3rd grow indoor (CT 600w+vent sistem) - Power Plant :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Rade

Aktivan Član
10.11.2006
445
549
93
Super izgleda, odlicno odradjeno do sada.. Good luck dalje, pratim do kraja!
 

Saša443

Izmedju planina i mora..
13.03.2013
2.378
8.620
258
svaka cast batice,razbio si ga za sad.puno srece i u nastavku,ovo izgleda predobro,pratim...
 

KorisnikVutre

Aktivan Član
12.07.2012
243
425
0
35
Hvala ljudi, a evo i nesto za cisto onako pokazati, jer me to dosad jos nije snaslo u ovoj velicini.

Nalaze se na jednoj biljci i ima ih oko 6-7 ovako velikih, i samo sto sam jednog ovog maknuo boljka dobiva 50% vise svijetla.


FhRzpBa.jpg


ssdf12c.jpg


OyR5HAD.jpg


U3EQlwf.jpg
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
mostly sativa, short, compact, fastly blossoming, indica-dominant Phenotype #1, slicnu sam pricu imao sa nebulom ;)
 

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Čupaj te velike,samo ostavi one koji su direktno pod utjecajem svjetla...
 

KorisnikVutre

Aktivan Član
12.07.2012
243
425
0
35
Da i ja mislim da bi bilo vrijeme da se poskidaju ovi sto smetaju razvoju biljke, tako da to odradim odjednom bez previse stresiranja kasnije.
 

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Forumi su prepuni dezinformacija i previše tema je c/p a da ne drže vodu. I ovdje ima jako puno trasha kad je u pitanju indoor,a outdoor pogotovo!!! U biti sve je jako jednostavno,jedino moraš imati malo talenta za cvijeće općenito i uspjeh je zagarantiran. Npr. za cvijet jedan savjet: ako imaš mogućnosti nakupi listopadnog suhog lišća dvije vreće (crne od smeća) i jednu suhih jelovih ili smrekinih iglica,naloži,pokupi pepeo i pomiješaj sa pola kg kokošijeg gnoja i imat ćeš savršen gnoj pun fosfora i kalija,i malodušika.Mikroelemente i vitamine dodaješ posebno.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
gde pise da je dominant indica u pitanju, samo je pheno takav, pp je sativa, inace, indice u najvecem broju slucajeva cvetaju i na 13 i 14 sati svetla tako da ne vidim razlog da se skracuje svetlosni ciklus, sem ukoliko nisi resio da dobijes manje. za skidanje listova ne vidim neki dobar razlog, biljke nije ni procvetala a listovi joj trebaju za razvoj, da joj ne trebaju odbacila bi ih... ko skida listove biljkama u prirodi
 

KorisnikVutre

Aktivan Član
12.07.2012
243
425
0
35
mičurin je napisao(la):
Forumi su prepuni dezinformacija i previše tema je c/p a da ne drže vodu. I ovdje ima jako puno trasha kad je u pitanju indoor,a outdoor pogotovo!!! U biti sve je jako jednostavno,jedino moraš imati malo talenta za cvijeće općenito i uspjeh je zagarantiran. Npr. za cvijet jedan savjet: ako imaš mogućnosti nakupi listopadnog suhog lišća dvije vreće (crne od smeća) i jednu suhih jelovih ili smrekinih iglica,naloži,pokupi pepeo i pomiješaj sa pola kg kokošijeg gnoja i imat ćeš savršen gnoj pun fosfora i kalija,i malodušika.Mikroelemente i vitamine dodaješ posebno.

Istina ima puno dezinformacija, zato cu ja lijepo nastaviti kako je, necu ovaj grow nista dirati, jer sam iovako presretan sto mi biljkice ovako dobro napreduju i to me cini presretnim, a posto je 12/12 neki standard tako cu ostaviti za sada jer me strah bilo sto mijenjati. A kod mene sve zasada ide šablonski, jos se ucim a nisam neki agronom :p zato mi treba jos puno treninga da bih poceo shvacati svoje biljkice i da postanem dio njih :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Creative and jurca

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
sretno :)
@bogeyman: Baš kad je pogledam onako u kompletu, od razmaka između grana do oblika i veličine lista, reko bi čista sativa :respect:
gde pise da je dominant indica u pitanju, samo je pheno takav, pp je sativa, inace, indice u najvecem broju slucajeva cvetaju i na 13 i 14 sati svetla tako da ne vidim razlog da se skracuje svetlosni ciklus, sem ukoliko nisi resio da dobijes manje. za skidanje listova ne vidim neki dobar razlog, biljke nije ni procvetala a listovi joj trebaju za razvoj, da joj ne trebaju odbacila bi ih... ko skida listove biljkama u prirodi

