Auto Blue Diesel (95/180 w CFL + LED) by Mad Rabbit

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
:cool23:Hello svima.. :wave:. Danas 75 dana od klijanja,od toga 58 dana cvetuckanja.. Napravljen zadnji flush maloprije sa punoo mlake vode bez korekcije ph!! Za koji dan planiram harvest jer kako sada vec stoji stanje trixa,nemam bas puno cekat vise taman ce bit kako sam gadjao omjer.. Hedovi su poceli dobijat ljubicastu boju sto opravdava ovaj "blue" phenotip koji je dobio od blueberry-a.. Sve u svemu vrlo lijepo,nemam sto drugo rec,osim mirisni i ljepljivo.. Vidimo se za koji dan kad bude harvest toliko za sad,ljubi vas vaš Zek@... Peace svima :joint: image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg
 

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
LAST UPDATE -- Harvest day ;
Pozz svima drustvance drago!! :wave:
Eto mene sa zadnjim danom svog malog midgeta.. Hih :puuuh::. Dakle odluka je pala,pokosena je juce tocno na 79.-om danu od sjemena. :razvaljen::. Kao sto sam vec naveo u galeriji sa komentarima prekjucer sam cepnio samo glavni top koji je bio 27g mokar haha.. a jucer ostatak hedova. Oko trimanja nije bilo nest puno posla,ali onako,mirisno i ljepljivo pa time i zanimljivo kao i uvijek. Ukupno mokre mase je bilo 160g te se nadam da ce ostat nakon susenja nekih 40-ak grama suvarka!! Sve u svemu nije lose sa obzirom da je ovo na neki nacin micro grow u malom prostoru.. Ocigledno se vidi finalni ucinak ledica s cime se povecala potencija i urod! Za sljedeci put planiram od ovog boxa napravit samo led.. No o tome nesto kasnije. Eto idemo sada susenje i curing pa cemo da dozivimo pravu car blue diesela.. Hihijij... Pozdrav svimaaaa:banana_rasta: smiley9934 :joint2: :joint2: :vutra:
image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg
 

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
50, ma ne 53,7 g. ako bude vagano u pravom trenutku, ako nije dodaj konstantu u proračun pa će biti :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mad Rabbit

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
image.jpg Ekipo evo samo mali te ujedno i zadnji osvrt na plavog diesela. :banana_rasta:
Na kraju ispalo 46 g suhog sto i nije lose za tog malog midgeta... :lol:. Dim je onako fino taman potentan da te razvali mixom heada i stoneda..Slatkasto-gorkog je okusa i vuce malo na skunkastu aromu.. Uglawnom fino. Zadovoljan sam svime,hvala ekipi na podrskama i pracenju growa.. I eto pozz svima,sto se mene tice moze lock na dnevnik!! :vozdra: :joint: :sun2::sun2::cool23:
:vutra:
 
Poslednja izmena:

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Modovi cekam lock dnevnika vec neko vrijeme pa bi vas sad zamolio da ga stvarno lockate!! Tnx :confused: :wave:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.