Auto Blue Diesel (95/180 w CFL + LED) by Mad Rabbit

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg Day 45; from seed, 28 cvjetanja;
Pozz ekipo eo malog podsjeta again,live from cfl+led micro grow boxic.. :banana_rasta:. Sve ide svojim tokom,uvjeti ugodni,temp mi se malo smanjila za stupanj i pol,jer ove tri ledice puno manje griju neko one dvije cfl!! :confused:. Pocela je vise pit i vode pa i hrane,kako nije bio slucaj do nedavno jer sam primjetio da joj smeta "visak" vode i uvijek se malo bunila time sto ukofrci listove. No ocelicio sam ju te sad popije preko litru! Planiram danas dati joj po prvi put mix blooma i pola doze P+. Pa cemo vidjet kak ce odreagirat. Toliko za sada nadam se da vam se svidja plavi diesel,jer meni je prekrasna bas zato sto je povukla taj pheno od blueberry-a,te zato i jest takvog shape-a.. Mirise takodjer cvjetno,odnosno vocno nekak za sad.. Pozz svima from rabbit,budite mi dobri i veseli evo koje fotke ; :joint:
 

Prilozi

  • image.jpg
    image.jpg
    182,5 KB · Pregleda: 30

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
image.jpg image.jpg Hello evrybody.. ;). Eo da proslavimo rodjendan jos jedan. Maleni plavi je danas napunio tocno 7 nedjelja od kad je izvirio na svjetlo.
Ide to sve kao i ocekivano hedici se pune i vidim da je dobro podnijela te pola doze P+.. :ajnstajn:. Uvjeti su i dalje isti malkec osciliraju ali ok!! :sesir:.
Prilikom pipanja hedova na prstima ostane fin i ugodan miris neceg cvjetno-vocnog. Sve u svemu dojmljivo. Trihomi su se poceli mnozit svakim danom sve vise. Po mojim procjenama dao bih joj max 80 dana ali bi rekao tocno 11 tjedana od nule. Ma da proizvodjac kaze 60.
Sljedece polijevanje ide doobra voda da podrigne dobro.. :eek:. Toliko drustvo za sad eo i naravno fotkica.. CIAO... :mario:: :banana123: :joint2: :let:
 

Prilozi

  • image.jpg
    image.jpg
    180,1 KB · Pregleda: 24
  • image.jpg
    image.jpg
    195,9 KB · Pregleda: 22

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
Krenuo si sa growom negdje u isto vrijeme kao i ja sa svojim automatom,jedina razlika je sto je moj krenuo sa cvjetanjem prije nesto vise od tjedan dana.Lijepo ti ovo izgleda,ja koristim Galaxy 300w full spectrum i mogu ti reci da je fenomenalan,biljka mi je ogromna za jednu indicu.
Pici samo tako dalje :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310 and Mad Rabbit

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg UPDATE ; Day 54 from seed,36 flower;
Pozz svima,eo malog podsjeta na plavog diesela. Biljon je super tovi se iz dana u dan ko nenormalan.. Dobio maloprije bas ful dozu blooma 5mL + 2.5mL P+ na 1L vode. Guta i pije ko mutav, svaki treci dan derne litru. Za tako malu biljku prozdrljivo.. Hahah..:eek: :p.
Imamo do kraja nekih 25 dana u grubo malo vise od tri puna tjedna.. Peace svima evo fotkiiii... :gled: :cool23:
 

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Danas odnosno jucer pao i flush.. Propusteno lagano nekih u grubo 35-40 L mlake pipovace sa litrom korigirane vode ph 6.0 s tim da mi je pipovaca 7.4!! :bocni::Isao sam na sigurno,dobila je vec dosta hrane te ne zelim riskirat nista. Kad se dobro prosusi voda po mojoj procjeni nakon 5 dana ide ful blooma +ful P+ sa punom boosta,te tako svaka druga jos par puta i zadnji flush.. Kemijam skidanje 12.4 mozda dva dana duze plafon.. Sitno ce bit al dinamitno.. Toliko.. Uzivajte mi sviii i pozz od Zekonje.. :cool: :joint2::joint2::joint:
:vutra:
image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg
:vutra:
 

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Bravo znalac, konstantno uzivanje, biljke i promatraca!
Kraj se blizi i biti ce osvrt na grow, zanimaju me nove zarulje pa te molim malo o njima, mada rezultat se vidi.:thumb:
Hvala na podrsci i figama, kod tebe ce kvalitet nadomjestit kvantitet!
Koristim Hesi gnojva i Boost od proslog growa no ne primjecujem neke efekte pa eto ako mozes razuvjeriti skeptika, koristit cu ga i dalje ako nista drugo da ga potrosim al bi volio cuti nesto pozitivno i svrsishodno. :watch:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mad Rabbit

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
@1310 hvala na podrsci i promatranju.. :thumb:. Sto se tice zarulja nema bas neki veliki info osim da idu na klasicna grla E27 i da su 18w ( smd led),tocnije 18x1w.. Lijepo svjetle mogu ti rec i planiram ih jos ubacit za sljedeci grow barem jos 4-6 kom te bi onda izbacio cfl i ostavio samo Led.. Ne griju puno tj imaju jako dobru disipaciju topline. Ugl prezadovoljan sam sa njima za sad,a i vidi se po malenoj kako razvija cvjetove i baca secer.. :banana_rasta:. Sto se tice hesija nisam do sad boost nikad koristio ovo ce bit prvi put pa ti ne mogu nesto vise rec.. Ali do sada bloom i p+ su odradili svoje na ocigled.. Pozz i uzivaj,znam da ce kvalitet premasit kvantitet ali jbg bit ce slatko.. :p
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg
Update : Day 62 from seed ;
Pozz svima drustvo evo malog update-a.. Dakle sutra diesel puni 9 tjedana zivota,te se vrlo dobro drzi.. Nema nikakvih negativnih znakova sve mu pase i uopce se ne buni!! Juce popio litru hrane nakon onog zadnjeg dobro prosusenog flusha.. I to 5 mL blooma+ 3 mL P+ sa po prvi put 2mL hesi boosta.. Mirise jako vocno vec sad i nadam se da ce do kraja jos vise. Definitivno je pala odluka za 12.4 kao dan harvesta.. Trihome jos ne pratim ali budem kroz tjedan dana poceo!! Eto toliko evo koje fotke da vidite o cemu pricam.. Peace svima... :popcorn:: :gled: :vozdra: :joint:
 

Prilozi

  • image.jpg
    image.jpg
    214,8 KB · Pregleda: 43
  • image.jpg
    image.jpg
    258,8 KB · Pregleda: 46
  • image.jpg
    image.jpg
    221,1 KB · Pregleda: 42

blackfox

Aktivan Član
04.05.2012
216
864
93
40
Jako lijepi potomak svojih predaka ;) :thumb: Jos ce se to napumpat fino do kraja. Njegov tata kod mene je pri kraju :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mad Rabbit
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.