Akcija - Ostavimo cigarete

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Cappy

Aktivan Član
31.07.2013
194
405
63
Vidim niko nista nije dugo pisao ovde ,ali moram reci da sam prestao pusiti cigarete vec 2 mjeseca .
Pusio sam vec 4,5 godina cigarete i to dosta i dosao je taj dan kad sam rekao nema vise cigareta i tacka .
Evo me 2 mj. posle toga i mogu vam reci dosta se bolje osjecam , lakse se dise a i povecava se apetit :dada .
Ja sam se udebljao 8,9 kila sto mi je bas i trebalo al zima je tek pocela :notnice: samo lagano .
Moram reci da za ova 2 mj. sam ispusio podosta :leafblunt: . Apetiti mi rastu :spcartman: :D
Sve u svemu , ko puši zdravlje ruši ko duva zmaj ga čuva :rasta1:
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Ja planiram prestati početkom idučeg tjedna. Nikad nisam prestajao osim prije pola godine na 15 dana. Pušim oko 8 godina kutiju na dan. Ako bude "jednostavno" kao s travom bit če dobro.
Previše love za malo gušta, može stradati zdravlje a tu lovu ču uložiti u nešto drugo. Popušim 1000€ godišnje ravno ako kupujem kutiju na dan a znalo je otiči i više, kad su prigode jel.
Nadam se da ču uspjeti, duplo je sranje jer sam trenutno s travom na Vi.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
da, to je fakat puno para. da ja bar ko sa vutrom, pa da sam sebi uzgajas duvan i znas sta pusis, ovako samo gomila aditiva i sranja idu u pluca... i ja duvanim, i zaobilazim ovu temu, al treba razmisliti i doneti odluku. ono, mozda od nove godine, nije ni ona daleko. sretno s namerom gringo, moguce je sigurno, ja sam u jednom periodu ostavio cigarete na 3 godine, i onda... jbg
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Propušio sam se zapravo sa sadašnjom jer je ona pušila. Prije nje sam rijetko, obično vikendom, pijanke i te stvari. Dakle trošili smo 2000€ godišnje zadnjih godina. Ali ona je stala prije pola godine. Pizda :vb_kez:
Al nema veze, sad čemo biti podrška jedno drugom kao i uvijek i imamo zajednički cilj :)
 

StokaGodine

ko pod drugim jamu kopa nos
03.07.2014
216
247
43
38
Prva kava danas bez cigare..
Inace duhan domaci pusim zadnje dvije godine prije toga 8 godina kupovnih smeca..
Razlog sve pomalo najvise zdravlje..naime već par mjeseci mi svi govore sto ti je s glasom a ja ne kuzim.. Imam uputnicu za sljedeci mjesec kod specijalista jer postaje sve gore, kao mozda polipi na glasnicama ali kao to nije nista strasno (valjda)..
Eto danas prvi dan, prvi pokusaj do sad..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: đokson

StokaGodine

ko pod drugim jamu kopa nos
03.07.2014
216
247
43
38
Treci dan danas..brate pirate ovo je muka, cudan osjecaj skroz.. Nesto fali i osjecam fizicki neki nedostatak ali nema sanse da odustanem..
Svake godine mi je to novogodisnja odluka ali to ne pali bar kod mene, novogodisnje odluke su po meni njesra..
Stvar je u tome sto ne duvam nista vec 3 dana, i necu do sljedeceg tjedna jer sam na putu poslovno..a kad se vratim mislim da ce vaporizer se ubacit u igru i da uopce ne miksam s duvanom.. Ajmo jedno po jedno bilo bi dobro da se neko ovdi prikljuci i da se ostavimo svi tog otrova.. Pozdrav..

Edit: ovo zvuci ko neki no smoke report..haha
 

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.675
35.015
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
Nakon 2otak godina odlucio sam baciti ovo sranje,1364kn sam u prosjeku baco na cigarete i jednostavno sam si reko dosta je bilo. Evo nekih 7 dana koristim e fucking cigaru i mogu reci da sam zadovoljan iako sam bio skeptican prema njoj.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Budfield and t@mara

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Ja sam bio prestao svega 15-ak dana. Uvijek neka opravdanja a opravdanja zapravo nema. Morat ču biti ozbiljniji drugi put.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Evo ne pušim od 11. mjeseca prošle godine ! :) Doduše prešao na elektronske...koju evo nisam "zapalio" 15tak dana...s 15 godina poceo pusit sve sto dimi :D Dakle 14 godina pušenja iza mene...što me potaklo? Hmmm...pitao sam se,jel mislim pušit do kraja života? Mislim si sigurno ne! E pa onda bolje prestat sad,jer će mi biti žao da nisam prestao ranije,kad prestanem...i naravno da mi je žao što sam uopće ikad pušio cig.

Tko zna što me čeka,možda opet propušim ali ovaj put stvarno ne vjerujem.Prestao sam jednom već na 7-8 mjeseci...ali ovaj put sam to stvarno želio.Privuče me taj dim kad netko puši blizu mene,ali mi se u isto vrijeme i gadi.

Sva sreća teglice pune pa zapalim frulicu...lakše je:rasta:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Svaka čast svima koji su ostavili to zlo.
I meni je velika želja rješiti se pušenja ali nažalost događa mi se ovo što i Venlo kaže,
čim razmišljam o prestanku samo još i pojačam :(
Nadam se da ću se i ja moći jednoga dana pohvaliti ovdje da sam prestala.....a hoću sigurno :)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Smells