150w HPS 5 domaja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Pozz,jutros sam odsjeko onaj jedan od glavni vrhova na salatnoj,taj opeceni vrh nije uopce vise se razvijao samo je stajao,moro sam ga odsjec.Sad se nadam da ce se stvorit onak kugla hedova na vrhu,imaju 4 nove grane maltene spojene koje teraju hedice,nek samo urod ne manjka zbog tog jednog heda.
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Pozz vutrasi danas je 30 dan 12 12 i pocinje se fino nazirat faza cvijetanja.Dobile su jedan flush da se malo osvijeze i kad se posusi zemlja dobijaju full Compo za cvijetanje,trebalo bi uskoro dobit Hessi fosfor plus pa cu i stim krenit lagano hranit.
Pa da krenemo,ovo je ona retardirana jako je ljepo krenila slagat cvijetove,vidi se da je sativa u pitanju,i dalje baca one retardirane listove,i na nekim mjestima raste list iz lista,postoji mogucnost da ce i cvjetove i lista bacat.








Ovo je ona salatna sto sam joj vrhic odsjeko jer je bio posteno spaljen,indika rasta je u cvijetanju i mislim da ce imat bas doslovno kamenje od hedova.







I ova 3 mi je favorit od samog pocetka,najljepsa je i prekrasno mirise,s obzirom da je zadnja krenila cvijetat budsiteovi nisu bas tako razvijeni ali mislim da ce i ona imat prekrasne hedove.







I evo ih skupa pod HPSom



 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Hehe ne dajem h202 u ovoj fazi cvijetanja osim ako bas ispirem korijenje onda stavim malo h202.
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Poz vutrasi evo update.Sve ide kao po loju zasad,osim tih vrucina i to me pati,i nesjecam se tocno za kojeg forumasa sam trebo uslikat leaf burn za usporedbu,na kraju nisam naso ni jedan burn XD.Al evo slike biljaka zato.
Evo slike od one indike,prestala je sa slaganjem i sad ide na pumpanje,trebam danas dobit Heesi P plus pa polako sa njim u prihranu.






Evo i ove sto najkasnije je krenila cvijetat,ona ima jos dosta da naslaze kaliksa,ali pistili su bas na njoj neki ljepi debeli biserno ljepi,bas mi je super ova biljka.







I za kraj evo ova retardirana,malo se strechala,prva je krenila cvijetat al posto je sativa i dalje ona slaze,neke pistile na njoj krecu i naradzastit.







Trihoma sad vidno ima na sve 3,na fanovima i trimu se isto vise ali daleko su od zrelosti,jos nista nije capareno za probu,a nadam se da ni nece jer svaki maltene grow popusim prije reda.Sad imam neki posao pa me nema po cjele dan kuci i to me i drzi da ih ne gledam stalno hehe da n bi dosao u napast.Pozz do iduceg updatea.
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Pozz vutrasi,lagani update,malo su losije slike jer sam zurio imam nekog posla pa cisto da ostane neki info zasad.
43.dan je otkad sam prebacio na 12 12,al ima jos makar 4 do 5 tjedana da bude full,jer cvijetaju nekih 4 tjedna tek.
Evo retardirane hehe,jednom je nazvo retardirana i ostade ona tako i do sad.Pocela je padat,grane su teske i savijaju se prema dolje pa sam morao ucvrstit da vise ne padaju.






Evo i one salatne indike,ona jako krasne hedove ima vec sad.







I evo meni najljepse al ne bas u najljepsem izdanju jer je zedna dosta,jako je vruce,evo nisam ih zalio 4 dana jer sam ih flusho prije 4 dana,i nevjerovatno da nakon flusha tako brzo nema vise vode,tako odmah sam nakon fotosesiona iso sve da ih zalijem.







Pokusat cu da iduceg udatea nabavit bolji fotic pa da malo ljepse slike nabacam hedova i cjelih biljaka,jer ovako se samo vidi napreak al ne boje i detalji.
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Pa doslovno ja sam za lampu i balast dao 500 i nest kuna,i kupio foliju napravio refelektor od aluminia i to je to,box je stari ormar i vidis da se i u takvim uvjetima moze dobro uzgojit.Znaci samo lama je bila nesto love a gnojiva zemlja i kalici to je sve stvar izbro staa ti zelis i kolko si spremna potrosit.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bratislava

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Pozz forumasi 47.dan je 12 12,sad su dobile prvu dozu full Hessievog P plus,lagano skidam vec sad ove donje hedice koji nemaju svijetlosti pri dnu,bezveze stoje svezajedno nebi 2g na kraju na njima imo pa neka tera u cole sve.I dalje ih lagano stresiram sa cropanjem da sto vise secera izbace,nema zasad znakova hemafrodizma i zadovoljan sam sa progresom.
Slika ima dosta iz svih kuteva hehe,pa da krenemo.
Ovo je jedina indika u boxu,bit ce da ce prva zato i bit najzrelija,cole su joj debele kao boca od 2l,nema toliko mnogo trihoma po trimu koliko po kaliksima zasad,mirise dosta mentolast,skoro 100% je mentol u ovoj fazi.Na dodir su hedovi ko kamenje,doslovno nemos ih stisnit uopce,evo slike.








