1. puta indoor AK Automatic + Critical

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Trebao bi ih gnojit s nekimenzimima ili rootkompleksom al ni nemoras ako neces,al svakako dobro dode...Akvariska pumpa ce ti jako dobro doc i produzitce rok vode i obogatit kisikom.Da imas ph- tj.najbolje 83% octenu kiselinu 3 kapi toga na litru je bilo kod mene i korogira ph.To se ne bi trebalo kvarit,biljke su ljepe,iako nije potrebno gnojenje,svakako bi pospjesio rast sa nekim vega gnojivom u normalnim dozama.
 

Jesse Pinkman

Aktivan Član
19.06.2013
80
95
0
pozdrav vama koji pratite a i onima koji ne pratite!

danas je 20. dan vegetacije. svih 6 biljki su cure kao sto je royal queen seeds obecao i sve rastu dobro osim jedne. malo je zakrzljala (barem ja tako mislim). jucer su dobile pola doze ovog gnojiva:

pflanzen-im-web-de-COMPO-Gruenpflanzenduenger-.jpg

Posto se u rezervoaru non stop dize PH uzeo sam nesta profesionalno za to sto bi trebalo , kako je rekao prodavac u grow shopu, duze drzati PH stabilnim. Kupio sam GHE PH minus i stvarno, na 23 litre par kapi i gotovo. Jebena stvar. Sad jos treba vidjeti koliko ce dugo drzati.

Za kraj post-a jos par slika pa prokomentirajte ako vam je od volje...

mgsw.jpg
bkpp.jpg
ezux.jpg
rmyo.jpg
gztv.jpg
kl25.jpg
0kmq.jpg
 

Jesse Pinkman

Aktivan Član
19.06.2013
80
95
0
Pozdrav drustvo!

evo da se malo javim opet. Nakon sto sam 3 dana bio odsutan vratio se i vidim da je sve vec pocelo pravo svijetati. Uzeo jucer da podjubrim sa Canna Flores i dodjem jutros kad ono na jednoj biljci male tockice. Evo i slika pa mi kazite jel to mozda malo pregnojeno? Ostalima izgleda odgovara. Njima nije nista.

Sljedeci problem je sto ne mogu skontat da li je jedna od biljki mudonja ili ipak zensko feminized? Svih 5 AK Automatica su poceli cvjetat, samo Critical nije. Izgleda kao biljka naravno malo drukcije od drugih i sumnjam da je musko pa dok nije prekasno da ju likvidiram.

Evo slike pa pomozite ako mozete.

rsjc.jpg
uz0g.jpg
w0tv.jpg
 

Jesse Pinkman

Aktivan Član
19.06.2013
80
95
0
dobro jutro! evo mali update sa par slika. u drugom tjednu cvjetanja se nalaze 5 Royal AK Automatic. Critical nije automatic zato cu ju ostaviti za drugu turu. nek vegetira jos jedno 30 dana. Mislim da sam mozda pretjerao sa toliko biljaka (6) na 90x90. Mislim da bi 4 bile taman ovako se guzvaju medjusobno.

Gledao sam neke videos gdje se biljke osisaju pri dnu ili recimo odstrane se headsi koji rastu pri dnu tako da biljka dobiva vise svijetlosti na onim headsima od kojih ce biti nesta. KOd mene je prava prasuma trenutno pa vas pitam jel imate iskustva sa sisanjem biljke? gdje se sta smije potkratiti i kako?

Sto se tice gnojiva isto nisam siguran da li jos gnojiti otkako sam ih blago pregnojio? Ako da, kad gnojiti?

Evo slikica pa pogledajte.

kpkc.jpg
c16a.jpg
ivi5.jpg
gvsd.jpg
9dlr.jpg
 

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
Ako mislis da radis lolipop pozuri 2 nedelja cvetanja vec postaje kasno,al nije toliko moze i sad :) evo ti kratak video: http://www.youtube.com/watch?v=MC4K1Y9Dm9A
Samo ti nemas mrezu i mozes malo nize, proceni koje grane ces ostaviti,a koje nemaju neke sanse njih ukloni i rasporedi malo vrhove,da svi dobiju jednako svetla.stavi malo manju dozu djubriva nego sto proizvodjac deklarise i prati situaciju.Fino ovo zbunje meni izgleda,ima potencijala,samo strpljivo do kraja i bice sve ok :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jesse Pinkman