grow 09

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
pogledo sam u katastar to jos nije gradevno zemljiste neg vocnjak,a suma nikad nece ni bit ,spot je jako dobar prakticki se vidi sam iz zraka i nema sanse da mu se pride osim skroz okolo,tako da vjerujem da ce ovo proc bez problema,a i ako krenu preblizu maknem ih u jednu noc(bar 10kom..)
(radnika nema 6 dana ko zna kak ce se to sve odvijat..
treba otvorit kaladionicu na oce-nece 50%-50% haha)
poz..
 

m4r3

Aktivan Član
05.10.2008
342
40
28
Niodaklevci
2advanced.com
Sto se sekirash toliko oko biljki ?, pazi da tebe ko ne snimi da idesh tamo i provali sta je u pitanju, a jebesh biljke, ja stavljam x na tu utakmicu hahah.Ova ideja za "Mine" je savrshena, ali u tom slucaju bi sajt trebao bit u nekom podrucju koje je u blizini fkt miniranog, u nekoj vukojebini :) ..ja vec imam plan za sljedecu godinu nasao sam bruku sajtova na planini i to u blizini rijeke, jest da je klima gore malo nepredvidiva, ali cu malo kasnije zasadit.
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
evo 4 friske fotkec..sa radovima je gusto svaki tren je moguca hitna intervencija..



.. .


poz..
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
bedovi dnas sam bio sa na plejsu..i od jednom krene neki radnik do 2m od mene rusit drvece i sikaru(nedelja)..ja poplavio..
pobro sve sta sam tamo doneso i ikad dirao,sve to preko brda kroz sikaru(laganih 10-min uspon)..ostavio sam samo lopatu
...............cjeli dan mislim sta cu i neda mi vrag mira sjetim se da je jedno 150m dalje na velikoj strmini rahlo tlo(slicno ko pjesak???)...uzeo sam 16 vecih vrecica i oko12 kad sam iso sa posla odem sa kompom to prebacit....e ljudi ,mrkla mrakaca nevidi se prst pred nosom a grana na grani rupe,izbocine uzas..skoro sam umro kad sam teglio to uzbrdo jos nisam doso sebi!!nazalost nisam mogo donjet vode gore,al je zemlja sa starog plejsa bila vlazna
neznam kako to izgleda-jel nisam mogo vidjet, oce se sta primit il ne dal ce mi prec preko starog il zaobic............kaos mi je u glavi sam o tom razmisljam (di bas mene!)
neki upload za koj dan kad to obidem i nadam se nadem nesta sta ce me bacit iz depresije
aj ljudi poz..sretno
 

m4r3

Aktivan Član
05.10.2008
342
40
28
Niodaklevci
2advanced.com
Jaoooo, koja pozrtvovanost skidam kapu!, ocesh da zaginesh zbog biljki ccc lol, chuvaj sebe *ebo biljoze.Ne znam ja nebi sadio na takvim mjestima blizu civilizacije, iduci put negdje u nekoj vukojebini nadji plejs, jebesh sve kad zavrsish iza resetaka i izadjesh u novinama.. nek ti sigurnost bude na 1 mjestu znash i sam kakvi su zakoni :(
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
jbg,kaj bu bu sutra bu kisa ..ak im pase treba ih samo dognojit i nece bit bedova sa stakorima
poz..
 

Teglica_Unka

Aktivan Član
02.05.2009
510
83
0
38
da da sto vise gnoiva duplu dozu minimum i u zemlju i preko lista
samo napred drcim ti palceva mislim da za tek presadjen koren ne moze bolje.:eek:hno:
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
šta lupaš kakva dupla doza i čega ???
da joj pored stresa i nakrcaš gnojiva ?

