Auto Blue Diesel (95/180 w CFL + LED) by Mad Rabbit

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Fala vam decki zakon ste!! Ide to punom parom i ja sam iznenadjen iz dana u dan sve vise.. :banana_rasta:. Bit ce malo ali jebacki potentno i fino za degustirat.. :puuuh::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zelenko63

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
:drull:Lijepo lijepo,nema šta :):thumb:
Bit češ ti potentan nakon što te ona počasti,u to nema sumnje XD:objesen:
Vezano za datum harvetsa,tada počni škicat trihome...več oko 10 og pa nadalje i nemoj se opterečivat datumom.. :respect:
Dokazano je, da opterečivanje brojkama donosi stres tebi samom najviše i svemu u tvojoj okolini..a to u konačnioci rezultira povečanjem postoka za mogučnost krive procjene u neobjektivnom gledanju na situaciju XD
Kasnije je gotov,nakon rezanja nema kajanja XD:clap:::popcorn:::rasta:
:respect:
 

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Da Zeleni,potentno ce bit ko vrag vec se sad vidi.. Kratki ali jako kompaktni i tvrdi hedovi!! :lol: :joint2:. Gle sve znam i ne opterecujem se puno oko datuma,sve ce pokazat mikroskop!!! Gledat cu da uvatim pravu podjelu trihoma i to otprilike 80% cloudy,15 baby te oko 5% amber.. Mislim da ce to bit pravi high.. :vozdra: :cool23: :cool23: :cool23: :wave:
 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
U pravu si,po pravilima ciljaš idealno no pušačka praxa mi pokazla u smislu razvaljivanja da je definitvno bolje pričeat više od 5% amber,10-15% min..jer indica je u pitanju a tu te zanima samo jedno.. muahahah :)
Kako god okreneš nemreš fulat:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mad Rabbit

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Stvar i jest u tome da ne zelim onaj teski couch lock!! :cool:. Zato kemijam da ostane mali udio baby trihoma jer oni rade uplifting high.. Sve u sve kak kaes ne mos sjebat bude dobro i ovak i onak.. Jao jedva cekammmmm... Hmmm... :makaze::makaze: :djede:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zelenko63

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Jeste @L0oD ,al ce tek da bude prava bomba sad je jos bombica.. Hahaha :lol: smiley9934 :joint2:
 

blackfox

Aktivan Član
04.05.2012
216
864
93
40
Fino fino :clap:: morat cu probat taj blue diesel :rasta:
I cini mi se da isto ima malo fluffy hedove kao i biodiesel :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mad Rabbit

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
@blackfox .. Neznam o kakvim fluffy budovima pricas ali ovi moji ce do kraja bit tvrdi vec sad se tiskaju polako.. Neznam sa cime si ti hranio svog Biodiesela,imaju slicno srodstvo u genetici ali su opet razlicit phenotip totalno.. kod mene hesi radi posao... :confused: :smoke:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: xcx and Zelenko63

truare

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.09.2015
968
3.828
163
lijepo je vidit ovako zelenu biljku u ovoj fazi cvata. naježim se samo od pomisli da povučem jedan njezin dim :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mad Rabbit

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Day 70 from seed,52 flowering;
Pozz svim vutrasima i naravno vutrasicama.. :wave: :lol:. Evo ga napunili smo i deseti tjedan zivota ovog mog midgeta!! :djede:.
Sve ide po ps-u,napravljena blaga defolijacija s cime sam ga malo prozracio jer je pregusta krosnja...dobio prekjucer ponovo mix hesija ( bloom 5,P+ 3,te boost 2,5 mL ) na 1,5 L vode i mislim da je ovo prakticki zadnje gnojenje bilo.. :bocni::!!! Sutra ide cista voda litra i pol da popije te u petak ili subotu joj derem zadnji flush.. :cool:.
Vidjet cu nakon flusha koliko joj treba da se osusi mozda ce bit jos eventualno jos jedno zalijevanje takodjer vodom da sto bolje isperem soli od hesija.... :banana_rasta:. Sudeci prema trihomima kako sada stoje plan ju je drzat do sljedeceg utorka ili cetvrtka maximalno te slijede :makaze: :makaze:.
Toliko za sada ekipo vidimo se u sljedecem predzadnjem update-u... Zivi bili i veseli svi i kak kaze @AlibabaDim "Bistro i glavovito"... Heheheh peace :vozdra: :joint:
image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.