400W Indica L.S.D. - mrkvica

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
24.05.2011
229
111
0
zloćko moj nema šale kod mene,ja to želim,mogu i moram dobro odradit,dat ću sve od sebe da to ispadne najbolje što se može odradit,naravno
nemogu sama,zato sam i korisnik ovog prekrasnog foruma:icon_lol:

hvala vam svima:sun2:

evo imam i ja nekih novosti za vas,montirala sam filter,bome sam se namučila
nije baš ni lagan,možda bi mi bilo i lakše da nema mrkvica unutra ali šta je tu je nekako sam uspijela,sreća da imam otvore sastrane:icon_lol:

evo kako sad izgleda mrkvica house:costumed-smiley-027


eto sad je to to što se tiče opremice,hehe,za sad ima mrkvica puno planova ali ima vremena za to.

ps voli vas vaša mrkvica:costumed-smiley-027
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Fukmondo

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
brao mrkvice ti si nasa naj groverica,oli se varam;)
u svakom slucaju,lepo uredno cisto ka apoteka,samo čeraj,and best višs for di end:)
 
24.05.2011
229
111
0
:eek:hno:eto šta se dogodi kada ste informatički neobrazovani,neznam sad dali da se smijem svojoj gluposti ili da plačem,mojih slikica više
nema otišle su u nepovrat,tužna sam i nesretna,žao mi je svih vas koji pratite moj dnevnik,oprostite na mojoj gluposti

ps voli vas tužna mrkvica:icon_redface:
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Nisi ti nista kriva...kriv je servis na kojem su uploadane slike...oni ne vole nase biljke...

Nazalost, nece se moci vratiti...ali nadoknaditi ces nam to s novima...glavno da su one zdrave i sretne... =)
 
24.05.2011
229
111
0
joj dečki nemate pojma koliko mi ove vaše riječi podrške znače,hvala vam,šmrc:)
toliko se trudim oko ovog dnevnika a onda sve nestane u sekundi

evo nekih novih hehe 2 dan cvijetanja 43 dan ukupno us/photo/my-images/708/dsc02976xx.jpg/]
dsc02976xx.th.jpg
[/URL]

sada još jedan tjedan s bio grow a onda krećemo kombinacija grow-biobloom,kupljen je i top max,žao mi je samo što nije bilo biohevena,možda
ga uspijem nabaviti

voli vas vaša mrkvica
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.541
188
57
Mrkvice nemoj da moram negativne bodove djelit.
imaš opciju ispravi post koja ti omugučava da u neko vrjeme koje nije kratko editiraš post.
ovako spamaš svoj vlastiti dnevnik :(

al opet nekoristiš opciju ispravi post!!!
 
24.05.2011
229
111
0
u pravu si smok taman sam to i sama primjetila sorry malo me sve ovo rastreslo,trudim se da budem fer i korektna,oprosti još jednom
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
mr.dr.Smok je napisao(la):
Mrkvice nemoj da moram negativne bodove djelit.
imaš opciju ispravi post koja ti omugučava da u neko vrjeme koje nije kratko editiraš post.
ovako spamaš svoj vlastiti dnevnik :(

al opet nekoristiš opciju ispravi post!!!

Može se to i na lijepši naćin Smokili :p Neki zasluže i puno veće infractione,pa ih ne dobiju...raspištoljio si se prika
cowboypistol.gif
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
forbiden,forbiden,tralalalalala..la..laaaaa,hehe
Ma baš je fora :)....nego,evo tebi jedan:respect:za nove slike :)
 
24.05.2011
229
111
0
pozz,evo javio mi se jedan mali problemčić

na dvije mrkvice mi se povili vrhovi prema dole,evo slikice

imam li razloga za brigu :)
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Pozz

Pa bas i nebi trebali biti povijeni. Nemaju nikakvu tezinu da ih vuce dole.
Kako ih polivas? ( dali sacekas da se zemlja isusi, gurnes prst jedno 2cm u zemlju i ako je suvo zalivas ako je vlazno cekas )
Imaju li dovoljno svezeg vazduha? ( Ponekad se kod puno biljaka javlja potreba za kiseonikom zato pitam jer ti imas 5 i velika vegetacija preko 50 cm a rekla si da prozor moras drzati zatvorena, dali po tim dvema mozda duva direktno ventilator, kako ti cirkulise vazduh po boksu svudan ravnomerno kod mene su prije bila samo dva pc ventilatora 200 sa strane da duvaju pa se na drugoj strani pojavile slicne pojave savijeni vrh listovi zguzvani i onda sam dodao jos jedan pc na drugi stranu da bolje okrece vazduh unutra i da neostaje samo na jednoj strani toplota nego je sada ravnomerno rasporedjena i jos obrati paznju da topli vazduh sa ct-ea neide direktno na biljke )
Do sad nisi imala nekih vecih problema lepo su napredovale pa mi nije jasno od cega bi se moglo dogoti tako nesto.
 
24.05.2011
229
111
0
bile su gladne,jadne moje mrkvice:)

sve je ok,digli se vrhovi i listovi prema gore,sretne one sretna i ja:)
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Pozz

Dobro je dok se dize posle kad nemoze onda bogami nevalja :))))

Jadnice drzis ih na dieti.

Super ide tebi sretan dalji rad.
 
24.05.2011
229
111
0
svetilist evo slikice kao što sam i obećala

update: 6-12/12,ukupno 49

počela sa biobloom,inače mrkvice odlično napreduju,jedna ima već 67cm,ove druge su malo manje



malo su mi pregrmaste pa baš nemogu dobro snimit,ali vaše iskusno oko će već nešto primjetit :)






eto pa uživajte,pozz voli vas vaša mrkvica
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....odlicno izgledaju, jedva cekam da pocnu punit hedove, tek onda je to gust gledat.....samo tako nastavi....rep+
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Da ti javim da je moj Mazar na nekih 60ak cm. Za one koje ne znaju imam ih vani i nisu mi tako sabijene i bogate kao u Mrkvice, ali ja više polažem nade u Pinnapple koji je prešišao 160 cm, inače za sve ostale, malo sam se kasnije uključio u ove forume, i meni isto treba za ulje, imam 4 Pineapple Chunka i 3 Mazar x LSDa , a bit će oko 0,5 kg nadam se. I nisu mi još počeli cvjetati, ne znam kako to ide s vanjskim uzgojem, pošto mi je to isto prvi put (kao i kod Mrkvice), čekam i promatram. Nisam ni znao da ću imati toliko informacija o uzgoju;)))))
 
24.05.2011
229
111
0
drago mi je da ti ide sve po planu,ako imaš kakvih problema najbolje bi bilo da i ti otvoriš svoj dnevnik uzgoja,ima tu jako
kvalitetnih ljudi koji bi ti mogli pomoći u tvom napretku

sretno dalje s naumom,pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.