Molim te,ne piši dezinformacije!!!!
PP je 75% indica,kratak period cvatnje,težak high,spavalica,što posijeća na mix sa skunk no1,lagana za uzgoj pogotovo za početnike!! ekvivalent karaktera biljke je AMS samo što je ona Swiss sativa,a ima sva svojstva kao i PP kratak cvat,otpor na stres,i avarage high!?!?
@Korisnik Vutre: skidaj bar tri reda donjih listova,i sve sitne izdanke na dnu.Izbaci jednu biljku jer ih je previše...za taj prostor bi idealno bilo 4 komada u većim posudama. Ne žali gnoj i ne štedi vodu! u posudama od 30 l možeš svaki drugi dan dati po 2l vode,i sve će popiti. Od trećeg do petog tjedna cvjetanja gnoji kontinuirano i nećeš požaliti. Ako imaš kakvih pitanja moj pm ti je na raspolaganju...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
Molim te,ne piši dezinformacije!!!!
PP je 75% indica
pravilnik: 9. Pazite koga ispravljate i kome govorite kako nije u pravu
Šta god da radite, ne pokušavajte da ispravite bilo koga, osim ako ste 100% sigurni da ste u pravu, a da druga osoba greši. Protiv takvih postupaka, koji su čest uzrok besmislenih svađa po forumima, moraju se boriti moderatori, ali i sami korisnici foruma moraju biti obazrivi prilikom svog izražavanja! Ukoliko niste potpuno sigurni da li neko greši, bolje zatražite od te osobe da objasni svoje mišljenje ili rešenje problema. Zbog prazne priče je moguće da će ljudi sa foruma početi da Vas gledaju sa podozrenjem i da ignorišu Vaša pitanja, ukoliko ne budete delovali dovoljno ozbiljno. Ne volimo šarlatane!

Strain: Power Plant
Breeder: Dutch Passion
Location: indoor, greenhouse
Type: mostly sativa
Flowering: ~56 days
Normal or female seeds.

Strain: Power Plant
Breeder: CH9 Female Seeds
Location: indoor, outdoor
Type: mostly sativa
Flowering: ~53 days
Only female seeds.

Strain: Power Plant
Breeder: Dutch Quality
Location: indoor, outdoor
Type: mostly sativa
Flowering: ~56 days
Only female seeds.

Strain: Power Plant
Breeder: White Label
Location: indoor, outdoor
Type: indica/sativa
Flowering: ~55 days
Only female seeds.

Strain: Power Plant
Breeder: Spliff Seeds
Location: indoor, outdoor
Type: mostly sativa
Flowering: ~56 days
Normal or female seeds.

Strain: Power Plant
Breeder: M.O.C.
Location: indoor, outdoor
Type: sativa
Flowering: ~56 days
No feminized seeds.

* * *
genealogija: Power Plant IBL - Africa » Mostly Sativa
* * *

ovog puta bez opomene, al vodi racuna ko zapravo pise dezinformacije i koga na sta upozoravas!
osecaju se neke negativne vibre prema forumu, a prvi si koji pises to na sta ukazijes, moj c/p nije sa nekog foruma i u funkciji je samo da potvrdi cinjenicu ili cinjenice

mičurin je napisao(la):
Forumi su prepuni dezinformacija i previše tema je c/p a da ne drže vodu. I ovdje ima jako puno trasha kad je u pitanju indoor,a outdoor pogotovo!!! ...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ChiliHead

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
ostajem pri svojoj tvrdnji i dalje u svakom slovu!!!!
Budući da nije specificiran kreator sjemena, onda to izgleda ovako :

  • Feminized strain
  • XXL Yield
  • Sunny / Mediterranean
  • Average height gain
  • Short flowering period (50 - 60 days)
  • 75% Indica
  • A next-generation cannabis hybrid bred for commercial production and connoisseur quality. Power Plant is very fast to flower and produces reliable, heavy harvests of super-dense buds encrusted with a thick layer of sticky trichomes. This Indica-dominant marihuana has a recessive Sativa influence which energises her effect, adding a nice high to an incredibly powerful stone. Power Plant is a fantastic, stress-free strain for beginner growers. In the hands of an experienced cultivator, she can produce world-class results!

