mista ali ću naći kutak hahahaha žena se za sada ne buni "crna ruža" je muči a ja spremam box .
Zaključak Prekrasno i sretno sa sljedećim box-om od mene iz Dalmacije ćao i opet ćao
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Barbarossa

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.641
1.058
Jugoistočno odavde
Biće ljudi smoke report kad se osuši fino! :D Jeste da je trećina popušena u hodu, mnogo je tu sitniša bilo...ali taj dim se ne računa hehe! Kume, sve su mi bale tekle kad sam video, pa sam i ja stavio onaj tvoj recept za Old School Trim Oil da napravim malo i ubacio nešto sveća unutra. Alkohol sam metnuo od 96%! Pa videćemo kako će to ispasti! U svakom slučaju, zadovoljan sam ovim grow-om, količinom, kvalitetom... Želim svima sreće, zdravlja i ljubavi! Do sledećeg growa, Pozdrav od Barbarosse! :vutra:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI and PowerSeed

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.641
1.058
Jugoistočno odavde
Drugari, evo sada posle nekoliko dana, kada se to prosušilo malo...mogu da konstatujem da mi je od ova tri autosa ostalo ravno 230 gr suvog, a ako računam deo cvetova koji je stavljen u trim za ulje, plus ono što se pušilo...a nije se štedelo, ispada negde preko 300 gr hedovine! :D
Ono što me čini još srećnijim je činjenica da sve tri biljke imaju fenomenalan rad i svakim danom, čini mi se, to je sve bolje i bolje... dim je fenomenalan, mekan, bez onog oporog mirisa i smrada.
Pošto sam prošle godine imao dve vrste vutre od kojih mi se jedna posebno dopala i pušio sam je stalno, a ovu drugu nepravedno izbegavao...pa na kraju ipak bio osuđen samo na nju, ovoga puta sam odlučio da sve stavim đuture i da pušim onako kako mi se zalomi! :D Detaljniji smoke report ovih dana! Pozz :puuuh::
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.