Ovo je sativcuga br.1,puna je trihoma,dosta vec narandzasti pistila ima a i prva je krenila cvijetat,sad je vrijeme doslo da je ne zovem vise retardirana nego ljepa sativica.Ponavljam toliko je bila retardirana vidjeli ste u pocetku da bi je vecina growera bacilo al eto ipak me nagradila,dosta sam je tetosio,sad joj grane padaju od tezine moro sam privezat sa spagom sve grane onako u krug da jedna drugu drze.Ova najduza cola ima visine oko nekih 70cm a i dalje tera.









I evo 3,meni naljepse i najvise trihoma ima.Jako je lagana i savitljiva na granama,leluja dosta,hedovi se i dalje slazu nema nista pumpanja jos nijedne narandzaste pistile zasad,a nije ni cudo jer je 2 tjedna kasnila za svima,ona cvijeta neki 27 28 dana ako ne i manje pa sam se malo zeznio kad sam joj dao p plus jer nije jos vrijeme za njeg,a i sta da radim kad mi je to jedino dobro gnojivo za cvatuce biljke,da imam jos i Bloom bilo bi idealno.Ali nije pokazala nikakav deficit na p plus kao nijedna pa cu nastavit sa njim.Nadao sam se otprilike sve 3 skinit u isto vrijeme al to vjerovatno nece bit moguce,evo slike









I evo slike od svih ispod HPSa









Piju jako puno vode,ako ne svaka 2 dana onda svaki dan i dajem jer vrucina je strasna a i u cvijetanju jako puno piju kao i svaka ganzda,dosad sam 4 puta flusho,malo brijem na ove sheme iz grenn housea samo sto ja nakon flusha ne mjenjam pm i ostale vrijednosti jer nemam nista za to,ali i ovako se vidi napredak.Flush ih dosta osvjezi i prija im vidno,steta sto nemam meda ali ide i bez njeg,naviko sam sa medom lagano dohranjivat svaka 2 tjedna jer malo pojaca rast trihoma a i dobar je kao enzimi na jedan nacin.Sad nema flusha naredni 3 tjedna,samo p plus i lagano povecavanje doze,i 4 tjedan taj koji bi planirano trebao bit zadnji ide debeli flush i skidanje,iako nitko ne zna sa domajama kad ce zavrsit al lako ja promenim raspored i ostavim iih kolko god im treba da sazru.
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
58 Dan na 12 12,tko ce vise docekat...Dobivaju samo p plus i nista drugo,svaka 2 dana obilno zaljevanje,jos jednom cu dat p plus za koji dan i tjedan nakon toga planiram flush i ovo lagano da privedem kraju,makar jos 2 i pol tjedna nek stoje.
Sa svake sam skino nesto heda za probu i mogu reci da je ako dobro ispalo,suta dobrano i to sve 3.Indika bas zakucava u pod nema bas neki miris osim slabog mentola ali high od nje mi je trajao neki 3 sata,onda ova retardirana sativa isto lomi,nekidan oko 1 ujutro idem smotat jednu malo vecu a lagano mi se i spavalo,i kad sam zapalio nema nista od spavanja,2 sata sam jos sjedio i brijo,dosta e ugodna,i ova treca meni najdraza najjace i otepa,dosta zbunjen high sam imao,celi sam se znojio i vruce mi je bilo masu.
Evo neki fotki malo bolji od prijasnjih.
Indika






Sativa BR1





Sativa BR2





 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Indika skinuta,nisam mogo vise cekat,rad prebija i tjdan dana uvrhglave tjedan i pol je jos mogla ali ja nisam.
Stavim slike kad se malo prosusi.
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Banzai hehe,nisam Power vise mogo to okretat iskretat,svaki dan premestanja,guralo se to dobrano,neka al nije mi zao,i sad je ko bonbona,ove 2 sati sto su ostale idu do kraja i sad taman je sve na svojem,mjesta ima za obje i sad su cole ljepo osvijetljene a ova indi ce se puskarat laganini dok ovo ne sazri.
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Znam da hehe vec smo raspravljali o tom,znali smo obojica da je previse za 150w,ali cuj sveskupa ce bit oko stotinjak grama,ja zadovoljan s obzirom da je 150w u pitanju i losi uvijeti.
 

Snjezana1971

Aktivan Član
17.01.2012
527
140
83
kolega super ti to tjeraš i moćno izgledaju ti vrhovi :respect: vjerujem da ti je i :smoke18: odlićan jer ja ništa nemogu komentirati samo ono što proćitam kao pozitivu i očekivanja.
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
E evo slike suhog heda dok jos nisam sve satro.Tek sad bi trebalo ic malo na curanje al premalo e ostalo,neki 15g sveskupa je dala oko 35,ja zadovoljan jer imam jos 2 i svaka ce dat vise neg ova,A i dim je sasvim solidan,ljepo se covjek moze prebit.




I ev jedan brzinski smoke report za tu prvu
MIRIS je sumski i onako mentolast
AROMA isto tako
RAD je solidan,prava indika,frula i mos ic spavat,bas je za odmaranje,lagano krene srce lupat i onda samo potones u high i ko da te nema samo ti se spava,pomeni dobra medicina,ako netko vise voli malo odmarat i cilat nego tripat.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: userNomore

rastanaut

Aktivan Član
31.05.2014
165
203
43
Jesu ove zadnje fotke fiksnim telefonom slikane? Nista se ne vidi :) Interesantno je to sto si napisao da je za spavanje, meni se nikad ne spava ni od cega.. Volio bi probati neku takvu sortu. A super su ti biljke, daj neke bolje makro fotke kad poberes to ostalo.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.