grow box

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
bruno93 je napisao(la):
Ja samo zelim probat. Ako mi uspije pozvat cu prijatelje i popust to s njima.

BINGO!! tocno o tome se i radi

dakle da ti pokusam objasniti.. Posto nas je 99% takvih bilo pa ti zelimo pomoc...

dok ti i ako pocne rasti, zvat ces frendove da vide kak ti vutra raste jer je to kul

onda ce frendovi rec frendovima

pa ce saznat neciji starci

pa ce se svasta pricat o tebi po selu/gradu

pa nedo bog da murija to sazna

pa
pa
pa i jos milijon pa...

vjeruj nam kad ti preporucimo da se okanis toga zasad....

da ne pricam kako ce ti majka bit ponosna kad sazna da "uzgajas drogu" :)
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Ako mene pitaš, ovo treba prepustiti sudbini ... mlad je dečko, valjda mora okusit na svojoj koži ?

Sve će mu se samo kas'ti kad naraste.
109.gif
 

bruno93

Aktivan Član
26.06.2008
136
3
0
30
Zanimljivo. Ako se ja okanim toga zasad, koliko bi bilo to okanivanje zasad bilo(sta do 18>)?

Ja sam namjeravo napravit box, kupit lowrider 2 na www.*********** i to uzgajat, kasnije osusit i podjelit s prijateljima?
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
a gle, sluzbeno, da, do 18 barem. ovako skupi tu i tamo neke pare pa kupi i pusi ako bas moras, u svakom slucaju bolje nego pit alkohol
al kazem ti sto se uzgajanja tice, mani se toga dok i ti ne budes malo zreliji. Imam burazera tvojih godina i znam kako bi mi bilo da njemu tako nesto padne na pamet.

bajdvej, ako podijelis s prijateljima isto ti je kao da si i prodao a ako te nedaj boze murija copi onda ces bit kriv za uzgajanje preprodaju i omogucavanje uzivanja a to ti je sranje tesko...

uzivaj u mladosti bez paranoje hoce li ti murija pokucati na vrata ili ne i rasterecen prica okoline. Jer vjeruj mi to moze takodjer biti teret kao i murija.

bilo bi steta da nakon svih nasih dobronamjernih savjeta se ipak dogodi sranje :( pamet u glavu
 

bruno93

Aktivan Član
26.06.2008
136
3
0
30
Nije da ja moram nesto nego ja to zelim tek tako da imam sta radit. Na mor neidem da mi ne sprzi kozu sunce, presto sam igrat kosarku i nogomet jer su svi negdje otisli(na ljetovanje), gitaru mi se neda svirat po ovakvoj vrucini, bavio sam se pilotiranjem jedrilica na grobniku ali sam odusto je nema klime unutr, imam mladeg brata koji sam hoda okolo i nikad nije kod kuce, skola je zavrsila i namam sta radit samo lezim i dosadujem se na kompjuteru.

Zelim to uzgajat jer ako sad pocnem zavrsit cu nogdje oko pocetka 9 mj i proc ce mi ljeto, a skola pocet. Ako budem ovo uzgajo imat cu sta radit cijelo ljeto.
 
17.05.2008
3
1
0
63
Dragi Bruno93 razmisli dobro sta radis !
u nasim krajevima vrlo je rizicno uzgajati pa i samo za sebe a kamoli da jos netko zna da si ti uzgajao...ako si vec odlucio uzgajati onda NIKAD NE RECI NIKOME DA UZGAJAS ,NE POKAZUJ NIKOME I PROSTOR GDJE SE ODVIJA TVOJ GROW SHOW DRZI UREDNIM I CISTIM TAKO DA NE POVLACI NEPOTREBNA PITANJA...PLACAJ RACUNE REDOVITO ITD...
Dobro razmisli da li ako te itko slucajno drukne zelis biti u zatvoru i mozes li si to priustiti...
Toliko od mene
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
bruno93 je napisao(la):
Nije da ja moram nesto nego ja to zelim tek tako da imam sta radit. Na mor neidem da mi ne sprzi kozu sunce, presto sam igrat kosarku i nogomet jer su svi negdje otisli(na ljetovanje), gitaru mi se neda svirat po ovakvoj vrucini, bavio sam se pilotiranjem jedrilica na grobniku ali sam odusto je nema klime unutr, imam mladeg brata koji sam hoda okolo i nikad nije kod kuce, skola je zavrsila i namam sta radit samo lezim i dosadujem se na kompjuteru.

