grow box

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
E ovako...Stariji sam godinu od tebe i prvi uzgoj sam imao u martu prosle godine...Naravno bio je outdoor i puno je bio sigurniji...Imas matorce na gajbi brate,pa nemoj na pamet da ti padne da pravis box u istoj gajbi...Keva ce ti i vutre naci sa namerom da pocisti kucu,a kamoli da sakrijes box od nje...
Mnogo ce biti gusta i burna reakcija roditelja,jer saznanje da dete u 15 nepunih godina growa je stvarno katastrofalno...znam kako je izgledala moja keva kad sam joj rekao da pusim,a kamoli da je sama otkrila...
Znam da si mlad kao i ja i lud isto toliko,ali nemoj kusati srecu brate,to je za tvoje dobro...Jos uvek puno toga neznas i nemas pojma o podmuklosti ljudi...ako te sjebu u ovako ranim godinama,ceo zivot ces biti obelezen...Pusi sto redje ako vec toliko zelis pusiti,i mani se growanja ukoliko 100posto nije sigurno...
Svako od nas ti najbolje misli,i videces vremenom i iskustvom koje ces dobiti s godinama da su svi bili u pravu...
Imam burazera tvojih godina,i nemogu ga odvratiti od pusenja cigareta...A ne bi verovao koliko aktivno pusenje unistava mlada pluca tek spremna za formiranje...
Svi clanovi koji su pisali su puno stariji od tebe,kao i od mene,i veruj mi da znaju bolje...Ali sad su godine kada mislis da sve znas i pijes svo znanje sveta...
Poslusaj me kao vrsnjaka,mala je razlika,i sacekaj jos malo...Da sam znao prosle godine ono sto znam sada,pazio bih dobro sta radim...
Potpuno dobro znam da nijedna od ovih reci ne moze da te odbaci od te misli za growom ako ti to ne zelis...
A na tebi je sve...Par godina cekanja nisu nista,ali nemoj da zbog par godina uzivanja sjebes ceo zivot...
 

bruno93

Aktivan Član
26.06.2008
136
3
0
30
Ja nisam aktivni pusac(povucem jedan dim u mjesec dana ako je obicna cigara, a vutru 1g u mjesec dana) tako da bi ja uzgajo vise radi uzgoja, da mi bude hobi, a ne radi pusenja.

Jedini problem kod svega ovoga je da mi sakrit od roditelja.
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
ma nije o tome rec brate joj kako nekontas al sta ces vec nije bitno dal pusis il nepusis
bitno je dal znas sta radis... i tako mislim da neznas sta hoces milim sta moze covek u tvojim godinam da misli nije da te podcenjujem al brate kad bi sve tako lako bilo nebi ti ni pito nista ..
pozzdrav i radi sta misli da je ispravno...
 

KaraJack

Aktivan Član
bruno93 je napisao(la):
Ja nisam aktivni pusac(povucem jedan dim u mjesec dana ako je obicna cigara, a vutru 1g u mjesec dana) tako da bi ja uzgajo vise radi uzgoja, da mi bude hobi, a ne radi pusenja.

Jedini problem kod svega ovoga je da mi sakrit od roditelja.

Nisi aktivan pušač??..u mj. obicna cig??.. a vuva samo g??... i nakraju konca pilata "da bi ja uzgajao radi uzgoja??..heeee??...

ALLO MURIJOOOOOOO!!!!!!!!!!!!
Alo, za tebe ovo nije hobi a kamolio ono drugo, ja se pitam sta ti trazis?
 

rasmc

Aktivan Član
18.01.2008
76
15
8
46
Ako si tako navalia nešto uzgajat onda uzgajaj pomidore ili ljute feferone i uživaj u plodovima svog truda!!!:181:

pozz
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
pod drugim nickom drugi post mu je bio "koliko mogu prodat gram shita kad ga napravim"
tako da mi je sve jasno
dete degen ili se pravi
smara i spama
 

bruno93

Aktivan Član
26.06.2008
136
3
0
30
Ne zelim se ni skim svadat. Zelim samo pocet uzgajat za svije potrbe(da se zabavljam). To sto ja imam 15 godina je moj problem, a ako vama smeta jednostavno zaobidite ovu temu.
 

bruno93

Aktivan Član
26.06.2008
136
3
0
30
Gaucho je napisao(la):
ko prvo ona šema za prigušivač nije baš ok... šema je prigušivača kao kod motocikla, ali treba ondje ljepše to sredit tako da zrak djelomično struji kroz vunu

Mozes mi malo to pojasnit. Ja sam vidio jako puno touriala na nekom stranom porumu i to se tako radi kolko sam skuzio.
 

bruno93

Aktivan Član
26.06.2008
136
3
0
30
KaraJack je napisao(la):
hehehehee uff kako se nasmijah, heheheee

Ste se imas smijat. Samo zelim uzgajat. Vis od pola postova ovdje ne pripadaju jer me pokusavate odgovorit, ali ja sam odlucio da zelim uzgajat i to ce tako bit.
 

bruno93

Aktivan Član
26.06.2008
136
3
0
30
Za tebe nisam nista reko. Ti si mi sve objasnia(mogu radit sta ocu, ako sta bude mogu u popravni dom ali ako je pon cu ostat kuci). :D
 

bruno93

Aktivan Član
26.06.2008
136
3
0
30
Trazio sam po internetu i naso slucajeve kao ovi koji bi se meni dogodit. U vecini slucajeva maloljetnici od 15 - 17 godina su dobili uvjetnu kaznu u trajanju od 2 godine(kazna za uzgoj i preprodaju opojne droge marihuane).

To nije tako strasno kao sto vi govorite.
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Ja stvarno ne znam zašto se digla tolika prašina oko ovog klinca ?
Mali očito nije svjestan posljedica svojih postupaka i sranja u koje će uvuči sebe i roditelje. Mi se kao organizacija trebamo ogradit od njega ... iako ga već vidim kako plače pandurima i upire prstom u vutra.org, tu kriminalnu organizaciju koja maloljetnike podučava proizvodnji droge.