Chemdog by MarcoPolo - HPS 70W + 2x23W CFL

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
Back to the roots :)

Nema mi ništa zabavnije od pc growanja i jedne biljke unutra kojoj mogu posvetit punu pažnju. Ovaj put sretnica je feminizirana Chemdogica kojoj je danas 4 dan života i stremi ka suncu ;-)

Nešto o sorti:
  • Type: Sativa dominant
  • THC: Around 20%
  • CBD:0.2%
  • Grows: Indoor and outside; hydroponics, soil, coco fiber
  • Height: 6 feet plus
  • Yield: high
  • Flowers: 9 to 10 weeks
Chemdog is known to be effective for a number of medical conditions, including:
  • Deep muscle and joint pains
  • Mood disorders glaucoma
  • Anxious or restless behaviors
  • Nausea
  • Movement disorders
Box je moj stari Big Tower PC dimenzija 19x42x62, a svjetlo unutra HPS 70 w i 2 cfl po 23 w (crveni i plavi spektar)
Ventilacija...upuh pasivan, ispuh 3 pc venta
Zemlja composana sa perlitom, od prehrane imam jungle juice komplet za cvjetanje, a tu su još i hesi root za korjen i valentin za vegetaciju. Neem je obavezan za preventivu od nametnika. Prošli grow sam folijarno špricao neem u vegetaciji i iznenadio se drugi dan kako su buknule...uz to što štiti od nametnika ima dosta dušika.

plan je lst...pa kasnije stavit scrog mrežicu...ovako nekako...link

evo slikica, dvije...reda radi...nema se još šta slikat ;-)






toliko zasad...stay beautiful



 

BoRaiCho

Aktivan Član
05.12.2009
514
184
63
33
Temples of Boom
Srecno i pratim !

Ako dobro skontah, nemas CT ali zato pleksiglas, i 3 pc venta (2 iznad pleksija da vuku toplotu od lampe i jedan ispod pleksija, klasicni ispuh za biljke) ?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: MarcoPolo

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
Marco..
images.jpg
Bit ce vesel godisnji;)
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
Ou Chemdog!
Pripremi se na prodoran miris i potenciju na stotu =)
Imam iskustva sa snowdogom i mogu reći da je to bila najjača vutra ikad.
A snowdog je verzija chemdoga, to ima miris po spaljenim gumama i šećernoj vuni otprilike.
Sretno s gruwanjem prati se :popcorn:
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
pozz ekipa i hvala svima na podršci

bilo je nekih problema al sad je ok stanje...podivljao mi ph metar i zalio sam vodom nepoznate ph vrijednosti, očigledno prilično sjebane i svi fan listovi su dobili kandže kao kad se pregnoji...naravno da nisam gnojio...dobila samo hesi root u propisanoj količini
nisam baš odmah reagirao, jer dok sam nabavio drugi ph metar potrajalo je par dana...onda sam je presadio u teglu od 6,5 l i tu ostaje do kraja

nakon presadjivanja i zalijevanja vodom ispravno podešene ph vrijednosti počela se oporavljati...izgubio sam tu dosta vremena, sad bi bila puno razvijenija al bitno je da sad puno puno bolje izgleda...ti početni fan listovi ostali su tako savijeni, ukrutili su se i sad počinju i žutjeti...novi listovi normalno izgledaju i razvijaju se
nemam pojma zasto se to dogodilo, najverovatnije ph ili možda genetika (GHS Chemdog)

ovako izgledaju ti prvi fan listovi




ne zamaram se previše s time, bitno da sam je izvukao i da imam ispravan ph metar...izgubio sam koji dan, al nikud mi se ne žuri
prije 2 dana je topiran glavni vrh, a kad se malo oporavi topirat cu i 2 sporedna (vrhove ću usmjeravati s lijeve i desne strane žice). Žicu stavljam kroz koji dan dok oblikujem formu. Zadnja slika je sadašnje stanje.






@ Boraicho - dobro si shvatio...rasvjeta je odvojena pleksijem, 2 venta izvlače topli zrak i još jedan vent izvlači ispod pleksija...upuh pasivan

a što se mirisa tiče...auuu bit će problema :) osjeti se skoro od prvog dana...ubacujem mirisne boriće od jorgovana kod ispuha i zasad je ok

slijedeće zalijevanje voda + hesi root + slavol


:wave:
 

thc boss

Aktivan Član
29.12.2011
275
216
43
43
i meni je čudna ta ghs genetika, izgleda da je jako osjetljiva, imao sam nešto slično s GOM.
Listovi se uvijaju prema dolje..
Očito nešto sa medijem joj ne paše..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: MarcoPolo

fat_troll

Aktivan Član
18.09.2012
318
160
43
44
lijepo, jako lijepo

nego reci, kolega, nemaš nikakav light trap na ovim ventovima? ili imaš nešto složeno izvana?
hvala
 
  • Sviđa mi se
Reactions: MarcoPolo

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
ha ha...ove godine sam prekrižio more i traženje slobodnog kvadrata plaže pa brijem po rijekama...mrežnica dvaput, i još ću barem jednom otići a čeka me i safari kanuing po zrmanji :)
eto duboko se ispričavam...slijedi lagani update

th_891924115_DSC02336_122_177lo.jpg


Znači 8.6. prebačena na režim 12/12, oduzet ću otprilike tjedan dana tako da dolazimo do cifre od 30 dana cvjetanja...s time da je slikano prekjučer...prehrana hesi bloom, povremeno hesi root i slavol, a krenuo sam i sa fosforom, danas bi trebalo biti drugo zalijevanje sa dodatkom fosfora.
Svejedno mi hedovi nekako mršavo djeluju za ovu fazu, no ima još cijeli mjesec + koji dan da se pokaže u punom sjaju.
Skinuo sam par popcorn budova, a večeras prije zalijevanja ću skinuti sve koji su albino i više je ne diram do kraja.
Ph vode korigiran, prešao sam na bunarsku da se ne moram zajebavat sa klorom i čini se da joj odgovara.
Ako se netko pita zašto sam žicu ovako okrenuo...kad mi je tegla na sredini kao da mi slabije cirkulira zrak, ovako sam teglu zgurao skroz udesno i dobio prozračniji prostor...a i čini mi se da je lakše savijati pod žicu kad biljka raste u jednom smjeru

:sun2:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.