Zelim to uzgajat jer ako sad pocnem zavrsit cu nogdje oko pocetka 9 mj i proc ce mi ljeto, a skola pocet. Ako budem ovo uzgajo imat cu sta radit cijelo ljeto.

eto, nisi mi burazer pa se necu vise truditi... kao sto na glavnoj stranici pise,

ispravna informacija - ispravan izbor

mi smo ti dali ispravne informacije sad je na tebi da napravis pravilan izbor.. radi sto hoces, neka ti bude sa srecom i nadam se da neces upasti u govna. Ni sa starcima ni sa murijom.. A do 9og mjeseca sumnjam da ces biti gotov..
cak i da budes i da ti super uspije, sta onda? napusavanje za vrijeme skole? 0 bodova..

ali kao sto rekoh izbor je tvoj, mi smo te upozorili

sretno
 

Narquila

Aktivan Član
02.02.2007
225
17
0
36
Zato sto moja mamica i tatica nece odgovarati za mene ak me uhvate:dunce:

p.s. ovo sam odgovorio u svoje ime
 

High Times

Aktivan Član
05.12.2007
78
3
0
73
Daj i ti njima koji savjet,ti mos i ubit lokalnog serifa i pomocnike,neces u zatvor jer si maloljetan,mos eventualno u popravni dom ako bude mista,to ti je ka da ti neko kaze ne kupuj auto jer mos poginit,nesmin vise pisat jer ce me proglasit pedofilom OK?
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
High Times je napisao(la):
Daj i ti njima koji savjet,ti mos i ubit lokalnog serifa i pomocnike,neces u zatvor jer si maloljetan,mos eventualno u popravni dom ako bude mista,to ti je ka da ti neko kaze ne kupuj auto jer mos poginit,nesmin vise pisat jer ce me proglasit pedofilom OK?

odlican savjet, mlad si pa si mos usrat zivot jer ti ne moze nitko nista.. Ma bravo..

Kanije posljedice nisu uopce bitne.. Svasta..
 

bruno93

Aktivan Član
26.06.2008
136
3
0
30
Ova je tema krenula u krivom smijeru. Meni je jasno da to nije uredu, ali zelim probat sto cu i ucinit.

Napravit cu box 60*60*100 cm.

Za vegetativnu fazu MH 200W, za cvjetanje HPS 200W.

2 ventilatora promjera 120mm(jedan zidni, a jedan cijevni za cooltube).

Homemade cooltube 120mm.

Homemade cijevni filter sa aktivnim ugljenom.

Homemade prigusivac.

Na dno boxa stiropor 3 cm.

To je to. Ako mi ocete pomoc pomozite, ako ne ne.
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
sto je pjesnik ovime htio reci? usporedjujes americkog prdsjednika sa 15godisnjakom forumasem? lol

naravno da bi kazne trebale biti manje, ali nisu.. Osim ako ti mozda zivis u nekoj izmisljenoj zemlji...

btw, krajnje je neogdovorno nekome tko ima 15 godina savjetovati da nek radi sto hoce i da mu nitko ne moze nista a i takav savjet osim sto je amoralan, mislim da se i kosi sa samom politikom ovog foruma..

edit: uletio mi je sa postom..

dakle, kao sto rekoh radi sto hoces.. nadam se da neces najebati.. previse.. isto tak brijem da ce ti ta dva venta biti premalo..
 

bruno93

Aktivan Član
26.06.2008
136
3
0
30
Ako ne uspijem nabavit sjemeku na ulici od nekog diler onda cu kupit sa kanabis-a lovryder 2 ili big bang tako da ce mi box bit od pocetka rasta pa sve do kraja jer lowryder moze narast samo 60 cm.
 

Narquila

Aktivan Član
02.02.2007
225
17
0
36
Daj prestanite weed i high-prepirete se kao djeca oko sitnice:signs054: ovaj bruno93 djeluje ozbiljnije od vas dvojice (ak naravno izuzmemo ovo sto zeli growat ;) )


bruno93 dvaput razmisli o tome sta mislis da radis
 

mr. Gucho

Aktivan Član
30.06.2006
251
17
18
34
ko prvo ona šema za prigušivač nije baš ok... šema je prigušivača kao kod motocikla, ali treba ondje ljepše to sredit tako da zrak djelomično struji kroz vunu

2. zajebat češ se gadno s tim uzgojem, večina forumaša uzgaja zbog velikih uličnih cijena, a ne zato da proba, ja već par godina pušim pa ne uzgajam, nego planiram već dosta, ali čekam da se situacija poklopi da se sve soži, nemoj se žurit s tme uvjek češ nešto zajebat
rađe kupi kod dilera, bar toga ima okolo, skipi se s ekipom za koju znaš da neče srat i kenjat, moda prv vas 2-3 pa onda više ako baš hočeš i skupite negdje 300kn i dajte dileru, i rečeš mu da ti da recimo 10g illi ako nekim ljepim skučajem uspiješ dobit više i onda to spušite i onda tek planiraj sve ako uzgojit

napravi prvo box prazan i zledaj reakciju staraca, jr zamisli dođu oni, paf, šta ti je ovo, onako kad je prazan prodaš da je za neki drugi *****...

inače toplo ti nepreporučam da to radiš...
odo, prazna baterija