9.5 marijuana marsh 2009 zagreb

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

DirtyD

Aktivan Član
26.11.2008
155
2
0
33
fuck ne mogu doc :sick:.... al sam reko nekim ljudima koji ce doc... sad razmisljam jel bi trebali mozda koji plakat napravit?

inace ovaj Marihuana marš je prejebena svar!
 

Jin

Aktivan Član
02.12.2008
53
3
0
34
Postane li marihuana nekim slucajem legalna u Hr,odmah se selim iz ove Bosne. :D postacu rasti komsija ;P
 
01.02.2009
0
6
0
38
elephant0r je napisao(la):
jbg wicca.. vi mladi to sve znate.. odlicna je i ova druga, al refren marijuan je nenadjebiv :)

a da, to definitivno... bio je negdje uradjen neki spot od njih za ''marijuana'', ne znam da li je orginal al je preheben xD to treba pogledat ...

a na ovo mlada, komentar: na ja i ja slusam dosta stvari jer mi mladji brat slusa hahahha xD
 

Eva Rain

Aktivan Član
09.03.2009
161
8
0
32
Jin, idem i ja s tobom :vb_kez:
_____________________________________
Ljudi, fakat, spremate li vi kakve transparente, znate da ce uvijek biti budala koje ce vas prozvati gomilom narkomana, sto Gloss kaze. I dogovorite se ko ce pred kamere da ne bi na kraju svasta bilo.

P.S. Nemojte zaboraviti objaviti slike :costumed-smiley-027

Sretno i lijepo se provedite :sun2:
 

krasta-zg

Aktivan Član
03.07.2008
335
43
28
35
Eva, danas se ekipa nalazi u squotu i radit ce transparente,tak da bar ce toga bit..jbga ja sam bolestan pa nemogu...:sick:
 
08.04.2009
2
0
0
35
e al ovi na radiju su tako navandu da je to straaaassnooo :D:D "dobar dan dobar dan i došli u intervju" ahahha ili "bok ... ja sam ema. TO JEST zubato sunce!" ahahha loooodiiii
 

krasta-zg

Aktivan Član
03.07.2008
335
43
28
35
HM..bilo je predobro da bi bilo istinito!!
Evo ovaj text sam kopiro:
-Koliko god se trudili napraviti i izvesti sam skup brzinski ,ipak smo zakljucili da takvo forsiranje nebi imalo smisla.
Ispali bi neozbljni travari i hašomani koji bi silom željeli ostvariti svoja navodna prirodna prava bez ikakve dobre podloge.
Budući da Ovaj skup treba imati ozbiljniju notu i program , sami ciljevi trebaju biti ozibljnije razrađeni i prikazati svu tragediju današnjeg društva.

Smatramo da ćemo kroz mjesec dana ostvariti sve što je u našoj mogućnosti, te odgađamo marš do 6.6.mjeseca.

Žao nam je ako smo VAS razočarali.

Čujemo se
Vaša inicijativa

Dakle odgođeno je do 6.6. :alien555::alien555::alien555:
 
20.02.2008
1
0
0
38
c/p :

Pozdrav svima vama koji podržavate Marihuana Marš i njegove ciljeve!

Javljamo vam se da vas obavijestimo da je Marihuana marš odgođen i da će biti održan 6.6. tekuće 2009. godine!
To smo odlučili jer trebamo još vremena za bolju i kvalitetniju organizaciju.
...također mislimo napraviti jedan veliki BOOM tj. žešće, jače, direktnije i konkretnije prezentirati problem licemjerne prohibicije marihuane javnosti i državi.

Pozivamo vas da dođete 6.6. i podržite našu i vašu borbu, prvenstveno, za pravo i slobodu izbora kao i naše pravo da znamo istinu o marihuani...dođite da se zajedno othrvamo ovim drakonskim zakonima i prohibiciji i damo im do znanja da neželimo ići u njihove zatvore i izdržavati njihove kazne jer NISMO KRIMINALCI!

Sve informacije će biti objavljivane na facebooku u grupi Zagreb MARIJUANA MARCH
... http://www.facebook.com/home.php#/group.php?gid=67472935074 ...

...pa stoga pratite redovito grupu i novi event koji će uskoro biti kreiran!

Ako imate ideje i želite ih realizirati tj. želite se aktivno uključite u organizaciju Marihuana Marša javite nam se na naš mail: [email protected]

Hvala na podršci & spread the word!
PEACE & JUSTICE



--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6. lipnja 2009. u Zagrebu održat će se marihuana marš u svrhu promoviranja dekriminalizacije marihuane.
Važno je da podržavate, a ne da nužno i konzumirate!

ZA ŠTO SE ZALAŽEMO?
• Za edukaciju i informiranje javnosti o upotrebi kanabisa u različite svrhe i o kanabisu općenito
• Za izmjenu članka 173. Kaznenog zakona RH
• Za rangiranje droga po stupnjevima štetnosti
• Za dekriminalizaciju kanabisa tj. ukidanje svih kazni za posjedovanje i kultivaciju kanabisa za osobnu upotrebu, bilo u industrijske, medicinske ili nemedicinske svrhe
• Za obustavljanje kaznenog progona osoba kod kojih su pronađene manje količine lakih droga - također za osobnu upotrebu
• Za odgovornu upotrebu kanabisa
- zabrana davanja na konzumaciju maloljetnim osobama
- zabrana upravljanja motornih vozila i teških strojeva pod utjecajem marihuane
- protiv zloupotrebe marihuane tj. upotrebe marihuane kada ona narušava zdravlje, razvitak i uspjeh pojedinca (u tom slučaju pružanje pomoći pojedincu)
- poštivanje prava drugoga da ne konzumira marihuanu tj. da izbjegne njenu (aktivnu ili pasivnu) konzumaciju


Neznanje je čovjekov najgori neprijatelj! ZAUSTAVIMO NEZNANJE!

Drugačijii svijet je moguć, a ti si ta mala karika - pojedinac - koji može sudjelovati u promjeni - jer bez tebe nema nas!