Auto Blue Diesel (95/180 w CFL + LED) by Mad Rabbit

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Fala ti @Farmer na savjetu i preporuci ali ovaj put odustajem od ovlazivaca jer kazem za desetak dana ce mi doc cvat a onda itekako prizeljkujem manju vlagu baa kao sto je sada. Za sljedeci put obavezno cu nabavit neki slican.. :vozdra: :joint:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Farmer

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
UPDATE #5:
Day 19. Rezim rada smanjen sa 24/0 na 18/6 te ce tako ostati do kraja..:mario::. Plavi diesel je pokazao juce znakove spola tj uvidjena prva pistila..:vozdra:. Nekako mi je cudno da tako mala i kompaktna biljka pocinje cvjetat!! Sve sam vise skeptican sto ce na kraju bit od toga. Ubacena velika lampa (trilite 125w 2700 te jedna od 36 (6400K) je izvadjena te je trenutno u boxu 180w. Molim nekog od modova da mi naslov promjeni na 95/180 w.
Dao sam joj maloprije pola doze hesi bloom complexa tj tocnije 1.25mL na 0.5L pa promatram kako ce to primit kroz dan ili dva. :gled:
Iako mislim da ce se to sad pocet izduzivat dosta i da ce otic u strech ali bumo vidli,vrijeme ce pokazat!! Toliko za sad evo koje fotkice da vidite o cemu pricam!! Peace :joint:
image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.381
2.598
Mozda nisi trebao davati bloom ,ali ok kontam da znas sta radis ;)
I ne vjerujem da ce otici u strech.Skoro pa sam siguran da ce ostati nabijena i puna lisne mase ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD and Mad Rabbit

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Znam opa da mozda i nisam trebao odmah ici sa bloomom ali dobila je pola dozice samo da osjeti tj da je potakne na cvat!! Hm vidjet cemo vrijeme ce pokazat.. Tnx za edit naslova!! ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

Farmer

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
12.03.2008
378
685
93
40
Fakat je kompaktna, bolje bi joj leglo ime Low rider :)
Neka neka, lijepo i mesnato zgledi , sad krecemo s odbrojavanjem :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mad Rabbit

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Jesam @L0oD spustio sam ju na nekih 20-ak cm od lampe!! Vidjet cemo jos sad kad ona dobije mraka 6 h svaki dan mislim da ce joj i to pogodovat izduzenju bar malo.. :vozdra: :cool23:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Odlicno Zecko... mslm znas i sam kako sta i sve ide i treba.. al eto,uletim malo sa komentarom... imao sam slican slucaj,podigao sam svetlo i prebacio na 16/8 i ona je poterala u strecanje... :) aj pratimo da vidimo glumica sta ce uradit :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mad Rabbit

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Jeste chili ima da ga satrem od vezanja brancheva.. :D :joint:.
Probat cu napravit sistem bonzaia. :vozdra:
 

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
UPDATE #6:
Pozz svima evo jos jednog redovitog update-a. Bilja danas puni 22.-gi dan svog zivota. Uvjeti su odlicni temp. dnevna oko 24-25C dok je nocna 20-21 C. Vlaga me malkec zeza i dalje ali skace i ona po mrvicu kak diesel dise sve vise,ima je oko 45%! :mario::.
Nije polivena od zadnji put od pol doze hesija blooma 0,5L a veceras nakon 4 dana ide voda pola litre ph 6.5. Bocni izdanci sve vise se sire i izduzuju sto pogoduje od LST-a,lomim joj kicmu od vezanja ko sto se vidi iz slika. Ovo ce bit prava bonzai marihuana.. Hah.!! ? :djede: :joint2::joint2:.
Ekipo sto vi kazete da stas bilje? Peace svi.. :let: :vutra:
image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg L
 

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Day 25,prve dvije fotke prije treninga-sljedece poslije.. Gusti se gusti jako je nezgodna za vezat! :gled:
Ovakvu gustu biljku nisam do sad imao..Moram nadodat kako sam narucio tri kom led full spectrum od 18w koja idu na grla E27. Tako da to planiram ubacit kroz tri tjedna. :rolleyes:

Ostavio bi samo veliku cfl-ku od 125w + 3x 18w full spektra te bi opet dosao na istu watazu kao trenutno.Ali bih time pomijesao spektar cjelokupni i povecao potenciju i urod!!
Toliko ekipo evo fotkica.. Peace :wave:
image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg
 

Prilozi

  • image.jpg
    image.jpg
    57,7 KB · Pregleda: 57
Poslednja izmena:

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Day 31:
Pozdrav svima.. Eo nakon 6 dana jedan mali osvrt na moj micro grow. Diesel je poceo cvjetat punom parom,pistile su sve gusce i kofrce se lagano.. :banana_rasta:. Uvjeti u boxu i dalje isti sto se tice temperature i vlage,tu nemam neke zamjerke. Stigao grijac terarijski od 100w i sad joj je ugodno po mraku tih 6h dok spava.. :rasta:
Juce dobila full dozu hesi bloom-a i to 2.5mL na 0.5 L vode. Ph po ps-u posto ga hesi sam regulira 6.7. Jako je gusta biljka i gusti se svaki dan sve vise jednostavno cu morat maknit dva fan lista koji joj zaklanjaju svjetlo na donjim nodama,ali o tom jos razmisljam.. Kazem opet nikad guscu bilju nisam vidio od ove. Prije bi rekao da je neki low ryder.. @opa cupa je bio skroz u pravu kad je rekao da ce ostat gusta i nabijena i puna lisne mase,te mu dajem veliki :respect: sto se tog tice.. :vozdra:.Nemam vise sta nadodat evo i fotka pa uzivajte i peace svima.. :joint2: :joint:
image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.