Nije mi bila namjera nadmudrivati se,samo pokušavam eliminirati dezinformaciju
lp
 

Purger

Aktivan Član
08.08.2013
74
285
53
Svugdje po malo
sammo da se nadovezem..i ja sam mislioo uzet PP ili PPP..naisao sam na razne informacije... PPP kazu da je 75% indica...PP pak kazu da je mostly sativa 15%..e sad ko bi ga znao vise...ali vidi se na pogled najbolje i ovo tvoje vutra meni isto izgleda da je prije indika nego sativa ...sry na off-u ali morao sam .... :respect:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
@purger - da, to sto pises ja sam i pokusao objasniti u ovom postu od kog je sve i krenulo, treba razlikovati fenotip od genotipa, registrovan je indica fenotip kod pp kao i kod nebule koja je isto sativa, to sam i napisao:

Bogeyman je napisao(la):
mostly sativa, short, compact, fastly blossoming, indica-dominant Phenotype #1, slicnu sam pricu imao sa nebulom ;)
@ micurin - slazem se da nije stavljen brider, zato sam ja stavio 6 bridera, a to sto si ti naveo se odnosi na sensijev Pure Power Plant (A next-generation cannabis hybrid...), pa eto i ja se ne zelim nadmudrivati nego samo da razjasnimo, dnevnik je o power plant, sem ukoliko nesto autor nije pobrkao
 
  • Sviđa mi se
Reactions: olidoboli

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
nemoj nikako skidati velike i zdrave listove! ako misliš nešto skidati, onda makni najdonje cvjetove, na prvih 15-20cm od zemlje, s time će biljka još više povećati rast glavnih vrhova. ako nešto radiš sa biljkom, pazi da to ima smisla i logike i da na kraju budeš imao neke koristi od toga... :)
 

KorisnikVutre

Aktivan Član
12.07.2012
243
425
0
35
Update

35. dan ukupno, 7. dan 12/12

Sve 5, ogromni listovi posisani, puno vise svijetla po biljkama, CT spusten na 15 cm od njih a biljkice sam podigao da dobivaju maksimalno svijetla, na slikama je sator otvoren, ali kad se zatvori to je barem jos 30% vise, nesto predivno.

Jedin to sam pozalio, sto sam poslusao krivu osobu i nisam vegetirao MH zaruljom, jer ona nije za nista stavljena pod grow opremu kao sto neki misle, a i pogledao sam puno video priloga medical growera koji bas opisuju
MH zarulju kao najbolju za vegetaciju jer pomaze biljki da razvije sto vise internoda, i to je ba mene pogodilo jer sam pogledao na par grana doslovno jedna grancica. Ali nema veze zato je sve drugo super.
Sljedeci ce grow opet biti bolji kako se ja s vremenom ucim vise :D



metalmaniac je napisao(la):
nemoj nikako skidati velike i zdrave listove! ako misliš nešto skidati, onda makni najdonje cvjetove, na prvih 15-20cm od zemlje, s time će biljka još više povećati rast glavnih vrhova. ako nešto radiš sa biljkom, pazi da to ima smisla i logike i da na kraju budeš imao neke koristi od toga... :)

Hvala na savjetu metalmaniac, naravno nisam skidao bilo koje listove, gledam sam da dobijem max na svijetlu, to me kostalo oko 12 listova sve skupa, znaci 2 po biljci + donji listovi koji su skoro otpali, ali inace i donji su zeleni jos, na slici se cini zuto ali to je svijetlo.

Ovaj grow se stvarno trudim da ne pretjeram u nicemu i dobro me ide zasada, jos cak nisam presao vise od polovine doze gnojiva jer jednostavno vidim da im ne treba jos, i dajem 1 dan hranu, drugi dan cistu vodu, i treci dan nista tako da kroz zemlju malo prode kisik. I evo stvarno je sve ok zasada.





zNXs2O8.jpg




4qlIXLf.jpg




sb6BIOP.jpg





ElF6IEx.jpg




2dYcMZK.jpg



WIYSTaP.jpg



J0ZDMYW.jpg



dIjZdk5.jpg



YHzmlGL.jpg



lhHVqq3.jpg
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
biljke su super, nego oces ti nama reci ko je proizvodjac semena il ne znas, jesi dobio u original ambalazi il iz rinfuza
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.