Grisnakova all–kemija

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

turpija234

Aktivan Član
07.06.2015
227
831
93
35
Bice lepog dima tu samo guraj!
A bananice sacuvaj kad je vec pohermila pa neki sporedni cvetic posoli da imas po koje fem. seme za nedaj Boze :respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grisnak

grisnak

Glycyrrhiza Glabra
Poznanik Foruma
20.09.2015
1.282
9.303
258
Imam svog sjemenja za 50 growova, ovo šta sad raste u boxu je iz mog sjemena... +dva originala. Od 6 komada jedna je bila hermic u startu (nestabilno sjeme) i ova sad je pohermila od stresa. Sljedeće u box šta će ić, odnosno šta mi je na umu je blueberry i kushevi, nešto šta sazrije u 50-tak dana, ali vidit ću... otompotom :)
 
Poslednja izmena:

grisnak

Glycyrrhiza Glabra
Poznanik Foruma
20.09.2015
1.282
9.303
258
#katanaModOn

Pozdrav ljudi, ništa spektakularno nema... prebacio sam box da mi gori po noći, a po danu da odmara, ubila me struja :D Enivej malo sam pogledao trihome, već vidim da ću dvije skinut za 7-10 dana, ostale će još malo pročekat. Stanje u boxu je redovno. Vlaga mi je još uvijek odlična stoji na 40%. Temp. kad je svjetlo je 24/25, a kad se lampe ugase stoji na 20/21. Zalivene su sve. Sve su dobile papicu, punu dozu, hesija i to je to za sada.

S20171023_001.jpg S20171023_002.jpg S20171023_004.jpg S20171023_005.jpg S20171023_006.jpg S20171023_010.jpg

Stojte mi dobro i veselo :D

edit: glumim jesen tako što sam ugasio led pa box trenutno radi na 250w hps-a.

tip#001 ako želite ubrzat proces dozrijevanja headova (u slucaju da morate na put ili ste kratki sa vutrom) to možete izvest vrlo jednostavno; stavite košaricu zrelog voca/povrca u box. Ubrzat cete proces za 5 do 7 dana. Naime biljke mogu procesirat miris. Nemaju receptore ni blizu ljudskih, ali ipak mogu mirisat okolinu. Kad nanjuše zrelo v/p i one ubrzavaju proces jer "misle" da kasne sa dozrijevanjem.
 
Poslednja izmena:

grisnak

Glycyrrhiza Glabra
Poznanik Foruma
20.09.2015
1.282
9.303
258
#katanaModOn

Pozdrav društvo,
evo napokon update. U međuvremenu su sve fasovale punu dozu Hesija - cvijet, fosfor i bust. Jučer su fasovale flush i to je to šta se tiće hrane. Nisam stavljao melasu ni nikakve dodatke za kraj. Sad čekam, pratim trihome, nije to još za skidanje... Malo sam nezadovoljan vlagom, okrenulo je na južinu tako da mi je sad u boxu oko 48 do 53. Do jučer je vlaga bila 38%. Sad malo strahujem od plijesni ali turbina radi "leva, leva" pa se nadam da će me pošast zaobić. Temperatura po noći bude oko 17/18, a pod lampom je 23/24. Za sada sam zadovoljan, ali treba ostat oprezan i čekirat svako malo headove. Večeras ću potove podignut sa poda plutenim čepovima da se brže suše. Evo prilažem par fotki da vidite koja je faza i to je to za sada :)

edit: prebacio sam prije tri dana režim svjetla na 10/14

b1.jpg b2.jpg b3.jpg b4.jpg b5.jpg b6.jpg

Stojte mi dobro i veselo :D
 
Poslednja izmena:

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
ideš gris, fantazija!:gled: :thumb::):p:let:
malo smo nestrpljivi,hehe, probavam skratiti cvatnju tako što sam držao 13-11 prvih mjesec dana a sad normal 12/12, ne mogu ništa reči sa 100% još traje ali ok mi izgleda, barem ušteda struje ako ništa drugo:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri and Budfield

grisnak

Glycyrrhiza Glabra
Poznanik Foruma
20.09.2015
1.282
9.303
258
#katanaModOn

Pozdrav društvo,
obrane su pola sata prije nego šta se trebalo upalit svjetlo, otrimane, suše se. Nisu bile u mraku 48 sati, već samo jedan dnevni ciklus mraka. Znam da dnevnik nije detaljan, ali sam jako ograničen sa vremenom tako da nisam detaljno o svakoj biljci... Full su zrele bile za skidanje, štoviše dvije su otišle malo više u cbd - 70% smeđih trihoma. Bilo mi je bitno da vidim dvije stvari u ovom growu, a to su:

1) Kako se ponaša sjeme koje sam napravio?
Ponaša se više manje ok. Klijavost je 100%. Jedan je bio hermić.

2) Može li se ubrzat proces sazrijevanja?
Može i sad sam u to siguran! Ali svi znamo da na ovom svijetu "nema ništa za ništa". Izgubio sam finalno na masi sigurno 10-15%, ma usudio bi se reć možda čak i 20%, ali to je cijena bržeg dozrijevanja. Osim šta sam natrpao box sa voćem i povrćem, potovi nikad nisu bili prevodnjeni - 4 litre vode na 3 biljke u potovima od 4.2l, uglavnom polu suho - do suho, a biljke su više manje zdrave. Bilo je i par kila soli u etapama po pola kila da kupi vlagu. Puštao sam biljke da radije budu pothranjene, nego prehranjene tako što sam lagano dizao dozu gnojiva do pune doze. Lakše je nahranit, nego odstranit višak hrane :). Jednom tjedno sam im davao samo sobno svijetlo...

Koliko god su mi trihomi pokazivali da su biljke zrele, u glavi mi je bila ideja da nešto neće radit, odnosno da neće bit potentne. Skurio sam jedan popić na brzinu... smješak mi je od uha do uha :D

Još sam imao neke stvari u glavi za napisat ali sad se više ne sječam :D :D :D

Enivej evo par fotki koje nažalost nisu bajne, ali to je to šta imam pa sa tim pucam :D

b4.jpg
b5.jpg
b6.jpg
b1.jpg
b2.jpg
b3.jpg

Stojte mi dobro i veselo :D
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.041
398
Bravo, odlično :clap:::thumb:
Samo nisu otišle puno u cbd nego u cbn. Cbd se u trihomima stvara u isto vrijeme kad i thc a cbn je produkt raspadanja thc-a, odnosno amber trihom;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: lu&k and grisnak

grisnak

Glycyrrhiza Glabra
Poznanik Foruma
20.09.2015
1.282
9.303
258
Nije još sve prošlo, ovaj dnevnik se nastavlja ukoliko je moderatorima to u redu.... Od dva NL-a je jedan ispao hermić tako da za koji dan ide drugi dio testiranja. Vrlo jednostavno, ide 4 x nl. Sjemenke su već proklijale, tako da ću danas/sutra pokrenut mali box sa 120w e27 leda. Nešto će ostat u malom boxu, a nešto će otić pod hps... :)

nl.jpg