ajde malo zatvori teglu


voda voda i samo voda uveče si je mogao poprskati po listovima
 

domino

Aktivan Član
16.08.2007
116
3
0
38
slazem se sa kolegama oko prehranjivanja... nemojda ih otrujesh... verovatno bi im prijala doza root complexa(mislim da sam prochitao da koristish hessi program?) A moze i slavol, odlichan je za ovakve situacije... Sve u svemu - svaka chast, bash si se iscimao

srecno,
pozzdrav
 

BlekFog

Aktivan Član
27.03.2009
142
0
0
39
HAHAHA.....e prijatelju ima san i ja ist situaciju....ja brat i frend u ponoc u srid lita 5 km pjesacili i nosili po 40 litara vode nas trojica i presadujemo mi njih i sve super sve pet kad odjednom dva tipa sa svjetiljkama prolaze pokraj naseg plejsa....prominili smo 100 boja, nepomicno smo sjedili sat vrimena, a onda smo trcali kroz sumu do kuce(5 km)...neznan sta je to bilo, gatamorgana ili nesto slicno, samo znan da nismo tamo isli 10 dana, kad smo se vratili na place, 10 metri prije plejsa smo vikali da trazimo kornjace jer ko zna mozda murja sjedi u blizini i ceka na priliku....uglavnom tu vecer nas nije nitko opazija, neznan kako, ni ko su ti ljudi bili....bice isto zanimanje ka i mi....neznna.-...ali smo ih do kraja izgrowali i popalili

Sry za offtopic ali slicne price....uglavnom sretno sa growom
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
balcan_smoke je napisao(la):
šta lupaš kakva dupla doza i čega ???
da joj pored stresa i nakrcaš gnojiva ?

ajde malo zatvori teglu


voda voda i samo voda uveče si je mogao poprskati po listovima

da mogo bi ih malo bicem:b_cowboy:..:vb_whip:po vrhovima negdje sam cuo od frendovog frenda,frendicin deda je reko....:rofl:

znam da trebam cekat "dodu sebi",a ako NADAM se dodu,onda moram dohranit novu zemlju..
nazalost necu moc gore par dana jel sam se vec dovoljno kompromitirao:sick:,pa okolo :dog_walk2:ko i obicno da ako ko zna za to ne posumlja na mene(da bar nekaj mogu rec..prodat foru),..tako da vode nece bit bar desetak dana..jbg..,al su najavili kisu ovih dana :facesjump: -vec sam lud,al bar mi priroda ide u korist,ak nikaj drugo!!

p.s. A SVE TE LUDOSTI SA MICANJEM,RIZIKOM.,.,SAM NAPRAVIO IZ FRUSRACIJE I DA SAM SEBI POKAZEM NEBU MENE NIKO J*BAL :icon_lol:-KAK BOG DA
AJ UZ..I POZ..
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
Teglica_Unka je napisao(la):
Pa kad covek hoce da gnoji posle presadjivanja pa nema goreg
molim te stvarno sumljas u moju inteligenciju:eek:hno:
AK IM PASE!!!-AK DODU SEBI,AK SE PRIME,AK SE OPORAVE..
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
evo proslo je 20-ak dana od onih gluposti i fizikalije..al je usljedilo tih istih 20-ak dana manicne depresije i ludila:sick:,prije tjedan dana sam bio gore i od njih 17 ih se posusilo 8!!,to pocupah,a od ovih 9 samo je jedna bila ko da se nista nije desilo fino stoji ne je** ju 2%,a 8 komada visi ,susi se..to sasuseno sam odrezo i lagano ih otpiso..:(
i dodem danas da pocupam pokojne,kad skoro sam na guzicu opo,sve su se oporavile digle lisce uvis:181:,porezo sam sta je jos osusenog ostalo..i evo..
....
....
(nisam sve mogo fotkat jel sam osto bez baterijr-debil! :) )

moram ovj tjedan otfurat zemlje jos gore da ih jos malo zatrpam jel je ovo jos nesigurno da ne skliznu kad je nevrjeme,pocet oped lagano lst,pricekat i dohranit ih dok su jos u vegetaciji da im malo pomognem,a onda ide dodatak prihrani za cvjetanje
p.s.nema vise one gamadi gore sve se primirilo pa to moram napravit dok je zrak cist.
kaj se sve izdogadalo,kak je krenulo poslje presadivanja mogu :b_hop: i pjevat
aj,poz..
 

Stoned_Grower

Aktivan Član
29.06.2009
63
12
8
46
Meni lijepo izgledaju sa obzirom sta su prezivjele.Sta mislis za koloko vremena krecu cvijetati?(odprilike)
poz...i sretno
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
sredina-prije kraj 7. mjeseca,bar mi je tak billo prosle godine,brao sam krejem 9. i sredinom 10. mj.
poz..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.