150w HPS 5 domaja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Box Isti kao i prije,visina oko 2 m,duzina oko pola m.,sirina oko 2m,oblozeno alu folijom
Zemlja Terra magma
Gnojivo Copmo za cvatuce biljke,Zeleni asef za vegu
Ph 6.5 spustam ga za jabucnim octom
Vlaga,temperatura nemam pojma nemam nikakve mjerace
Kalici trenutno su u par dl poslje idu u 4l a ako budu 1 il 2 cure idu u 15l
Sjeme 2 sorte domaji

Sjeme je isklijalo prije 6 dana,ovo bi trebale bit dobre indi domaje ali je jedna retardirana.Dosta je sporija od ostalih ponasa se zakrzljalo ako bude i dalje losa ide outdoor sa ostalom out ekipom.
Planiram nakon 4 para topat pa cemo vidit ocu LSTirat ili mozda jos topat,trening je jos u izradi.
Zasad samo poljevane vodom i prije 2 dana su dobile 2.5ml h202 na 1l vode.
Nisam nista slikao samo jednu fotku pod HPSom opalio da dobijete dojam na sta to zasad lici.



Zasad je rezim 18/6 mozda ubacim jos koji CFL plavog spektra ako mi se bude dalo.Planiram ih vegat 28 dana pa sibam na cvijetanje.
Pozelite srecu da mi se ne ponovi kao za Uskrs da dobijem samo jaja.
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Evo biljke frisko presadene



I evo zasto volim koristiti h202



Biljke su stare 7 dana i vec se vidi kako je korijenje krenilo u krug ici oko zemlje.Nisam dodavao nikakvu hranu samo voda i h202 2.5ml do 3ml.
I danas kad sam ih presadio sam dodao 2.5ml h202 na 1l vode ph 6.5.
Sada cekam da nateraju 4 5 noda pa cu ih topirat.
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Znam da primjetio sam vec,fali im vlage,danas sam stavio mokar rucnik na ventilator da im puse i zaboravio sam napomenit da sam ih topiro.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ChiliHead

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Tocno su 14 dana stare,prije 4 dana sam ih topirao,malo sporije treaju grane jer sam ih supercropo i to bas brutalno pa se oporavljaju.
Jucer sam sa svake biljke skinio donje 2 grane i ostavio na svakoj 6 grana osim na ovoj retardiranoj na njoj je sad ostalo 4 grane.Odpocetka je neka slabasna mislim da cu je se rijesit najrade ukoliko se ne oporavi.
Sad cekam da ove grane nateraju pa cu mozda na mjestu gdje sam topirao topirat i ta 2 nova izdanka i onda u tih 2 tjedna sto je ostalo vege samo supercrop i LST.Posto su biljke stvarno napucane a nista im nisam davao osim h202 kontam da cu si od najbolje zenke i najboljeg muzjaka napravit sjeme tako sto cu namazat sa kistom par hedova ako bude i muskih i zenskih a da su ljepe i da odgovaraju mom kriteriju.
Po meni ovo su bas demonske biljke osim te retardirane.
Evo slike.










 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Sredina 3 tjedna,vec sad mogu da otprilike opisem kakve su biljke.Nakon topiranja su malo kasnile sa oporavkom ali sad su krenile ljepse terat,dosta je vruce zadnje vrijeme pa se malo kuhaju,cesto ih iznesem van u tamnije mjesto napravim propuha naprskam sa vodom da se ohlade malo.Danas sam im dao mjesavinu koprive i h202 3ml.



Za ovu se nadam da mi bude muska,jako mentolast miris na dodir stabljike,ogromno fan lisce i suplja joj je stabljika.Kao salata je hrapava,kontam da je nisam topirao vec bit bila ogromna.





Ovo je ona retardirana,pogledajte lisce kak se cudno spaja.Imam osjecaj da ce bti her a i nemora bit,mirise limunasto i presporo se razvija.Negdje steka ili je samo taka ne znam.



Ovu biljku bi isto uzo za mudonju,iz istog su sjemena te dvije,prva i ova.Samo sto je ova jos vise jaca i gusca.



Ovo je neki hibrid,bolestan je bio dim za pusit iz istog je sjemena kao i ova retardirana.Malo vise sati gena ima i mirise limunasto.
Ona se najvise zali na vrucinu pa se lagano frcka lisce.ALi tek sad budala kontam da sam slucajno obriso fotku te biljke haha,stavit cu je na drugom updateu.



I evo je peta biljka iz sjemenki kao prva i treca biljka,malo je manji fenotip i malo jace mirise po mentolu.Samo sto je ova dosta cudna,na svakom katu na grani ona tera 4 nove grane a ne normalno da dvije tera.Kao da je na svakom mjestu topirana,e to bi volio da mi bude zenke i da je oprasim sa onim velikim muzijacima.
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
čitam i ne vidim da ne spominješ ništa ventilaciju, ima li išta da pirka? Nije dobro da im je sad već vruće, šta će tek biti za mjesec-dva.

Koliko sam skužio prošli grow si imao jajane i sad si ponovno želiš jajana - dva. Ne traži vraga gdje ga nema .Svojevremeno me potrefilo 7 ili 8 jajana u 2 ili 3 growa zaredom, ne sjećam se točno ali sjećam se osjećaja - vjeruj mi nije dobar
Ja ti želim da sve curke budu :nana:

Savjet: Pregradi ormar bar upola, 2 m širine nema smisla s 150 w, pregradi samo s folijom ako ne ide drugačije, dosta lumena češ ušparat

Inače tvoja vrsta uzgoja i moja su dijametralno suprotne tako da tu nemam šta reći, osim sretno.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe and PowerSeed

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Kad udem u cvijetanje ja stavim bijelu spreplocu i tako umanjim prostor i razbacivanje lumena,nema potrebe da to sad radim oivako bas gusto rastu,a imam kucni velntilator koji puse u njih kao simulacija vijetra i imam pc vent za upuh zraka,ostavim malo odskrinuto da moze topao zrak izlazit.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Kenny Dalglish
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.