grow 09

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
ne..sranjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!
moram pod hitno presadit biljke u tegle,vrece zemlje,nije bitno..ruse vocnjak skroz do sume u blizini plejsa,i strojevima ce micat zemlju nastalu od klizista,a to je svega 3m od njih..a jel to i njih lovi neznam...sve biljke su prek pol metra ...ajde iskusnjare pucajte kaj je najpametnije..znam da mora bit izvedivo,al naj bolje!!
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
pa micati je najpametnije :)
ili se prepustiti onome sta ce se desiti jbg. bas mi zao.
ako ces ih micati trazi brzo mesto za njih razradi akciju .
preporucio bi da to odradis nocu jedino ti ostaje jednu po jednu prenositi..
mozes preko dana sve to spremiti i odes nocu samo ih preneses i posadis na drugu lokaciju..
mozes u one crne vrece koren staviti iskopas ih tako da im koren sto manje mices..
i lepo premestis u vrece zavijes koren tako sve i kao sto sam vec rekao preneses ih..
dace i drugi savete valda. jednom sam prenosio biljku tako kao sto sam ti rekao bez problema..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: eco

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
micao bi ih samo vislje na kliziste 12-20m dalje to mogu i po danu,al nemam vremena pripremat zemlju,mislio sam za svaku stavit 25 l zemlje u 2-3 vrece (improvizirane tegle) zbusit ih na dnu i nasumce ih pobacat po sikari...e ja nemrem vjerovat..pre luuuud sam..koj peh..
najrade bi ih stero puskom
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
maa zajebi pripremanje zemlje kada je frka samo ih presadi i malo tamo gde presadjivas zemlju asovom pokopaj milim usitni ne sad da prekopavas ko u basti :)
fora sa sa vrecama da ih pobacas tako po sikari , pa nenzam nemoj :)
presadi tj. ja navijam za presadjivanje bice njima ok popravces to sa dodatnim gnojivom.
posto ja sa vrecom nemam bas neka iskustva jednom sam tako radio pa kad sunce ugreje vrecu ono se podpari unutar vrece i biljka stalno nesto lose izgledala...
aj javi onda kako je to ispalo :)
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
brijes da samo skinem prvi sloj,preorem malo i prebacim ih,(mogo bi stavit ono gnojivo za pripremu zemlje npk 15-15-15 il ne?)
idem sutra pogledat pa cu vidit sta ce najbolje bit i kolko opcija imam
aj poz..
p.s.saman(nekaj pametno)?
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Lopatu u ruke i kopaj braco
jebga kad ti je sajt nije 99% ziherica vidisk kakva se sranja sve mogu desit
btw i meni bageri prijete, al ja srecom nisam posadio nasred livade heheh
aj sretno ti bilo
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
znas...bolje i bager nego da ti ju neko uzme..e to onda boli :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: eco

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
Tarki je napisao(la):
Lopatu u ruke i kopaj braco
jebga kad ti je sajt nije 99% ziherica vidisk kakva se sranja sve mogu desit
btw i meni bageri prijete, al ja srecom nisam posadio nasred livade heheh
aj sretno ti bilo

e vidis onaj 1%!! ma nije nasred livade,nego..ma kaj ja sad tebi da objasnjavam pa nisam debil...nego gamad koja ima para rusi sume,vocnjake rade gradevinsko zemljiste pa onda grade bez dozvole...pizde nisu jedno ljeto mogli pricekat!!
poz..
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Nisam ovo vidio uopće baš mi žao zbog tebe.

Svakako si kontam da ih fino iskopaš onako da ostane hrpa zemlje da što manje oštetiš korijen i onda samo namoči malo tu zemlju dok su u kesama pa premjesti što prije možeš.

Što se tiče zemlje neam pojma.
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
ovak bio sam danas gore dve cuke,razmotrio tisucu opcija gledo do kud je suma -vocnjak,i grnica je 10-ak m od plejsa,tak da sam odlucio riskirat i vjerovat da nece gulit do plejsa bilje ostaje,al da nebi osto praznih ruku nedo bog!! radit cu od 20 bilj. u teglama 50-ak m dalje,iznad ovog(to pocinjem danas klijnje...)
evo jedna grupna fotka,danas sam je okinuo...

................................................ .......................................
ekipa poz..
 

badger badger

Aktivan Član
10.02.2009
159
13
0
36
to ti je kontam i najpametnije... napatio bi se ko isus dok bi sve to premjestio...
sam ono si bash moro vezat to s bjelom trakom tom... :) kontam da se to dost vidi... privlači pozornost...i tak to...
a niš sretno i navijam za te...
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
ma znam al brijo sam zmazat ce se ...al kisa ispere,to je takva sikara i gustis do tamo da tam niko nejde
poz..
 

Headonist

Aktivan Član
03.01.2009
170
18
18
34
pa čak i ako ne budu krčili do njih, možda neki radnik ode pišati u granje i vidi tvoju plantažu :D
nabacaj neke trave ili granja preko ove zemlje, mislim da će ih biti teže tako zamjetiti
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
ok al radnik ce i karu i noge potrgat do tam..fala
poz..
 

Pikavac

Aktivan Član
29.07.2008
65
13
0
63
bok meni je frend imo slicni problem imo je posadenu biljozu u tegli u sikari na kvartu i bager je doso da cisti sikaru frend valjda doso minutu prije uso u sikaru ,otrgno vrh i dao ga bageristu hee i uzeo teglu ziva istina nis nije bilo kasnije....al to je mogo jer je bilo u tegli...a tebi preostaje izvadi ih van sa lopatom nekak da ne ostetis korijen ...moze se izvest i napuni kante sa zemljom i trpaj ih u kantu po kantu...i furaj daleko od bagera...
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
ma nema jos bagera i ja neznam do kud ce rusit vocnjak,jel ovo je na strani sume,a bageri ce doc otfurat zemlju!!
"bio sam danas gore dve cuke,razmotrio tisucu opcija(vadit,ne vadit....) gledo do kud je suma a do kud vocnjak,i grnica je 10-ak m od plejsa,tak da sam odlucio riskirat i vjerovat da nece gulit do plejsa bilje ostaje,"!!!!!ako slucajno krenu na njih probat cu micat,al jos ne bar zasad..
poz..
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
ok sve to...ali uzmi u obzir i to da ce se nekomu htjet kenjat,ti sto rade tam, i bas odluci otici u sumu....ili gdje vec...prema tvojim biljkama.dodje tam ,vidi njih i op - op- op...sranja....
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Tako je,ipak je to preblizu,10-ak metara kažeš,ebeno.Ako i misliš ostaviti,ne motaj se tu,ako i prijavi muriji neko,sranje,mogu čekati.
Napravi kako misliš da je najbolje,ali pazi na sebe prije svega,ebeš biljke u slučaju problema.
Osobno,ja bi ih mica i da su na 30m.
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
ako nisi siguran ukradi onaj znak opasnost mine,pa ga postavi pa ti neče sigurno bagerom tamo hehehe
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Pa da pozovu ove za razminiranje pošto se gradi i još bolje pročešljaju teren:ludaci_lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.