150w HPS 5 domaja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Pa kako nisi duvo za spavanje,skoro sve indike su za spavanje.A ova pogotovo,bas mos spavat ko top,odmoris se dobro.I tesko da ce bit ista od makro fotki jer nemam nikaki fotic a znam da su ove fotke lose,jedino da sudnem od nekog.Al ja od tog ne patim,to je cisto da se vidi sta se skinilo zasad i update cjelog dnevnika a sad jos da lickam volio bi da mogu sa nekim bolji foticem al nemam hbga.Svakako se i ovako vidi nesta.
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Pozz vutrasi,danas sam flusho onu retard sativu,kad se posusi zemlja bit ce joj taman 9 tjedana cistog cvijetanja,skoro je i zrela fali jos koji dan,taman to da se propusi i ode pod noz.
Nemam kako trihome da gledam uvecano sem povecala i onda samo vidim da su gljive vec u obliku i sve se bijele amber sam tu i tamo pronasao koji.
Pistili su 60% narandzasti a ima i smedih,fan listovi skoro svi otpali a lagano sad i trim zuti i otpada,kaliksi su napuhani,ima par mjesta gjde budsite nije bas razvijen al to je dolje pri dnu.To su sve dobri indikatori da je skoro pa zrela.
Dok ova druga sto i dalje samo pumpa i pumpa ima jos koji tjedan,najkasnije je i krenila sa cvijetanjem,zasad na noj tu i tamo koji narandzasti pistil,kaliksi nisu napuhani toliko koliko ih dalje slaze,vec 6 tjedana samo slaze cekam vise kad ce krenit sa pumpanjem.
Kad budem skido ovu sativicu pa metnem fotke harvesta i ove zadnje biljke sto ce ostat jos malo zivit sa nama.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: rastanaut

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Cura srezana pa zatim otrimana i sada visi.9 tjedana je cvala i sad joj je docvalo.Cista sativa,nema nista indi,pun trim secera i hedovi isto puni mase.Sad imam vec nakupljenog trima dosta,uskoro ce i neki bouble da padne.I sad trimam ja nju i sprzim jedan nug nabrzaka i evo sta se desilo.Prva serija,nista druga nista i treca du du du.Srce poludilo,treskavica,vrucina znojenje,stvarno dobra sativa skoro pa cista.Okus je zacinski,kao safary,cak mislim da je moguce da je ovo i do safarya sjeme al nije mi to sad od neke vaznosti.Miris je intenzivan,jak na tropsko voce.Ako je sad tako jedva cekam vidit kakva ce bit kad se posusi hehe.
Evo slike,iako nisu bas neke al vec ste navikli.






I ova sativa sto je ostala sama ima jos dosta vremena da krene pumpat,i dalje samo slaze.Prekinio sam dusik odavno vec pa lagano zuti,zelim to sve vec privest kraju al ova se bas ne da,deseti tjedan u cvijetanju a nigdje naradzastog pistila,rijetko koji kaliks je napuhan a secera je izasrala mase,sve je prekriveno.Mirise prebrutalno,kad mal stisnem nug ono ispusta miris ko neki parfemi,i dalje stojim da ce ta bit najjaca u ovom growu.





 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Danas sam dobro proflusho biljku,imala je fosforov deficit pa sam moro a dusika nula.Vec 4 tjedna sam davo samo p plus od Hessia.I kad sam flushno napravio sam jos 4l tekucine,narikto ph i stavio Compo gnojivo jer sadrzi i malo dusika omjer je 3 6 6 NPK,i evo je sad stoji u mraku i ceka svijetlo.
A u meduvremenu evo kako izgleda ova 2 biljka sto sam sarezo,kako sam vec prije napisao za jacinu i okus miris pri tome i ostajem samo sto je sad dosta intenzivnije.Otprilike ova je dala oko 25 grama sve skupa,sasvim solidno jer jedna je vec dala oko 30 grama malo vise a jos ta jedna je ostala i ona ce neki cetrdesetak dat odokativno,meni super stotinjak grama dobrog dima.
Nista od finih slika zasad,mislim da ce padat tjedan dana kisa kad ja kupim bolji fotoaparat hehe.


 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
jeboga ti prije 6 dana si skinio onu zelenu i vec popusio, i sad opet zeleno skidas.. pusti ovu trecu nek dode do kraja, strpljenje moras razviti obavezno :)
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Evo mala se debla,lagano se blizi kraju,strasno fino mirise,sad se cak osjeti na neku palotinu ko kad gumu zapalis pa gori.Dobile nedavno jedan flush i malu dozu dusika p plus od Hessia i dalje ide regularno,sad ove zadnje doze cu malo povecat.
Evo slike










 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Kraj desetog tjedna i kraj zivota zadnje biljke.Pocele su bananice izlazit pri vrhu i nestala je skoro sva lisna masa i odlucio sam da privedem sve kraju.
Juce harvestana,jako je ljepljiva,puna je trihoma,mirise nakon sto sam je ubro kao neki alkohol,dobro udara iako sam provo jedan hed susen iz mikrovalne,cerebralni je high.Dosta srce trese,ruke noge sve se trese hehe,evo i par slika hedova dnevnik moze u zavrsene sto se mene tice,ako nekog nesta zanima nek pita.
Mogla je jos neki ntjedan tjedan i po dana maximun stajat da bude bas full full al eto pluca placu.




 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.