I moj prvi put.....

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Lara Croft

Aktivan Član
03.07.2013
57
84
0
Pozdrav drustvancu! :respect:
Dakle ja pojima nemam o nicem, znam samo da imam 2 biljke i ja ih zovem moje curke.
Da nemam bolestinu koja je bas bezveze dosla u moj zivot nebi imala ni njih.
Ne znam nista o njima, ma ne znam nista o nicemu. Totalno nemam pojima!
Znam samo da sam ih dobila od covjeka bolesnog od nekog raka.
Dakle bile su velike oko 30-ak cm. kad sam ih dobila. Koja je sorta ne znam. Znam samo da su feminizirane (kaj god to znacilo), predpostavljam da znaci da su curke, a ne momci...
Muzek oko 10. 06. iskopao u vrtu rupe u svaku rupu stavio oko 40 lit. zemlje i posadio.
(vidite kak ja imam dobrog muza) :dada Ja ih svaki dan mazim i pazim. Zaljevam ih, obilazim ih, ma i pjevala bi im, al se bojim da se ne osuse od mog pjevanja!
Decko od kojeg sam ih dobila mi je rekao da nek budem zadovoljna ako narastu 90-100 cm, a ova velika mi ima 120 cm. wtf..... Ova druga je nesto manja, al je zato gusca i jaca od ove velike.
E sad na ovom forumu ima sigurno odgovora na sva moja pitanja, al meni bi trebalo nekoliko godina da to sve procitam.
Zanima me da li ja trebam nesto obrezivat na njima. Neko mi je rekao da moram odrezati list ispod svake grane, al ja to nisam napravila, jer nisam sigurna da je ta informacija tocna.
Dakle trebam li ja odrezat taj list ispod grane i da li trebam sa svake grane odrezat one mladice koje rastu? Valjda kuzite kaj hocu reci, ono kaj da odrezem i stavim u vodu i kad bi pustilo korjencice bi bila nova biljka.
Nemojte zamjerit, ja doista nista ne znam. I svi ovi nazivi kojima vi ovdje baratate, ja nemam pojima kaj znace. Nadam se da ce se naci neka dobra dusa i odgovorit na moja pitanja, kojih ce predpostavljam biti jako puno. Stavila bi slike svojih curki, al ni to ne znam......
Eto toliko, nadam se da vas nisam ugnjavila sa ovim mojim povecim pismom.

Saljem pozdrave :vb_wave:
 

Lara Croft

Aktivan Član
03.07.2013
57
84
0
Fala momci :cvetak :thankyou:
No Joke, bojim se da bi to bila bolna smrt za njih. :dada
 

grower7

Banned
Banovan
03.07.2013
25
3
0
Gle veliki listovi se režu tek tako da biljka dobije više svijetla u tvom slučaju sunca ako želiš da i donje grane napreduju kao i gornje , tek dok se razvije bi mogla velike listove koji ničemu ne služe odrezati, ali još ništa, ne treba ti puno da se informiraš samo u tražilicu upiši šta te točno zanima Sretno :read: :read: :read: :read: :read: :smoke18: :smoke18: :smoke18:
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Kao što su ti već rekli, nema potrebe na biljci išta rezati, posebno u outdooru.
Ako te zanima detaljnije o lišću i kloniranju skoči na ove dvije teme. - List - [Uloga/Svrha] , Kloniranje - Vodič

Okači nam i fotke što prije, budući da je to najbolji način da ekipa procijeni situaciju i uleti s nekim kvalitetnim savjetom.

I samo polako i strpljivo. ;) :thumb:
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
jasno si dala do znanja da ništa neznaš (9 puta) .. :D nema veze, kao šta vidiš, cila ekipa je tu za tebe.. biti će tvoja desna ruka!

na dobrom si putu čim si se odlučila za ovaj način liječenja! :)

pozdrav i sretno!
 

Lara Croft

Aktivan Član
03.07.2013
57
84
0
9 puta! Kaj je to puno??? :icon_lol: :icon_lol:
Dakle prijavljujem, jucer sam ih zalijala sa nekim domacem gnoivom od koprive, danas je pala glupa kisa :angry: .
Jos prijavljujem da sam saznala koje su sorte. channel+ Kaj znamo (mislim, Vi) o toj sorti?
Cijelo popodne trazim i nis nisam nasla. E' uz to kaj nis ne znam jos sam i smotana, al to mi je od multiple :dada imajte razumjevanja.
Fala svima na podrsci.

:vb_wave:
 

protuha

Aktivan Član
23.05.2012
44
40
0
16
Lara Croft je napisao(la):
9 puta! Kaj je to puno??? :icon_lol: :icon_lol:
Dakle prijavljujem, jucer sam ih zalijala sa nekim domacem gnoivom od koprive, danas je pala glupa kisa :angry: .
Jos prijavljujem da sam saznala koje su sorte. channel+ Kaj znamo (mislim, Vi) o toj sorti?
Cijelo popodne trazim i nis nisam nasla. E' uz to kaj nis ne znam jos sam i smotana, al to mi je od multiple :dada imajte razumjevanja.
Fala svima na podrsci.

:vb_wave:
evo ako pratiš redovno forum,samo da te podsjetim da okačiš slike što prije,da bi izbjegla eventualne neugodnosti s muškim biljkama.to je jedino muško koje mrzim izgleda.
 

Lara Croft

Aktivan Član
03.07.2013
57
84
0
Pa kaj postoji mogucnost da su muske iako su feminizirane?

Moram samo reci da mi se cini kako one naocigled rastu. Jucer me nije bilo citav dan doma i danas dođem ih pogledati i totalno kuzim koliko su od prekjucer narasle. Cool
Muz je slucajno jednoj grani skroz dolje strgao vrh. Bas mi je bilo zao, mada mislim da nije velika steta, ali ipak.... :sad2:
Kopriva koja je narasla malo dalje mu se osvetila kaj je ozljedil moju curku. :nana: :dada
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
Lara Croft je napisao(la):
Pa kaj postoji mogucnost da su muske iako su feminizirane?
teško,pogotovu kod ozbiljnih "breedera".
hermafroditi već....druga priča..vrlo moguće
 

protuha

Aktivan Član
23.05.2012
44
40
0
16
Lara Croft je napisao(la):
Pa kaj postoji mogucnost da su muske iako su feminizirane?
Pa ako su 100% feminizirane ne postoji mogućnost,ali opet,kažeš i sama da si ih dobila pa najbolje bi bilo,čisto da budeš sigurna.
 

XxFiAdRoxX

Aktivan Član
04.11.2009
152
9
0
36
Ma bit ce one super samo ih dobro zaljevaj, pa i do 2 puta na dan, ujutro prije sunca i navecer.. daj im dobro gnojivo i imat ces fin urod
nego reci mi samo koliko sati sunca na dan ti biljke dobiju?
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Kakvo zalivanje dva puta na dan. Pa nije to mocvarna biljka da je tak natapa.
 

XxFiAdRoxX

Aktivan Član
04.11.2009
152
9
0
36
No Joke je napisao(la):
Kakvo zalivanje dva puta na dan. Pa nije to mocvarna biljka da je tak natapa.
Pa biljka je u vrtu sto znaci barem 13 sati prži sunce , a zemlja upija vodu ko luda.. 2 puta po kanister od 5 litara je sasvim uredu
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Haha, hoces reci da joj 10 litara dnevno treba. Nema nikakvog smisla tak sta. Moje dobiju 5 litara svaki drugi dan i na suncu su 14 sati dnevno. Nist im ne fali. Tak da mi ta tvoja teorija ne pije vodu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mrcina z otoka
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.